Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bodorka, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Málna- és citromfű illattal

honey88

2015. május 14.

Szuper kis termék... pont ahogy az előttem szóló írta. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Szuper kis termék... pont ahogy az előttem szóló írta. :)

Maddie

2014. december 12.

Nálam kétféle kézkrém szerepel a "repertoárban": az első fajta az, ami nagyon gazdag és tápláló krém, ráér beszívódni mert éjszakára kenem, és intenzív ápolást várok tőle. A második fajta az, ami a táskámban utazik, vagy az íróasztalomon figyel, és ha nagyon száraznak érzem a kezem napközben, akkor utána nyúlhatok, pikk-pakk beszívódik és enyhíti a pillanatnyi "úristen mindjárt lemászik a bőröm a kezemről" érzést. Ez a krém az utóbbi kategóriába tartozik, mást nem is várok tőle, de ezt tökéletesen teljesíti. Villámgyorsan beszívódik, utána nem ragadok, hozzányúlhatok papírokhoz/laptophoz/telefonhoz/bármihez, nem mellesleg isteni az illata, és 599 Ft-ért 300 ml-t kapunk, ami rengeteg. Ja és ekkora mennyiséghez nagyon praktikus a pumpás kiszerelés. Szóval nekem a "második kategóriájú" kézkrémek között mindenképpen 5 csillagos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Klau$$x

2014. október 26.

Én nagyon szeretem. Jól hidratálja és puháva varázsolja a kezem(mondjuk alapból az de akkor is:D)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

candus

2014. szeptember 17.

Jó-jó, de annyira nem az igazi. Nyáron tökéletes ápolást nyújt a kezeknek, de sokszor érzem azt, hogy már a mostani, kora őszi-késő nyári időjárásban is kevéske szegény. Attól függetlenül akinek nem szoktak annyira kiszáradni a kezei, annak tökéletes ápolást tud nyújtani és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

bodorka

2014. szeptember 3.

Friss nyári illat. Én a szappan mellett tárolom, hogy kézmosás után azonnal hidratáljak. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.