Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Ápoló hatású női borotvahab, mely megfelel a női borotválás elvárásainak. Hatóanyagai védik, ápolják, kényeztetik a hónalj, a láb és a bikinivonal érzékeny bőrét.

FDA

2018. október 28.

Finom az illata, jól teszi a dolgàt. Ár-érték arányban is elég jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Finom az illata, jól teszi a dolgàt. Ár-érték arányban is elég jó.

knikol

2018. augusztus 1.

Nem rossz, nem rossz. Egyszeru illatmentes borotvahab, teszi a dolgat, szeretem. Puha hidratalt erzest hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Smailla0

2018. június 17.

Nagyon szeretem, a lábam puha és nem pattogzik ki utána. Az illatát is szeretem és az ára meg végképp nevetséges, mert nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Candy21

2018. január 25.

Én szeretem nagyon finom az illata jól felpuhítja a szőrt, nem irritál és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

xfxff349

2017. november 26.

Szépen lehet vele dolgozni, jó borotvával tökéletesen sima és szőrmentes lábakat lehet vele varázsolni. Kevés is elég belőle és sokáig kitart. Az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Reccha

2017. szeptember 21.

Ár-érték arányban a legjobb. Nagyon sokáig elég, néha nehezebben lehet fújni, de ha kicsit felrázom utána mindig megoldódik. Jó az állaga, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

dalmicka

2017. augusztus 7.

imádom! végre találtam olyan borotva habot amitől nem lesz kiütésem a lábam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

imádom! végre találtam olyan borotva habot amitől nem lesz kiütésem a lábam :)

senskin

2017. július 12.

Szerintem ez egy nagyon jó hab és érzékeny bőrre kiváló. Na persze, egy jó borotvával. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Bár nem tökéletes, de egész jól puhítja a bőrt a lábon, többször vettem már újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Evincke

2017. június 19.

Az elején megvoltam vele elégedve, viszont kb 1 hónap után elromlott a teteje és nem tudom kifújni pedig még félig van. így meg kellett válni tőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1