Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

theodora19

2021. július 1.

Évek óta ez a kedvenc kézkrémem, imádom az illatát és nagyon örültem amikor tusfürdő formában is megjelent. Tavasszal rengeteget használtam a kézfertőtlenítő szárító hatása miatt, de mintha fel is erősítette volna, már a tenyerem is hámlott - mostanában visszavettem belőle, de a normális kézhidratáláshoz tökéletes, viszonylag gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

b.Rose57

2021. május 26.

Az illatát imádom, kevés elég belőle, sokáig kitart, viszont nagyon száraz kezekre nem ajánlanám, mert kb. semmi hatása, azoknak jó inkább, akiknek nincs kiszáradva a keze, csak szeretnek kézkrémet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

opalisc

2021. május 7.

Imádom, félek, hogy ezt is megszüntetik, mindig van otthon legalább kettő, jól beszívódik, ár-értékben remek és a párom is rajong a sütiillatért. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 7.

gre05

2021. április 10.

A jó vélemények alapján gondoltam, hogy teszek vele egy próbát. Az illata kellemes, hatásos is többé kevésbé, sajnos a folyamatos fertőtlenítés miatt folyamatosan próbálom hidratálni a bőröm, de ez kevésnek bizonyult. Nekem nagyon sűrű volt az állaga, kicsit nehezen szívódik be és darabosodik (gilisztásodik) a kezemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

Pandi88

2021. április 6.

Ár/érték arányban nagyon jó termék. A száraz kéz legjobb barátja. Az illata is kellemes. Könnyen beszívódik, mégis hosszan tartó a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Ziiman

2021. március 21.

Nagyon nem szerettem. Az illata zavaró volt, nem kellemes, sokat kellett kennem a kezemre, hogy valamit csináljon, de nem volt hatásos. Lehet, hogy nyáron jobb, de az illata miatt nem venném meg újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

sarah0425

2021. február 24.

Nekem sajnos nem segít az extra száraz kezemen, de anyukám szereti az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Sarkanyka01

2021. február 23.

Árérték arányban szerintem megéri. Én is nagyon szeretem az illatát! :) Azért kap tőlem csak 3 csillagot a termék, mert sajnos allergiás lettem rá 1-2 hónap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Nessa

2021. január 27.

Ajándékba kaptam még pár éve az első tubust és imádom a mai napig. Kellemes süti illata van, gyorsan beszívj a bőröm, nem hagy ragacsos-olajos érzetet, kézmosás után is érezhető. Mivel egész nap papírokkal foglalkozom, ezért hamar kirepedezik a bőröm, így mindig van az asztalomon. Habár a körömágyamnál a bőrt nem ápolja 100%-osan (ahhoz muszáj esténként olajat használnom) megteszi, amit elvárok tőle. Amúgy a Balea termékekhez nem fűztem sok reményt, mert a tusfürdőknek nem marad meg rajtam az illatuk, az arcmaszkokrtól zsírosodik a bőröm (bármilyet veszek), a samponokra meg allergiás a fejbőröm, de ez kellemes csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Kezdetben nagyon szerettem, sokat használtam, mert gyorsan beszívódik és kellemes, citromos sajttorta illata van.
Aztán pár hónap elteltével eléggé kellemetlen lett az illata, így hiába volt még kb. félig tele a flakon, sajnos meg kellett válnom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.