Balea

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   2500 Ft   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: ribizli, Módosítva: 2013. április 10.

Kiszerelés:   2500 Ft
Kategória:   Egyéb

Aloe vera kivonattal.

Debreczeni

2019. június 11.

Botrányos. Én még borotvát nem utáltam ennyire. Vastagon kenek fel borotvagélt, 2x annyit amennyit szoktam és mégis minden alkalommal szétvág. A lábam tiszta seb tőle, bárhogy tartom éles karcol és vág. Kuka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

vocy

2018. május 7.

Nem rossz, bár a Gillette Venusnak a nyomába sem ér.Könnyen törik és valahogy nem olyan kényelmes a fogása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Fancsusz97

2017. június 8.

Ma vásároltam akciósan, plusz borotvaéllel, annyiért teljesen megérte, de sajnos nem tud többet egy átlagos borotvánál. Zuhanyzás közbe, borotvahabbal használtam, mégis megvágtam magam pár helyen (ez az én hibám is lehet) és ki is pattogtam tőle. Nagyon fájt utána a lábam, ráadásul pár szálat ott is hagyott. Nem hiszem, hogy újraveszem, ha elkopik a két él.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Nyuszoka

2017. április 10.

Nagyon kényelmes a használata és alaposan borotvál, már lassan 1 éve van meg és még nem volt vele semmi problémám. Nekem 1-1,5 havonta kell pengét cserélnem benne, az tény, hogy a Gillette Venus Embrace pengéi ennél tovább bírták, de nem annyival, mint amennyivel drágábbak, így én teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

wifey

2016. július 2.

Eddig nem is láttam, hogy van ilyen, elegem volt a drága és használhatatlan borotvákból. Most éppen egy Simply Venust dobok kifelé a kukába, miután 2 pengét vételeztem hozzá 4000ért, de összesen 3 hónapot se bírtak ki. Ennek megtetszett az 5 pengéje, meg az, hogy irreálisan olcsón lehet fejet venni rá, hát gondoltam kipróbálom. Még csak egyszer használtam, de nagyon jó volt, szépen leszedi a szőrt, sima lesz a bőröm. Ami negatív, hogy fura a kialakítása, és így nehéz bánni vele picit: nem áll jól kézre, hajlamos kicsúszni a markomból :D de ez persze lehet, hogy az én bénaságom. Összességében eddig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Wildflow

2015. július 21.

Lassan fél éve, hogy belefutottam a leértékelt termékek között. Balea, lila... nem tudtam kifogást találni rajta. :) Előtte csak eldobható borotvákkal próbálkoztam, úgyhogy nekem mindenképpen minőségi ugrás volt. Ezen túl is elégedett vagyok vele, a pengék kifejezetten sokáig bírják, minden területen könnyen megy a borotválkozás. A műanyag tokban szuper tárolni is, bár nem rögzíthető a falra, mint a 'márkásabbak'. Azóta megjelent új, türkiz kiadásban, ezért a lila pótfejet is fillérekért tudom beszerezni. Négy pengés, a pótfejek pedig külön kis lila tokban vannak a dobozon belül, nagyon praktikus így vinni pl. nyaraláskor. Ha a lila végleg elbúcsúzik, én biztosan beszerzem a türkiz változatot, mert ezzel maximálisan elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

vador

2013. október 18.

Első borotvám volt, jó régen.
Azért vettem, mert:
- ...öt pengés, tehát gondoltam gyors, hatékony, stb.
- ...LILA, nem pedig rózsaszín, már csak dacból is ez kellett (miért kell minden nőknek szánt eszközt Barbie lakásához hasonlatos színben piacra dobni?!).
De az a helyzet, hogy a pengéi életlenek és hamar rozsdásodnak, lassú és macerás vele borotválkozni. Nem az igazi.
Azóta is csak fiúborotvát veszek, azok ügyesek, szép zöldek, kékek meg szürkék, és ár-érték arányban is rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Első borotvám volt, jó régen.
Azért vettem, mert:
- ...öt pengés, tehát gondoltam gyors, hatékony, stb.

tamasbobe47

2013. szeptember 29.

Egynek elment, de hamar életlenné vált és be is rozsdásodott pár hónap után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Egynek elment, de hamar életlenné vált és be is rozsdásodott pár hónap után.