Balea

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   1 db + 3 db csiszológörgő   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2021. november 4.

Kiszerelés:   1 db + 3 db csiszológörgő
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az elektromos bőrkeményedés-eltávolító készülékkel hatékonyan teheti puhábbá a talp és a sarok bőrét. Az egyszerűen és kényelmesen használható készülék simává teszi a száraz, érdes és megkeményedett bőrt.

Qwerty

2021. november 11.

Egész jól elvoltam egy kézi reszelővel és heti egyszeri kisebb karbantartással, míg egy sérülés miatt ugrott a reszelgetős megoldás. Akkor jutott eszembe, hogy a sarokcsiszolás már régóta gépesítve van, veszek is egy görgős eszközt. A márkás darab majdnem kétszer ennyibe került volna, akkora beruházást nem ért az egész, így maradt a dm sajátja, hozzácsaptam még egy doboz pótgörgőt, mert olyan kis bizakodó vagyok. Máig nem értem mi a francért vártam ezzel ennyit és szenvedtem a kézi reszelővel, ez ahhoz képest kész megváltás.
Az eszközről látszik, hogy nem fog az örökkévalóságig tartani, műanyag ahol csak lehet, meg ott is, ahol nem; a védőkupakja, már ha lehet így nevezni egyáltalán, egy vicc, de hát látszatra is olcsóbbá kell tenni azt, ami olcsó. Viszont működik, jó és nagyon szépen lehet vele dolgozni, a kézi reszelővel ellentétben nem kell még egy kör finomabb csiszolás. Az én lábamon nagy kihívások nincsenek, ennek ellenére a legdurvább görgőt használom, egyszerűen azért mert gyorsabb, nincs türelmem a finomabbakhoz. A készülékhez 3 görgőt adnak, egy durvát és két közepest. A gépet nem lehet vízben használni, de a görgők bírják a vizes bőrt. Sosem szoktam száraz bőrt reszelni, áztatás, törlés és hajrá. Ezzel a módszerrel nem forrósodik fel a bőr és gyorsabb is. Én ugyan tolnám jobban, főleg a közepes görgővel, de a gépben van nyomásérzékelő és leáll. A durva görgővel nincs ilyen gond, azt valahogy nincs késztetésen annyira nyomni, hogy sokszor leálljon. Egy ecsettel könnyen kitisztítható használat után.
Megelőlegezem az 5 csillagot, bár az igazából majd akkor járna neki, ha kibírt pár évet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 11.

Lufipufi1992777

2021. november 10.

Nekem a rozsaszn valtozat van meg. Nagyon szeretem,nagyon hatekonyan tavolitja el a legdurvabb borkemenyedeseket,volt regebben a “nagyobb markaju is” ugyan azt tudja ez is. Csak az sajnos csak par honapig birta es tonkrement ez pedig meg mindig szuperal.👌🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.