Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2016. február 9.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Citrom és író aromájával illatosított kézkrém száraz bőrre, napi használatra.

LucaDominika99

2019. június 26.

Nagyon szerettem, az illata isteni volt, csak nagyon zsíros és nem szívódott be órák után sem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

match50

2019. június 6.

Nagyon nagyon szeretem, már a 2. tubus vége felé járok. Imádom az illatát, télen véresre repedezik a kezem ha nem használok valamit, és ez nekem tökéletes. Viszont nyárra nagyon erős, ezért kellett keresnem egy másik, könnyebb formulával rendelkező krémet.
De télre/őszre marad ez ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

De télre/őszre marad ez ;)

Irudi

2019. május 27.

Nagyon finom illata van! Arra emlékeztet, amikor anyukám éppen összekeveri a túrót, a tejfölt és a reszelt citrom héját.
Csak azért a 4 csillag, mert hidratálhatna egy kicsit jobban is (vagy az én kezem túl száraz). Őszre-tavaszra elég, de télre egy kicsit zsírosabb krém kell.

Ettől függetlenül biztosan hosszú távon fogom használni a fagymentes időszakokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

chucchu

2019. május 13.

Az illata ennek is isteni, csakúgy, mint a termékcsalád tusfürdőjének, imádom, hogy amikor a kezemre kenem, egyből megcsap a citrom illata. Viszont az én kiszáradásra hajlamos kezemet sajnos nem hidratálja eléggé. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Floree

2019. május 8.

Isteni az illata! Olyan mintha citromtortát kennék magamra, és nekem az a kedvenc sütim. 😀 Nagyon jó kis krém, lehet újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

oreganyo

2019. május 7.

Az első tubust kb 2 éve találomra az illata miatt tettem a kosaramba. Azóta többször újravettem, és a hatása miatt is megkedveltem. Gondolom az olívaolaj tartalma miatt zsírosabb hatású krém, én este használom, jól hidratál, bár kell pár perc, hogy felszívódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Anna1009

2019. május 6.

Szükségem volt egy kézkrémre ezért vettem meg gyorsan ezt. Az én kezemet nem hidratálja eléggé, viszont az illata finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

bernadettu

2019. május 6.

Azért esett erre a választásom, mert annak a verziónak, amit én vettem le a polcról, Öko Test sehr gut minősítése van.
Az elején picit zsíros érzetet hagy, azért kel neki 2-3 perc nálam, hogy beszívódjon.
Az enyhébb tavaszi időben használva is kevésnek éreztem a hidratálását sajnos, de akinek nem hajlamos kiszáradásra a keze annak jó lehet.
Az illata citromos túrótorta, viszont a bőrön megváltozik sajnos, nem az előnyére. Jobban megnézve a csomagolását, az enyémnek lejárt a szavatossága.
Nem kizárt, hogy veszek még belőle, de mindenképp megnézem a tubus tetején a dátumot, elég szomorú, hogy egyes üzletekben nem figyelnek erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

flobianti

2019. április 21.

Ajándékba kaptam az elsőt,nagyon szeretem!!! Már több családtagommal is megszerettettem mindenki csak áradozik róla. Már a sokadikat használom,s remélem,hogy nem fogják kivonni a forgalomból, mert nagyon hiányozna!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 21.

bogi01

2019. április 19.

Nekem nagyon bevált szeretem az illatát puhitja a kezem ennyi pénzért ujra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.