Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Lábápolók

A Balea Fuss lábpúder hatékony összetevői dezodorálják a lábat és megelőzik az izzadását, valamint a kellemetlen lábszag kialakulását. A természetes gyömbérkivonat gondoskodik a friss, száraz lábakról és a kellemes bőrérzetről.

born86

2018. május 27.

Mi most vettük ,egy hete használja férjem.
Egész nap bakancsba kell dolgozzon,amikor haza ér ,és leveszi a cipőjét szívem szerint levágnám a lábát bokától és kivágnám a kukába .....
Viszont most hogy ezt használja semmi lábszag !!! Nem tudom hogy később is ilyen jól teljesít-e ,de egyenlőre ez most nekünk nagyon bevált.
Vicc az egészbe hogy eddig azért nem vettem meg mert túl olcsónak találtam ,gondoltam semmit nem is ér.
helyette vettem a a drága 10 Euros sprayket amik semmit nem értek.
Úgyhogy én azt mondom egy próbát mindenkinek megér főleg hogy nagy veszteséget nem okoz ha mégse lenne jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Mi most vettük ,egy hete használja férjem.
helyette vettem a a drága 10 Euros sprayket amik semmit nem értek.

asdf27

2017. szeptember 9.

Nagyon jó, szagmentes cipő is láb is. Majd ki kell találni, hogy hogy lehet kis kiszerelést csinálni belőle utazáshoz.

update: egyre kevesebbet használ, úgyhogy vettem egy School Fresh Steps lábsprayt. az igen, az működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

flamingo-80

2016. június 19.

Hamar megszerettem ezt a terméket. Előnye, hogy használatával még este, egész napos cipőhordás után is friss illatú a láb. Ezen felül olcsó és nagyon sokáig elég, plusz környezetbarátabb, mint egy aerosol. Bár az izzadást is mérsékli valamelyest. de ezen a ponton picit többet vártam, így négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

siss

2016. április 18.

Nem tökéletes,de mégis hasznos.Sajna nagyon izzadós vagyok lábon is,de ezzel a púderrel valamivel jobb a helyzet.Emellett megszünteti a kellemetlen szagokat,cipőbe szórni is jó.Az illata az elején fura volt,de mára teljesen megszoktam és úgyis messze esik az orromtól,hogy érezzem.
Sokáig elég,3 hónapja használom napi rendszerességgel és még legalább félig van.
Alumínium ide vagy oda,mégis jobb vele,mint nélküle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Alumínium ide vagy oda,mégis jobb vele,mint nélküle.

Pöti

2015. május 27.

Jó kis hintőpor, az ára a kapott adaghoz képest nagyon jó. Szoktam cipőbe is szórni, jól működik.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Moonlight

2014. február 22.

Gyantázáshoz tökéletes volt. Illatát is szeretem,nagyon kellemes. Mindemellett még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Csücsök

2013. december 29.

Már a másodikat veszem belőle, jó ha van itthon! Jó az ára és jót tesz a cipőnek a szagok ellen! Hasznos!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Sajnos izzad ilyenkor a lábam, ezért vettem meg, de nem váltja be,amit ígér :((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Sajnos izzad ilyenkor a lábam, ezért vettem meg, de nem váltja be,amit ígér :((

Kiscsillag5

2013. június 29.

Nem tudom mi ütött belém, mikor anno megvettem. Tulajdonképpen nem is volt szükségem rá. Párszor használtam, aztán elajándékoztam. Minek kenegessek még a lábamra is alumíniumot, ha nem muszáj. Na meg macerásnak is tartom és különösebb hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Lyah

2013. június 11.

Eredetileg a kislányom nagyon izzadós lábára vettem, ott még nem teszteltük. az elmúlt napokban viszont teszteltem másképp, és nem ajánlat, és nem is ajánlom az aluminium miatt, hogy bárki kövesse példámat, mert semmiféle felelősséget nem vállalok érte...De: nekem eddig minden púder csődöt mondott a fénylő arcbőröm mattítására...eddig. Mert ez jobban teljesít, mint bármelyik, és olcsóbb is, mint bármelyik...macerás, és hosszútávon nem tudom, mit fog művelni a bőrömmel, de nem minden nap, és odafigyeléssel remélem, nem üt ki. Egyelőre csendben örülök...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 11.

Fényvédők: Zinc Oxide
Illatanyagok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Parfum/Fragrance