Balea

Ár:   139 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Szappanok

komaeda

2020. október 9.

Az illatát imádom, de a bőrömet cefetül szárítja. Azért néha bevállalom, mert annyira finom :D Általában jobban szeretek szappannal fürdeni, de ez inkább kézmosásra van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

CzFru

2020. július 15.

Átlagos szalonszappan, de a jobb minőségből: kézmosáshoz használjuk és a családból egyikünk kezét sem szárította. Az illata isteni volt eleinte, tejes mézes kicsit virágos, de körülbelül a felétől csak a tejes illat maradt meg, de az nagyon, mintha minden kézmosás után tömény kecsketejben turkáltam volna. DE még így sem volt büdös, bár mi azóta "állatsimogatós szappannak" hívjuk. :D
Nagyon olcsó, hatalmas szappan, ami lazán kitartott három hétig. A vége felé elkezdett szétmállni, de valahogy "megjavította" magát és újra egyben van a vége felé. Szeretem szappanokat váltogatni, de egyszer biztos újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

heiserfanni

2020. június 28.

(Én nyáron CSAK ÉS KIZÁRÓLAG szappannal tudok fürdeni, nem tudom elviselni a tusfürdőket, ragadok tőle)
Én kifejezetten imádom, jól tisztít, nekem abszolút nem málik szét.
Olcsó, jó :)
Nekem annyi bajom van vele hogy nem érzem az illatát fürdés után, csak minimálisan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Én kifejezetten imádom, jól tisztít, nekem abszolút nem málik szét.
Olcsó, jó :)

Horvathangelika1

2019. október 19.

A tusfürdő helyett már csak papircsomagolasu szappant vasarolok, ez olcsó volt, gondoltam kipróbáljuk.
A tisztitása, illata megfelelő, a fogása és a mérete is jó. A zuhanyban tartva nem jön szét egyáltalán, de a szappan tartóban undin kettéreped. Ez a mézes változat nem szárít, az uborkás pedig nagyon. Már nem fogom őket újra venni , kb 5-6 db-ot elhasználtak. Lehet,hogy nagyon olcsó, viszont hamar elfogy és nem jók az osszetevok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

tundying

2019. október 2.

Nem tetszik, nagyon nem. Az illata csomagolásban kellemesnek tűnt, de kibontva, használva engem a szúnyogriasztóra emlékeztet.
Ráadásul illatozik is, az illata érződik a helyiségben. Ha szeretném az illatát, ez plusz pont lenne, de így nem az. Szárít és mállik is.
Ár- érték arányban verhetetlen, de nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Ár- érték arányban verhetetlen, de nagy csalódás.

nagyerika28

2019. június 5.

Az illata nekem tetszik, viszont a felénél járva, baromi gyorsan szétmállik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Az illata nekem tetszik, viszont a felénél járva, baromi gyorsan szétmállik...

Elyana

2019. április 9.

Az első benyomásom az volt, hogy frézia illata van, ami kellemes, csak ne várjátok a tipikus tej és méz illatot. Egyébként normál szappan, a célnak megfelelő. Sajnos egy hét használat után már jobban mállik, és a mosdókagylót is gyakrabban kell tisztítani a lerakódásoktól, de egy kivétellel eddig minden szappan ilyen volt, amit próbáltam. Ezért nem szeretek tömbszappant használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

DianaS

2018. december 22.

Hát inkább nem .. a sensitiv krémszappan nagyon bejött ezért gondoltam ez is jó lesz de nem, egy könnyebben szétmálló szappanról van szó, ezért elég csak épphogy hozzáérni kézmosáskor :D Szárít, húzódik tőle a bőr, és az "illata" elég elviselhetetlen sokadik használat után :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

angie91

2018. december 10.

Jó nagy szappan, szépen habzik, nem szárít kifejezetten. Jók az összetevői és nagyon kedvező az ára is. Nagyon szeretem a Baleás szappanokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

pommegrenade

2018. november 27.

Nagyon jó illata van,bár kicsit szárít. Kézmosáson kívül még takarításra is alkalmas, hófehéren ragyog tőle a csap és a kád. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Hidratálók: Glycerin, Honey