Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db kapszula   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brunettee, Módosítva: 2020. január 15.

Kiszerelés:   7 db kapszula
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A vitalizáló-ápoló koncentrátum C- és E-vitaminnal valódi szépségkoktél az arcbőrnek. A ragyogást biztosító, narancsolajat tartalmazó formula hidratáló és bizonyíthatóan antioxidatív hatású. Lágy textúrával és kényeztető, frissítő citrusos illattal.

K.Kitti10

2022. május 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Nagyon szép bőrképem lesz tőle, a pigmentfoltokat is szépen halványítja. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

Merci0402

2021. november 19.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Évek óta kerestem a megfelelő terméket az arcomra most megtaláltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Noncsi915

2021. október 2.

Nekem nem vált be. Pattanásos lett tőle a bőröm, pedig egyébként nem az. 2* azért, mert puha lett tőle a bőröm reggelre, ha esete kentem fel. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

Kozmi2

2021. szeptember 14.

Ez a cucc fantasztikus!A vélemények alapján kétkedve vettem meg,de abszolút megérte.Tényleg puhább és simább lesz tőle a bőröm.Feltölti a szem alatti apró barázdákat és egyenletessé teszi a bőröm.A lagzinkban és a kreatív fotózáson is ezt használtam a smink alá,nagyszerűen fixálta.Nem akartam hinni a szememnek (35 °C fok,izzadós,mulatozós buli).Nálam kiállta a próbát,azóta is újra veszem.Hetente 2x,3x használom.Egy kapszula 2 alkalomra is elég.Nagyon ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Tviki993

2021. szeptember 10.

Megvettem a sok jó vélemény hatására, de azon kívül , hogy utána pár órát puha a bőröm , semmi hatása.
Nem annyira szeretem ezt az olajos érzést sem és az illata is elég mű.
Biztosan nem veszem újra, de elhasználom , mert ártani nem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Nem annyira szeretem ezt az olajos érzést sem és az illata is elég mű.
Biztosan nem veszem újra, de elhasználom , mert ártani nem ártott.

BorDo

2021. július 4.

Kellemes állaga van, gyorsan beszívódik, selymes lesz tőle a bőröm. Hátránya, hogy nem tart sokáig ez a hatás. (Egy héten 2x használom)
Az illata még nem zavaró, de eléggé "mű narancs" illetú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 4.

Az illata még nem zavaró, de eléggé "mű narancs" illetú.

kissagi19

2021. május 30.

Csak szigorúan az arcomra gyakorolt hatása alapján: nagyon bejön. Esténként az arckrémem előtt viszem fel. Gyorsan beivódik, matt és selymes a végeredmény. Az illata nagyon kellemes, jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 30.

B.Csilla96

2021. május 13.

Ez valami mese!! Annyira tetszett a használata annak ellenére, hogy tudtam ez a formája a "C-vitaminnak" nem túl sokat ér. De annyi pozitív visszajelzés után mondom én is kipróbálom, végülis ártani nem árthat. Nagyon jó állaga volt, nagyon jó volt elkenni és az arcom utána nagyon puha, selymes lett és matt. Az illatáért odáig vagyok, nagyon jó, pedig nem szeretem az illatos kozmetikumokat! Újra venni nem fogom, mert a puhaságot leszámítva nem jó az eredeti funkciójára, elég rosszul van formulázva és a hatóanyag választás sem szerencsés. Azt éreztem ez pont az a termék ahol nem mérgesítő, hogy nem úgy hat ahogy kéne, hanem egy másik hatását élvezhetem. A kapszulás kialakítás meg ad neki egy ilyen luxus arcápolás feelinget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

szakbog

2021. április 2.

Most kezdem szépen lassan felépíteni az arcápolási rutinom és ezzel a C-vitaminos készítménnyel kezdtem. Egyelőre nekem nagyon tetszik. Imádom az illatát (bár elég erős narancsos), az állagát. Nagyon hamar beszívja a bőröm és pihe-puha lesz utána. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

agi.21

2021. március 25.

Kremmanias ajanlas miatt vettem meg, de nem vartam sokat tole. Kellemes meglepetes volt vegul, mar megvettem a masodik csomagot belole. Nagyon kellemes allaga es illata van, iszonyat selymesse varazsolja a borom. En hetente 1-2 alkalommal hasznalom maximum, nem napi szinten. Egy korabbi c vitaminos szerummal elegge befurodtem (avon ), azt ezerszer felulmulja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Felületi hártya képző anyag.

Squalane eo 1 0

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.