Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db kapszula   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brunettee, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:   7 db kapszula
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A vitalizáló-ápoló koncentrátum C- és E-vitaminnal valódi szépségkoktél az arcbőrnek. A ragyogást biztosító, narancsolajat tartalmazó formula hidratáló és bizonyíthatóan antioxidatív hatású. Lágy textúrával és kényeztető, frissítő citrusos illattal.

dlrexqs

2020. február 11.

Menstruáció utánra időzítettem a kipróbálását, kíváncsi voltam, mit tud kezdeni a megbolondult arcbőrömmel.
Tapasztalatom szerint csodát nem érdemes várni tőle, de az árát megéri, ráadásul néha jól tud esni egy 7 napos vitaminkúra.
Az illata számomra olyan semmilyen, hamar el is illan szerencsére. A formulája - ahogyan előttem is írták - olajos, viszont nem kell tőle félni, gyorsan beissza a bőr és utána pihe-puha lesz. Könnyű kinyerni a kis kapszulából, emellett bőven jut belőle nyakra és dekoltázsra is.
Azt vettem észre, hogy a nagyobb foltokat, amik pattanásokból származtak, elhalványította és valamennyivel simább is az arcom, de mégsem teljesen az. Az viszont nagyon jó pont, hogy sokkal élettel telibb, ragyogóbb az arcbőröm, a hideg sem szárította ki annyira ez alatt a 7 nap alatt.
Néha venni fogok, ha kell egy kis plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

Néha venni fogok, ha kell egy kis plusz.

juno

2020. február 7.

Megtetszett valahogy a csomagolása és az itteni vélemények alapján, megvettem, túl vagyok az első adagon. A kis kapszula könnyen nyitható, meglepően sok kence is van benne, már nem győztem hova kenni az arcomon. Az illata nekem rendben volt, finom narancsos. Elsőre nagyon olajos, megijedtem, hogy ragadni fog, és nyomot hagy majd a párnán, de pár percen belül nyomtalanul beszívódott. Picit puhább a bőröm ma, csodát nem várok, ha egy kicsit is ápoltabb, puhább lesz az arcbőröm egy hét után, nekem már megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

szanii

2020. február 7.

Van egykét halvány pigmentfoltom, meg szeretek újdonságokat kipróbálni, ezért vettem le a polcról. Végigvittem a kúrát, lefekvés előtt használtam. Átlátszó kis cucc, szépen beitta a bőröm. Kicsit mű illata van, de hamar elillan. Árban nagyon jó. Nem ájultam el tőle, de a bőröm szerette! Biztos, hogy majd fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

esteianim

2020. február 6.

Tegnap iszonyú szél volt és hideg, gondoltam, hogy ez egy jó alkalom kipróbálni ezt a kis huncutságot. Az ötletet tett követte és fürdés után kiszorítottam az első kis kapszulából a vitaminokat. A felkenés jól ment, könnyen sikerült szétoszlatni az arcomon. Aztán egy-két percig még úgy tűnt, hogy érezhető maradt a bőrön a "kence", de aztán egyszer csak már nem is volt ott. Pár percet kellet csak várni, hogy a bőr beigya és utána egyből nem volt nyoma - ha csak az nem, hogy a bőröm meglepően puha lett és kellemesen megnyugodott a kinti megpróbáltatások után. Nekem tehát pozitív benyomásokat okozott, így szívesen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

vszilvi94

2020. január 21.

Alapvetően tetszett. Szebb lett tőle a bőröm összképe és felvitel után nagyon puha is lett. Nem hagyott maga után ragacsos érzetet és nem zsírosította a bőröm. Egy ampulla egy alkalomra nekem pont elég volt (két rétegben vittem fel arcra, nyakra és dekoltázsra, be is szívta mind a bőröm). Egyedüli negatívuma számomra a kicsit mű narancsos illata, de emiatt nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Felületi hártya képző anyag.

Squalane eo 1 0

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.