Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

littlefox91

2024. május 2.

Nagyon imádom az illatát, néha elcsábulok egyre, de sajnos tartós hatása a bőrömre nem sok van. Csak kenem és szaglászok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 2.

Borbiczky

2024. április 3.

Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Szuperül hidratál ami tartósan meg is marad. Az illata pedig egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 3.

miklostarsunk

2024. február 27.

Nekem nagyon gyorsan beszívódik, és sokáig hidratáltan tartja a kezem. Plusz pont, hogy ennek ellenére nem fullasztóan zsíros. Az illata isteni, a tusfürdőt is rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 27.

nangien

2023. december 3.

Itthon használom, az íróasztalomon van belőle egy darab.Ahogy mások is írták már előttem, az illata az csodás és egész tartós is, testesebb, lassabban beszívódó krém, úgyhogy út közben mást használok, de itthon ez nem zavar, szerintem jól hidratál, pedig nekem télen iszonyatosan szárad a bőröm, úgyhogy ár-érték arányban szerintem kifejezetten jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 3.

Demonshadow

2023. december 1.

Az illatát szeretem, de nagyon mű, szilikonos érzete van, ahogy felkenem. Ennek megfelelően nálam zéró a hidratáló hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 1.

Dorii13

2023. október 29.

Jó az ára jol hidratál az illata pedig egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 29.

Jó az ára jol hidratál az illata pedig egy csoda.

S.lilla2

2023. augusztus 5.

Kétszer is újravettem, illata tetszik , kellemes és jól hidratàl is ,mindennapokra tökéletes,és olcsó is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

gomoripetra

2023. július 25.

A munkahelyen volt egy kedves kis diák leányzó nálunk gyakorlaton és meglepett bennünket egy ilyen kézkrémmel búcsúzásképpen. Az illata nagyon finom volt, én pedig amúgy is szeretem ezeket a saját márkás kézkrémeket. Elhasználtam, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

Regi1

2023. július 1.

Egy kellemes, frissitő, citromos illatú krém. Öröm felkenni. Jó az állaga, könnyen felszívódik, nem ragacsos. A hidratálása átlagos. Az illat a kezeken egy picit megmarad. Szerintem ez egy jól sikerült termék. Bármikor újra venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 1.

Ella1528

2023. június 14.

Az illata nagyon jó. Jól ápolta a kezem . Én inkább este használtam mert lassan szívódott be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 14.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.