Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

Bb.Sophie

2022. június 15.

Nagyon szeretem ezeket a filléres Balea kézkrémeket! Ár-érték arányban teljesen jók, a tubus mérete is ideális, nem fogy ki nagyon hamar és könnyen el lehet vágni h az utolsó cseppeket is kinyerjük belőle. :) Az UREA-s változatot szoktam erre lecserélni nyáron - nekem az jobban bevált de a nagy melegben imádom az ilyen illatosított cuccokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 15.

Fairy0124

2022. április 2.

Erős illatú kézkrém, de jól hidratál, megfelelően zsíros. Borzasztóan képes a kezem kiszáradni, erre a problémára nagyon jó, és még hamar be is szívódik. De újra nem veszem, túl erősnek tartom az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Dorotii66

2022. március 31.

Imádom az illatát, és egészen jól hidratál is. Viszont amikor nekem nagyon durván kirepedezett a kezem a hidegtől, akkor csípte a sebeket (nyilván az illatanyag miatt), és azon az állapoton már nem is tudott segíteni. Valószínű, hogy ennyi pénzért nem is szabad elvárni ez utóbbit tőle, mindennapos használatra, normál, nem extra száraz kézre viszont tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

szilvia.bano

2022. március 17.

Évekkel ezelőtt próbáltam ki egyszer, mikor új kézkrémet kerestem. Kellemes illata volt, valóban citromos sütis, amit tudok szeretni, de ez túl édes, sokáig megmarad az illata, viszonylag nem túl hosszú idő alatt meg lehet tőle csömörleni. A hidratálása átlagos, nekem kicsit kevés, télen mindenképpen, de ár-érték arányban nagyon jó, a 100 ml-s kiszerelés 300 Ft-ért megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 17.

ficeglobog

2022. március 12.

Nekem nem túl erős az illata. Kellemes, de annyira nem jellegzetes. Egész nap papírral dolgozom, kellett valami kézkrém. Erre esett a választásom. Gyorsan beszívódik, nem marad zsíros utóérzet. Megfelelően hidratál. Egy hete használom. Szeretem. Természetesen nem csodaszer, de az ár-érték arány meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 12.

kovacsanett43

2022. február 19.

350 ft-ért egy csodás illatú, kicsit zsírosabb, tavasztól őszig szuperül teljesítő finomság. Télen nekem kevés, de általános kézkrémnek tök jó. Nagy hidegben azért nekem valami durvább cucc kell, illetve konkrétan nagyon száraz bőrre ez annyi, mint halottnak a csók, tényleg ilyen mindennapos, általános,, karbantartásra" jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

Vanille23

2021. december 22.

Természetesen az illatát szeretem a legjobban, picit zsírosabb krém, én éjszakára szoktam ezért felkenni. Nagyon hideg időben azért kevés, de ősszel még tökéletes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Viktoria_fks

2021. november 16.

Az illata.... hhmhmmmmm :P Nyamiiiii
A tusfürdőjét is imádtam, őt is.
Jó, nem a hidratálásáról híres, illetve nem is a durván kiszáradt bőrre ajánlanám, inkább azoknak akik szeretik kenegetni a kezüket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 16.

Az illata.... hhmhmmmmm :P Nyamiiiii
A tusfürdőjét is imádtam, őt is.

fabyen

2021. november 7.

Citromos süti illatú krém, kevés is elég belőle. Könnyen beszívja a bőröm, bár hagy egy kis csúszós érzést maga után. Mindennapos kézápolásra szerintem tökéletesen alkalmas és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Rumbi

2021. szeptember 7.

A kedvenc hiarulonon Balea kézkrémet megszüntették, ezért választottam újnak ezt. Gyorsan beszívja a bőröm, de ezután némi krémes érzet marad a kézen. Az illata nekem tetszik, a hatásossága viszont nem annyira szuper mint a réginek volt. Nagyon sajnálom hogy az már nem kapható :( De a citromos még mindig jobb mint az olívás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.