Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: nikol, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Értékes olviaolajat és ápoló  tejproteint tartalmazó Balea krémtusfürdő ápolja és felfrissíti a bőrt.Értékes összetevők hidratálják és megvédik a bőrt  a kiszáradástól.Az oliva friss mediterrán illata élménnyé varázsolja a fürdést.

samelike

2013. szeptember 18.

Imádom, a többi Balea tusihoz képest fényévekkel jobb! Nem szárítja agyon a bőrt, van némi hidratáló hatása is és nagyon jól habzik, krémes sűrű állagának köszönhetően. Az illata nagyon kellemes, engem valamiért a szőlőre emlékeztet viszont zuhanyzás után elillan. Kellemes használni, a bőröm sokkal szebb és nem húzódik. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Morci

2013. március 6.

Az új kedvencem. Nagyon jó az illata, és tényleg nagyon jól megvédi a bőrt a kiszáradástól. Ráadásul sűrűbb, krémesebb, mint a többi Balea tusfürdő, így kevesebb is fogy belőle. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

borntobe

2012. november 22.

Imádom az illatát, nagyon jól hidratál, finom selymes bőrt hagy maga után, sokkal jobb, mint egy Nivea tusfürdő. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

nikol

2012. július 18.

Nagyon jó kis tusfürdő, krémes és hidratáló. Valóban nem habzik annyira, de ez az olviaolaj tartalmának köszönhető. Illata meg egészen fantasztikus.Testápolót utána már csak megszokásból használtam, de akár el is hagyhattam volna, mert selymes maradt zuhanyzás után a bőröm.Az ára is nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.