Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

kalla

2015. július 4.

Mint ahogy írják többen is, én is áldozatul estem a cuki csomagolásának. Sajnos! Ahogy kinyitottam, és megszagoltam, már tudtam, hogy nem leszünk barátok. Ez a mű, borzasztóan erős cukorkaillat annyira zavaró, hogy csak nagyon ritkán tudom elviselni az ajkaimon. Már nagyon régen vettem, a fele még mindig megvan. Mivel ritkán használom, így nem tudom megmondani, hogy milyen a hatása. Mindenesetre, nálam, egyértelműen a felejtős kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 4.

kincsö

2014. január 26.

Itt Németországban kapható :) feltankoltam nem mintha nem maradna de biztos ami biztos.imadom az illatát és szuperül hidratál ! 95 cent :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Cu2tka-baba

2014. január 18.

Épp ajakápolóválságban vagyok, mert mind az összes egyszerre fogyott ki a héten. Most akciós kifutó termék a DM-ben 170 Ft-ért megérte. Nem egy nagyon nagy csodaszer, de én imádom a kollekció illatát szerintem cukros a barátom szerint fahéjas illata van, de egyikünk sem érzi a citromot, ami amúgy a testápolóban és dezodorban megvan. Nem tudom de lehet veszek még egyet. Rúzs és szájfény alá bőven jó, de egy erősebb kiszáradásra azért neutrogena-t kennék, vagy körömvirág balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 18.

csalogany18

2014. január 4.

Sajnos nagyon gagyi az illata/íze, úgy az egész közel sem az a Zucker schnute jellegű, mint az eredeti termékek, és egyébként maga az ajakápoló hatása is elég borzalmas. Használom, de szerintem még sokáig meglesz, mert sajnos nem erre számítottam. A BALEA cuccok általában jók szoktak lenni, nem érződik rajtuk, hogy itt a fő cél az olcsóság, de ez sajnos erre rácáfol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

black_cico

2013. szeptember 17.

nagy csalódás, pedig ahogy megláttam az üzletbe egyből lecsaptam rá, de ahogy kikaptam a csomagolásból elképedtem, az illata nagyon nem emlékeztet a citromos sütis termékcsalád illatára, ennek mű, savanykás szaga van.. hatása átlagos, olyan mint a többi szőlőzsírnak, így elhasználom, de többet vártam, mindegy 3 ropi bánta csak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Dorinaa

2013. szeptember 8.

Nagyon finom az illata az tény, de ápolásra meglehetősen rossz...Most épp a mindenes kosaramban pihentetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

ildi74

2013. július 27.

Szintén a csomagolás miatt vettem meg (a marketing átka! :-) ). Nem mondom, hogy szörnyű, de nem is egy nagy durranás. Diszkrét, édeskés (mű) citromos illat, ami nem ápol különösebben (mondjuk nem is szárít). Balea ajakápolóknál megfigyeltem, hogy olyan mintha nem is lépne kontaktusba a számmal, hanem egy vékony (gyorsan lekopó) réteget képez rajta, ami alatt szárazon, kissé húzódva feszül a bőr. Két csillag azért, mert diszkrét az illata, tetszik a fiatalos csomagolása és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Natalka

2013. július 7.

Nem vagyok oda érte. Naná, h az édibédi csomagolás miatt vettem meg, mondván, olyan rossz nem lehet.
De lehet.
Ha gyakran kenegetem, akkor nem vészes, nem szárít annyira, de amúgy meglepő, h milyen gyorsan eltűnik a számról... és marad utána a kellemetlen feszülős/száraz érzés.
Remélem azért sikerül elhasználnom, ha már megvettem, nyáron egyébként sincs szükségem (szerencsére) sűrű ajakápoló-kenegetésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

De lehet.

kriszti.07

2013. június 10.

Tényleg nagyon durván szárít. Most vettem 300 HUF-ért, csak a cuki csomagolása és az miatt, mert tudtam h imádni való lesz az illata.. így is lett... semmit nem ér szinte.. csak illatolgatni jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

Jelizz

2013. június 3.

Muszáj volt meg vennem!!!
sajnos nagyot csalódtam :O
Finom az illata, de tizedszerre már átváltozott mű citrom szaggá xDD :(
NEM HIDRATÁL, SŐT SZÁRÍT!!!!
350 Ft kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 3.

Muszáj volt meg vennem!!!
sajnos nagyot csalódtam :O
Finom az illata, de tizedszerre már átváltozott mű citrom szaggá xDD :(
NEM HIDRATÁL, SŐT SZÁRÍT!!!!
350 Ft kukába

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Limonene