Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db kapszula   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brunettee, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:   7 db kapszula
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A vitalizáló-ápoló koncentrátum C- és E-vitaminnal valódi szépségkoktél az arcbőrnek. A ragyogást biztosító, narancsolajat tartalmazó formula hidratáló és bizonyíthatóan antioxidatív hatású. Lágy textúrával és kényeztető, frissítő citrusos illattal.

kamillakovacs

2021. január 24.

Ajánlásra vettem meg, és úristen de jó ez a kis koncentrátum. Alapjáraton nem vagyok híve a drogériás szérumoknak, már szinten mindent a skinsmart-ról rendelek és csak a tiszta, illatanyagmentes termékeket részesítem előnyben, ennek ellenére ez a kis termék nagyon bejött. Hihetetlenül kellemes érzés felkenni, szép lett tőle az arcom. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

hanna

2020. december 25.

Ennyi pénzért ez egy csoda. Szép, puha hidratált bőr, finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 25.

Ennyi pénzért ez egy csoda. Szép, puha hidratált bőr, finom illat.

Zseb14

Korcsoport: < 18
2020. november 23.

Szépen kiegyenlítí az arcbőrt szép összképet eredményez. Puha lesz tőle az arcom. Nagyon szeretem, de nem ettől kell csodát várni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 23.

alekszandra00

2020. október 13.

Az itteni vélemények alapján jutottam arra a döntésre, hogy kipróbálom. Nagyon megtetszett már az első kis kapszula felvitele után. Tényleg gyönyörűen kiegyenlíti az arcbőrt, könnyen beszívódik.
Zsíros, pattanásos arcbőröm van, ezért nem szoktam nagyon olajos állagú termékeket használni, de ez nagyon szépen mutatott az arcomon. Pattanásokon nem javított, de magán a bőröm tónusán igen.
Reggelente használtam 2-3 hétig, aztán nem tudtam beszerezni, ezért már 2 hónapja nem használom, a pipettás verzióját keresem, de eddig nem szaladtam rá.
Zsíros bőrűeknek is meleg szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Zsíros bőrűeknek is meleg szívvel ajánlom.

Tife08

2020. szeptember 23.

Szeretem ezt a koncentrátumot. Puha, selymes tapintású lesz tőle a bőröm. A ráncaimat nem halványította, de ennek ellenére mégis simábbnak tűnik az arcom a használata után pár óra hosszáig. Nekem az illata is tetszik, egyébként is szeretem a citrusos illatokat. Az én száraz bőrömre kell egy kapszulányi, de a húgom is használja, aki 15 évvel fiatalabb tőlem, csak fél adagot használ el egy alkalommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kamea

2020. szeptember 21.

Aztán úgy döntöttem, a dekoltázsomra használgatom el, nem kenem az arcomra (szilikon, illóolaj, illatanyag).
Tény, hogy sima tapintású lesz a bőr általa, és egy kis időre feltölti a ráncokat. Ahogyan azt itt előttem többen is említették, biztosan a szilikon miatt. Nem veszem újra, nincs a bőrömön semmilyen számottevő hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

SzapiAnna

2020. augusztus 28.

Nem rossz koncentrátum, de mégsem a legjobb. Sajnálom, hogy szilikon alapú. Hagy egy kellemes érzést felkenés után, de valószínűleg a szilikonnak tudható be. Tényleg kicsit mattít, és valóban használ is egy keveset. Kár, hogy nagyon gyorsan elfogy.

Inkább E-vitamin van benne, mint C-vitamin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Inkább E-vitamin van benne, mint C-vitamin.

Candy21

2020. augusztus 19.

Kellemes használni valamennyire hidratál selymes érzetet hagy a bőrön kicsit feltölti csodát nem tesz. Már többször újra vettem mert nem rossz az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

pannaa

2020. július 31.

Államvizsga felkészülés alatt botrányos állapotba került az arcom a stressz miatt, és attól, hogy tanulás alatt folyamatosan nyúlkáltam az arcomhoz, kapartam azt.
2-3 nap alatt látványos javulást hozott, segített eltüntetni a hegeket, sebeket egy bizonyos mértékig.
Hirtelen tűzoltásnak nagyon jó, vagy négyszer újra vettem, most pedig a G&G C-glowját használom, ár-èrtèk arányban az jobban megéri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

PrincessBell

2020. július 19.

Gumiszerű ampullában van kb. egész arcra és nyakra elegendő narancsos illatú, narancssárga folyékony anyag. Letekerni nem tudtam, csak nyúlt és nyúlt (úgy látszik még gyúrnom kell), nekem le kellett vágni ollóval a tetejét.
Hatása se nem rossz, se nem jó. Olajos érzetet kelt, amikor felviszi az ember, de ez eltűnik pár "arc simi" után. Hagy egy szilikonos, selymes réteget az arcon, "pihe-puha" érzést keltve. Nem csinált rosszat, nem csinált semmit se nagyon, de kellemes volt a használata így nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Felületi hártya képző anyag.

Squalane eo 1 0

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.