Balea Csipkemintás Bőrfeszesítő Hidrogél Arcmaszk Alga Kivonattal és Hialuronsavval

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Mangoka, Módosítva: 2021. december 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Elegáns megjelenésű, fekete csipkemintával díszített, bőrfeszesítő hidrogél arcmaszk a ragyogó arcbőrért.

A zselés, puha textúrájú tapasz tökéletesen tapad, nem kelt ragadós érzetet a bőrön. Egyenletesen rásimul az arc vonalára, akárcsak egy második arcbőr. Kettéosztott formájának köszönhetően minden arcformához alkalmas.

Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ad-Namah

2018. december 23.

Van gyakorlatom feltenni ilyen maszkot de ez eltartott egy ideig feltenni. És nagyon semmit nem csinált, habár ilyenkor plusz, ha nem jön ki pattanás. Ahhoz képest hogy közelebb van 1000 forinthoz az ára mint a balea többi maszkjanak az árához (300 Ft), semmivel sem jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Rika0419

2018. november 20.

Szép, de semmi extrát nem nyújt. Nekem csúszkált az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Szép, de semmi extrát nem nyújt. Nekem csúszkált az arcomon.

wnikol

2018. november 20.

Az állaga miatt kellemes hűs érzést ad, használat után hidratált érzést hagy maga után. A maszk kivitelezése ( ketté osztott, külön alsó külön felső rész) viszont egyáltalán nem jött be nekem, csúszkál, a normál fátyolmaszkokkal ellentétben kicsit macerásabb a felhelyezése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

clara12

2018. november 2.

Nagyon jól hidratál, a hidrogél kellemes érzetű a bőrön, 15-20 percnél tovább is fent lehet hagyni. Az illata kellemes és visszafogott. A két részes megoldás azért van, mert egyben nehéz lenne szakadás nélkül feltenni. Mindenképp le kell feküdni a hidrogél maszkokhoz, mert ezek csúszkálnak (egy fátyolmaszk is csúszkál ha jól át van itatva szérummal), a mintája gyönyörű, igazi relax maszk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Candy21

2018. szeptember 18.

Elcsábultam a csipkés kivitel láttán. A maszk hatása semmi extra jól hidratál picit feszesebb lett utána a bőröm, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

laanyka

2018. augusztus 13.

Ez a maszk nagyon undi. Agyon van áztatva és emiatt olyan érzése van tőle az ember lányának, mintha pucér csigák csúszkálnának az arcán (nem mintha tudnám, hogy az milyen pontosan, de valami ilyesmi lehet). Kb 2 percet bírta az arcomon. Nem, nagyon nem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

CeCeDrake

2018. július 25.

A beauty theraphy mellé még ezt vettem meg legutóbb.
Nem csinál semmit. Nagyon szép, extra kialakítású maszk és ennyi.
Mivel "vegán", ezért 3x annyiba kerül, mint amennyi a reális ára lenne. Ennyi pénzért tud venni az ember rendes maszkot is, ami ér is valamit 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

A beauty theraphy mellé még ezt vettem meg legutóbb.
Nem csinál semmit. Nagyon szép, extra kialakítású maszk és ennyi.

Blackxentric

2018. július 24.

Amint megláttam tudtam, hogy kell nekem. Imádom a csipkét. Nagyon jól nézett ki felrakva és szép puha volt utána a bőröm. Nem szabad hagyni addig amíg megszárad, mert a hialuron sav vizet használ ahhoz, hogy hasson és ha hagyod megszáradni, akkor a bőrödből fogja kivonni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

pandahapci

2018. július 24.

Nem volt rossz, én addig hagytam magamon a maszkot amíg az teljesen ki nem száradt (50-60 perc). Az alsó része folyamatosan elcsúszott, a vége felé lett kényelmesebb, ahogy száradt a gél és a helyén maradt. Puhább, láthatóan feszesebb lett az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Mangoka

2018. július 9.

Átlagos Baleás maszk, csak jobb a design. Nekem ragadt utána a bőröm, Ez a ketté osztott maszk nem akkora ötlet, mert az alsó rész lecsúszik. Kivéve, ha fekszel végig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.