Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gulyasgne, Módosítva: 2012. június 23.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős és megbízható védelmet biztosít: köszönhetően a nagy teljesítményű formulájának, az izzadság és a szag jelentősen csökken. Ideális és kényelmes használatot biztosít két zuhanyzás között.

dizabella01

2017. augusztus 18.

Nem vált be. Nem szárad meg, folyton nedves a hónaljam, amit ki nem bírok állni. És szörnyen ragad is, száradás után is.
Az izzadásgátló hatása elég jó, nap végére nincs büdös szagom, csak egy kicsit, hihi :D
Az illata nagyon finom, nem tolakodó, és az összetevőlistával is meg vagyok elégedve.
Egynek elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Egynek elmegy kategória.

jégvirág

2013. szeptember 24.

Eleinte egészen jó volt, bár már akkor sem szerettem, hogy összevissza folyt és ragacsos volt. Az illata sosem tetszett, de a lényeg mégis az volt, hogy ne legyen izzadtságszagom. Szóval egy idő után nem volt hatásos a szagok ellen, az izzadást pedig egyáltalán nem akadályozta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 24.

livia1979

2013. május 30.

Nekem nagyon bejött. Elég izzadós vagyok. Én úgy használom, hogy befújom magam, mivel lefolyik a bőrömön ezért csak kettőt fújok. Hagyom megszáradni, majd megint befújom. Ha kétszer ismétlem meg a folyamatot akkor használ csak (nem vagyok tőle büdös), ha egyszer, akkor semmit nem használ. Az illata diszkrét, nőies, de nap végére szinte nem is érezni, ami nekem jó pont, mert nem nyomja el a parfüm illatát. Meg vagyok vele elégedve, és most, hogy jön a nyár, biztos vásárolok belőle, mert ebben a deóban megbízom!
Mostanában nem látom a polcokon, nem lehet már kapni? Kár érte :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Mostanában nem látom a polcokon, nem lehet már kapni? Kár érte :(

kriszti.07

2013. március 7.

Féláron vettem. Kb ennyi pénzt is ér. Csak itthon tudom használni, mert elég gyengén teljesít. Hármat szoktam pumpálni belőle mind a 2 oldalra, hogy juson mindehova belőle, de minimum a fele lefolyik közben. Szóval itthon elmegy, de csak ha nem takarítok vagy nem csinálok semmi izzasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

zsofigirl

2013. január 26.

Nyáron vettem ezt a dezodort. Elsőnek furcsa volt, hogy pár pumpás, de nem porlasztja, hanem mintha csak vizet spriccelnék magamra, meg kellett várni a száradást. Számomra nagyon jól bevált, a legnagyobb melegben is, egész nyáron ezt használtam. Újravásároltam, de kicsit meguntam az illatát, így mostanában nem használom, de vissza fogok térni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

noncsa

2012. június 25.

Nem vált be sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 25.

Nem vált be sajnos.

gulyasgne

2012. június 5.

Nekem nagyon bevált,kimondottan szeretem. Kellemes az illata, nagyon tetszik a pumpás adagolófej. Az összetevői lehetnének szebbek... Ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol