Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. július 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-Vitamin tartalmú krémezőcsíkkal.

Kiszerelés: 5 db

Narbeleth

2018. március 2.

A lábszáramon, ahol gyengébb a szőrzet, még oké, de máshol már nem működik rendesen, csak "megcibál", a hónaljam tiszta gyulladás és szőrbenövés tőle, úgyhogy csak lábon/karon használom, ott még elmegy. Nem veszem újra, ennél vannak jobbak, nem sokkal drágábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

newsfeed

2017. április 1.

Az ismeretségi körömből mindenki aranyba foglalja a termék nevét, mondván egy komplett szeretetcsomagot kapunk viszonylag olcsón az átlag borotvák piaci árához képest. Nem fogtak meg a dicshimnuszok ezzel a borotvával kapcsolatban, pedig 2 évig biztosan használtam. Ami gyalázatos, mert ennyit tényleg nem sajnálnék kifizetni érte. Általában az első használat alkalmával sem azt szedi le, amit kéne, helyette a bőröm sérti fel csúnyán, így egy borotválás után nemcsak úgy érzem magam, de úgy is nézek ki, mint egy háborús veterán, ami a penge csorbulásával csak még keservesebb méreteket ölt. Jópofa rajta az a krémezőcsík, de az esztétikai látványon kívül túl sok hasznát nem érzékelem. Kár. És értem én, hogy eldobható, nem egy tartós darab, viszont sajnálom tőle azt a keveset is, amennyibe kerül, ha érte az elevenen megnyúzásomért fizetek. :D A 2 csillagot azért kapja, mert nálunk rajtam kívül mindenkinek bejön. Szerintem az áráért szentélyt kezdek építeni neki, nehogy a baráti köröm, vagy a femili által véletlenül lincselés áldozata legyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

aaFruska

2017. április 1.

Nem rossz borotva de nem vagyok elájulva. Az első használatnál remekül lehet használni de után már nem igazán. Én is letörtem az egyik fejét , és bár olcsó de szerintem azért 500 forintot sem húznék le a wc-n mert azzal hogy letörik és nem lehet hasznáni kb pont ezzel egyenlő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

babee28

2017. március 30.

Akciósan vettem, de legközelett maradok a Gilette-nél. Sokkal tartósabb, és többszöri használat után dobom el, mint ezt. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Hopi

2017. február 12.

Megvettem már párszor, de igazán elégedett sosem voltam.
A névében az eldobható szót komolyan kell érteni, egy használat után szinte már használhatatlan, a szőr és a borotválkozó gél/tusfürdő megül a pengék között és eltömődik tőle.
Emiatt nem tart sokáig egy csomag, rájöttem, hogy megéri inkább egy kisebb kiszerelésű, drágább (1000-1500 forintos) árkategóriájú termékre beruházni.
Ha nyaralás során otthon maradna a borotva, gyors segélynek és olcsó alternatívának megfelelő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Megvettem már párszor, de igazán elégedett sosem voltam.

bettina28

2016. december 19.

Szerintem jó kis borotva, jobb mint az x-epil vagy a balea 3 klingen eldobhatója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Rrr

2016. augusztus 2.

Ennyi pénzért teljesen megéri. Teszi a dolgát. Arra viszont tényleg figyelni kell, hogy viszonylag könnyen letörik a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 2.

csibike100

2016. július 19.

Már többször is újravettem és meg vagyok vele elégedve. Rengeteg borotvát kipróbáltam már, volt köztük drágább és olcsóbb is, de a drágábbak sem tudtak többet, ennél a terméknél. Persze nem egy csodaszer, de nekem nem volt vele problémám, nem irritált és szépen levitte a szőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Ibi86

(!)
2016. június 19.

Elsőnek az akciós ára miadt döntöttem a megvásárlása mellett. Kettőnek állandóan leesett a feje, ezeket nem is lehetett használni. A pengék nem olyan rosszak, de a kettő közt olyan minimális a távolság, hogy 3 szál kis szőrtől eltömődik állandóan tisztogatni kell. Késöbb újra vettem egy másik csomaggal, gondoltam hátha csak az előző volt silány gyártmányú. Sajnos tévedtem. Soha többet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 19.

candus

2015. október 21.

Szerintem nagyon rossz, a feje állandóan leesik, nekem nagyon életlen az összes, és felsebesíti a bőröm.

Update: Kb. 5 centis vágást sikerült vele csinálnom a hónaljamba borotválkozás közben. Tragédia ez a borotva, ez tényleg a tipikus olcsó húsnak híg a leve, pedig szeretem a saját márkás termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract