Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 4.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hideggyanta csíkok lábra, normál bőrre, 20 db + 4 db ápoló kendő Aloe Verával és mandulaolajjal

Sziszkacsiga

2019. június 17.

30 mp nagyon kevés, hogy rendesen felmelegedjen a gyanta. Már félbevágtam, több percig dörzsöltem, de még mindig nem volt eléggé ragadós. Ahogy széthúztam, a két lehúzó csík közepén szinte nem is volt gyanta.
Nekem a használat során csak a fele szőrt tépte ki, másodszorra még annyit se.
A kezdeti lelkesedésem elszállt, nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Nekem a használat során csak a fele szőrt tépte ki, másodszorra még annyit se.
A kezdeti lelkesedésem elszállt, nagy csalódás volt.

Aprilla

2019. június 16.

Több szőrt szedett ki, mint a Veet hideggyanta, de ez is kárt tett a bőrömben (leégéshez hasonlót). Próbáltam megolvasztani hajszárítóval, hogy többször felhasználható legyen, de nem nagyon működött (ebben talán én bénáztam,mert esetleg nem melegítettem elég ideig).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 16.

Vattacukor1990

2018. december 11.

Miután feladtam az X-epil hideggyantájával való próbálkozást, tettem egy próbát ezzel is. Egy fokkal eredményesebb volt a gyantázás, ám ez is hagyott maga után némi kívánnivalót. Több szőrt távolított el, de ezzel sem volt teljes a siker, több csíkot tartalmaz a doboz, de ez is elég gyorsan fogyott és sok kellett belőle. Ezzel is elég pepecselős volt dolgozni, mert másodjára már nehezebben ragadtak a csíkok, sok időt vett igénybe, amíg próbáltam rámelengetni a bőrömre, közben csupa ragacs lettem mindenhol. A bőrömet viszont sosem tépte meg olyan csúnyán, ahogy az X-epil. A kendő szépen feloldotta a gyantamaradványokat.
Sokáig rendszeresen újravettem, mert szeretem a kihívásokat és akkoriban még valamiért tartottam a meleggyantától és az epilátortól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Jenna0412

2018. december 10.

Számomra teljesen bevált. Szinte az összes szőrt sikerült kiszednie, pár szál maradt csak. Lemosása könnyű. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

MormiOrsi

2018. október 22.

Azért ezt vettem meg, mert a többi márkának elég pocsék értékelése volt, így összehasonlítási alapom nincsen. Viszont egész szépen tudtam használni a lábamon, illetve megvettem ennek a bikinivonal verzióját is, az is teljesen rendben volt. Egy dolog: én úgy gondoltam egy csíkot többször is lehet használ, hát nemigazán, max 2x, de annál többször nem, mert elveszti a ragadósságát, így nem is húz ki több szőrt. Nyilván ez így nem annyira gazdaságos, de még így is maradt annyi csíkom, hogy egy következő alkalomra is elég lesz (sőt, összességében talán 3-ra is), de emellett az ár mellett még ha csak egy alkalomra is lenne elég, akkor is megérné, összehasonlítva egy kozmetikus árával (BTW én pont azért próbáltam ki, mert nem akartam többé 7000-et otthagyni nála, és ez meg is erősített, hogy meg tudom én is oldani a dolgot töredékéből + nem akartam gyantamelegítéssel bajlódni). Szóval én ajánlanám bárkinek, mert egyszerű és viszonylag tiszta használni, a kis olajos törlőkendőkkel (amit adnak hozzá) pedig szépen el lehet az esetleges maradék gyantát távolítani. Igazából áldom annak a fejét, aki kitalálta! :D

Update: le kell húznom a csillagokat, mert múltkor kíváncsiságból a Veet hideggyanta csíkjait vettem le a polcról és hát lehet, hogy kicsit drágább, de azért zongorázható a különbség. Jobban kitépi a szőrszálakat és egy csíkot többször is fel tudok használni. Szóval igazságtalannak tartom, hogy ez a termék 4 csillagon ücsörög itt a krémmánián, míg szegény Veet csak 3-on, pont fordítva kellene lennie...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

tyukanyo

2018. október 5.

Ha ügyesen használom és nem bénázok akkor azonnal leszedi a szőrt, de sokszor ügyetlen vagyok vele :/
Az viszont elég nagy mínusz pont, hogy az olajos kendő irritálta a bőröm. Az egész kezem pirosan égett tőle és viszketett miután áttörölgettem vele.
A gyanta magában jó, legközelebb babaolajjal törölgetem meg magam.
Ha nem bénázok akkor egy karomra három teljes és egy fél csík elég. (Ollóval el szoktam vágni párat :D)
Ha bénázok akkor öt teljes csík is lazán elmegy rá :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

A gyanta magában jó, legközelebb babaolajjal törölgetem meg magam.
Ha bénázok akkor öt teljes csík is lazán elmegy rá :(

Jaderie

2018. augusztus 27.

A bőrömet irritálja, a szőrt nem távolítja el maradéktalanul, ha csak egy-két helyre szeretném használni, a 4 db kendő nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

csajreni

2018. augusztus 19.

Én megtaláltam A gyantát :) A karomra használom (bár szőke, de elég sok szőr van rajta) és tökéletesen bevált. Néha hagy ott egy-egy szálat, de ez szerintem még a profibb gyantáknál is előfordul. Gyönyörű az eredmény és tartós. A lábamra nem vált be, mert ott is szőke a szőr és túl gyenge, valahogy nem az igazi. Viszont ezt semmi pénzért nem váltanám le a karomnál. (Mondjuk az utóbbi alkalommal szokatlanul piros lett utána a bőröm, amit eddig nem tapasztaltam, de másnap reggelre elmúlt.) A márkásabbak (Veet, Xepil és társaik) nekem csalódások voltak, ez teljesen megéri az árát.

UPDATE (2018.08.19.): Sajnos megváltoztatták az összetevőket és a csoda hatásnak szinte teljesen vége :( Most már gyümölcsös verzióban lehet kapni, de korántsem olyan hatású, mint a régi. Ragad össze-vissza, nehéz vele dolgozni. Emiatt már csak 3 csillagot érdemel, mert bár így is tette a dolgát, de sokkal körülményesebb és több küzdelem árán. Nagyon sajnálom, mert tényleg imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Andi888

2018. június 27.

Életem első önálló gyantázásán vagyok túl vele. Azt kell mondjam, hogy sokkal nagyobb fájdalomra számítottam. Nagyon jó a kendő,tökéletesen eltávolítja a maradványokat. Ami miatt 4-es, hogy nekem egy doboz nem volt elég a teljes lábamra, bár ez lehet a kezdeti bénázások miatt volt, szóval én egy dobozba többet raknék olyan 25-30 dbot. Lehet, hogy váltok meleg gyantára, de az tuti, hogy ez a termék megszerettette velem a gyantázást és semmi irritációt nem okoz. Gyantázás után egy órával már meg is nyugodott a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

egeresi47

2018. június 14.

Imádom.
Tökéletesen lehozza a szőrt, és a lábon sem marad a gyanta. A kendő isteni illatú.
Mondjuk egy teljes doboz kell 1 szőrtelenítésre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Imádom.
Mondjuk egy teljes doboz kell 1 szőrtelenítésre.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate