Balea

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 19.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Gyorsan és biztonságosan távolítja el a lábról a bőrkeményedést. Ép és száraz bőrön lehet alkalmazni.

Mantra

2020. április 29.

Megújult a formája, klasszul kézre áll. A kiáztatott bőrt nagyon szépen leszedi, szánomra jobban működik, mint a kézi reszelő. Komolyabb bőrkeményedéssel azért nem bánik el, de sokat javít rajta. Rendszeres használat mellett nagyon szép eredmény elérhető, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Tekka

2019. augusztus 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és bár még csak egyszer használtam, teljesen le vagyok nyűgözve. Gyors és egyszerű a használata, tényleg puha talpakat varázsol, ilyen hatást pedikűrös nélkül még sose tudtam elérni. Nem tudom hosszú távon is ennyire beválik-e majd, de az első benyomásom csillagos ötös, pedig megjegyzem elég szkeptikus voltam :)

Update: Egy év távlatából is nagyon örülök hogy megvettem, továbbra is hatásos és szeretem, annyi hogy legalább heti egyszer használnom kell mert nem annyira tartós a puhaság, de hát mi tart örökké :) Nekem teljesen rendben van, amennyiért vettem és amennyit azóta használtam, továbbra is simán ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

tomkogy

2018. július 17.

Nyár van, nagyon is időszerű a lábápolás. Sokáig halogattam, de eljutottam odáig, hogy beruházok egy ilyen elektromos reszelőbe. Tudtam, hogy Scholl-t nem veszek, mert szerintem első kipróbáláshoz drágák. Mindenképpen drogáriás saját márkásat kerestem, mert ezekhez a póthengerek is kedvezőbb árúak. Először a Rossmannost néztem meg, ami most 5000Ft, majd a DM-ben. Ott sikerült akciósan megvennem 4000Ft-ért. Túl vagyok az első használaton, egyelőre tökéletesen elégedett vagyok. Egyetértek az előző hozzászólással, hogy hamar behozza az árát, és gyorsabban, szebb eredményt lehet elérni vele, mint a hagyományos, manuális eszközökkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Ad-Namah

2018. június 15.

!!!!! Csodálatos. Egyszerű használni, és segített a lábamon amin már a bőr gyalu, aztatas és a többi balea bőr simító stb termék se segített. A legerősebb fejjel kezdtem, mert ráfért, de mindent levitt. Az elem elég gyenge, így érdemes tölthetőt belevenni, de ez a gép 1-3 alkalom után behozza az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Papec

Korcsoport: >54
2017. október 21.

Tegnap megvettem. Csak azért, mert Ti felpontoztátok. És nagyon jól tettem, köszönöm szépen! Most este rendbe hoztam vele a férjem lábait. Cukorbeteg, nem hajlandó pedikűröshöz járni, de a kézi reszelők és a krém szerintem nem tette széppé a lábát :( Szóval most a kezembe vettem a dolgokat (szó szerint) és igazán elégedett voltam az eredménnyel. És a kezdeti szájhúzogatás után a férjem is beismerte, valóban jó ez a cucc :) Kipróbálta saját kezűleg, innentől ő fogja csinálni magának. Háborút nyertem :D Mégegyszer köszi a segítséget és aki még hezitál, annak jó szívvel ajánlom, vegye meg nyugodtan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 21.

danyadi77

2017. január 3.

A drágább tesóra sajnáltam a pénzt és nem is igazán hiszek benne, hogy sokkal jobb lenne. Nem rossz kis készülék, néha azért nem árt a pedikűrös, azt azért nem helyettesíti, de láthatóan szebbé varázsolja a télen-nyáron borzasztóan száraz tappancsaimat. Látványos javulás érhető el vele.Ha tudom, hogy van ilyen olcsó alternatíva, már korábban is megvettem volna, de már így is használom jó ideje. Tök jó, hogy póthengerek is vannak hozzá alapból a dobozban, és kuponnal egész barátságos áron beszerezhető a készülék és a pótfejek is, külön is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Desire

2016. június 18.

remek termék, a célnak megfelel, normál bőrkeményedésre...felesleges a drága testvéreit megvenni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 18.

t.greti

2016. április 26.

Majdnem a drága Sch..l-t vettem meg, de jól tettem, hogy inkább ezt vettem le a polcról. Utána olvastam csak véleményeket... Igazából a bőrkeményedést nem szedi le, hanem csak lesimítja, és 3-4 nap után ugyanolyan érdes lesz a sarkam, hiába kenem. Szóval ez csak a két pedikűr közti s.o.s megoldás. Viszont a simító henger a komplett pedikűr végén nagyon jó. Nem bántam meg, hogy megvettem. Főleg, hogy két-két fej és elem is tartozék. Valóban tölthető elemet kell beletenni, mert gyorsan gyengül a sima elem.
Tehát csodaszernek és világmegváltó kütyünek nem nevezném, de a gyors simításra jó, mikor nincs idő áztatni-reszelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

natasa

2016. január 28.

Nem sokat ér, ha komolyabb a bőrkeményedés. Fürge kis gép, dolgoznak a kis fejek, de ez szerintem nem igazán elég. Akkor már jó, ha csak kicsit kell reszelgetni, ápolgatni a talp bőrét, de szárazabb, esetleg repedezett bőrre ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 28.

Pinky

2016. január 28.

Szerintem az én tappancsommal van a gond. Nekem nem vált be. Ha talpanként negyven percet használom, akkor érezhető a különbség, de kézi reszelővel még mindig jobb az eredmény. Az enyhébben, és az igazán száraz bőrrel sem bánik teljesen el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.