Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: szivoszal, Módosítva: 2013. február 11.

Kategória:   Egyéb

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

daydreamheart

2019. szeptember 10.

Heti 1x esti rutin:

1. Lábáztatás
2. Szappanos vízzel és a habkővel a problémás terület kezelése.
3. Tisztítás.
4. Vazelinnel szépen bekenem a lábikómat este és zoknit húzva alszom

Másnap reggelre így mindig pihe-puha lesz tőle a lábam és sehol egy bőrkeményedés. Nagyon sokáig elég és tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Heti 1x esti rutin:

1. Lábáztatás
2. Szappanos vízzel és a habkővel a problémás terület kezelése.
3. Tisztítás.
4. Vazelinnel szépen bekenem a lábikómat este és zoknit húzva alszom

exhocmomento

2018. szeptember 2.

Korrekt kis habkő. :) Csodaszernek nem mondanám, de egész jól teszi a dolgát és eddig még nem kezdett mállani, vagy darabjaira hullani. Ár-érték arányban szupi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Csilluska

2018. június 19.

Én évek óta azt a kétoldalú Balea sarokreszelöt használtam, KM-en "börsimító sarokreszelö" néven szerepel. Nagyon bevált, olyan puhák lettek töle a talpaim és sarkaim, mint egy kisbabának. Azoban egy ideje valahogy nem az igazi, érdes lesz a sarkam, és úgy érzem, inkább árt, mint használ. Múlt héten voltam a DM-ben, nézegettem a lábápoló cuccokat, megláttam ezt 95 centért, gondoltam, annyit megér, még ha nem is válik be. Jelentem, bevált. :) Valahogy olyan puha lesz töle a sarkam, pedig csak nagyon finoman dolgozik. Múlt héten egyszer használtam, és ma is, így hetente egyszer pont elég, amúgy pedig mindennap a Balea ureás lábkrémét használom. Szerintem egy próbát megérhet mindenkinek ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

LolaDobrev

2017. március 11.

Best lábápoló :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Best lábápoló :)

MsKors

2017. január 9.

Meg sem tudom számolni hanyadszor veszem újra, nekem nagyon bevált. Hetente egyszer elég használni, nagyon sokáig jó. Csak ezt szoktam venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Linuxo

2016. október 20.

Szuper kis habkő. Állandó lakója a fürdőszobámnak. Imádom használni. Heti 1-2x vetem be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

madaras

2016. június 17.

Hát ezt nem kellett volna megvenem. Nagyon nem vált be. Gyenge termék, mintha nem is habkö lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 17.

t.greti

2016. április 26.

Sok sok éve használom már; télen kéthetente, nyáron hetente. Hatásos, de kíméletes, még sosem reszeltem vele érzékenyre a sarkam. Persze a durva bőrkeményedést nem szedi le, ahhoz pedikűrös kell. De a normál bőrkeményedéssel simán megbirkózik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

narancsdzsem

2015. július 28.

Ez sajnos nagyon gyenge termék. Helyette habkő kinézetű habkövet ajánlok inkább (akár százforintos boltból származót).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

loju

2015. május 12.

Sosem jártam még pedikűrösnél, ez nálam egy otthoni procedúra. Szerencsére nincs sok gondom a bőrkeményedéssel, így hetente 1-szer használom jó időben, amikor látszik a lábam, téli időszakban csak 2 hetente. Nekem ez bőven elég. Nem túl durvák a szemcséi, jó használni és nagggggyon sokáig elég, úgyhogy roppant gazdaságos. Lábaztatás, csiszolgatás, krémezés - ez a rutinom és elég is! Elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.