Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. szeptember 12.

Kategória:   Hajformázók

24 órás, rugalmas tartást biztosít, keratinnal ápolja a hajat, megőrzi természetes fényét. Selymessé és csillogóvá varázsolja a hajat.

Kiszerelés: 150 ml

helloka

2017. november 11.

Számomra ez a nagybetűs HAJLAKK. Nem ragad tőle össze a haj, jó tartást biztosít. Évek óta (5- 6) éve használom és amíg gyártani fogják használni fogom. Min. 2 db-ot veszek belőle egy vásárlás alkalmával, mert többször előfordult, hogy hiánycikk volt az üzletben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Sisszy

2017. július 9.

Az illata rendben van, viszont semmi extrát nm csinált a hajammal. :( A pumpa része viszont egy idő után elromlott, így kb az 1/3-át nem tudtam felhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Natuska

2017. május 11.

Nagyon szerettem, az illata csodás, és tényleg ad egy kis plusz tartást a hajamnak, viszont sajnos egy ideje már nem látom a polcokon, pedig nagyon jó lenne!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Pangi70

2015. július 27.

Nagyon szeretem, évek óta ezt a terméket használom. Jól tart, nem lesz fehér tőle a haj. Régebben különböző erősségű változatot lehetett kapni, most csak egy féle van, de tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.