Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. január 4.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hideggyanta csíkok lábra, normál bőrre, 20 db + 4 db ápoló kendő Aloe Verával és mandulaolajjal

JasmineK

2020. június 5.

Kétszer vettem, mindkétszer semmi sem szedett ki, csak egy ragacs, lábszáron, vastag, fejete szőrt. Máshol is próbáltam, szart sem ért. Nulla, semmi! Viszont a gyantának jó illata van, annyi! Semmiféle "csoda" összetevő nem volt, 2015-ben ugyanúgy kuka volt!

Isana hideggyanta csíkokat használok, az tökéletesen bevált, gondoltam ez is! Ki lett dobva!

Ui: akinek nem melegszik fel a kezével, hajszárítót lehet használni, vigyázni kell, hogy ne legyen folyós, de hideggyantával nem lehet megégetni magad! Nyáron 40 fokban meg elég macerás, légkondi, vagy estefele! Ezzel a módszerrel másik márkánál 4-5 alkalommal felhasználok egy csíkot! Szerintem nem undorító, a lábadon van, akkor nem az? Gyanta meg babaolajjal lejön, azt ne várd, hogy gyantázol és sehol nem ragadsz! De csíkokkal is utólag tapaszd vissza melegítés nélkül, lehozza a maradékot! Ha más nincs étolaj is lehozza, ami marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

kisszandi

2020. május 17.

A három csillagot nem azért kapja, mert az ajánlott területeken olyan jól használható lenne... Lábra egyáltalán nem tudtam használni, akárhogy és akármeddig melegítettem oda sehogysem volt jó. Sőt sokszor foltokban a bőrömhöz tapadt amit alig bírtam levakarni. Nyilván ez irritálta a bőröm ás foltokban vörös voltam tőle. Mindez nem azért volt nem tudok normálisan gyantázni... Ha sokáig melegítettem (mert az egy vicc h dörzsölgesd a kezeddel) akkor az volt a baj, ha kevés ideig akkor az.
Na de jöjjön a jö rész, amiért mégis 3 csillagot kap. Hónalj gyantázására használom. Felvágom kisebb darabokra és a konvektoron melegítem és nagyon jól leszedi a szőrt így. De csak a hónaljamról. (Megjegyezném, hogy csak azután miután a kozmetikusom már 3x kiszedted a sok évi borotválkozás után.)
Szóval a -1 csillag, mert testre nem igazán tudtam használni. A másik - az a melegíthetősége miatt megy.
A 3 csillag az ár-érték arány miatt, a "tartóságga" miatt (ez alatt arra gondolok, hogy hónaljra használva mivel nem sok kell sokáig elég) valamint az alkalmazhatósága miatt megy.
Szóval összeségében elégedett vagyok vele, csak épp arra nem lehet használni amire ajánlják :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Fzzsofia2007

2020. május 17.

Én ma vettem hát ki is próbáltam.Előző nap meleggyantáztam de hátul nem sikerült eltüntetni a szőröket.Ezert úgy gondoltam veszek lesz ami lesz.Nagyon praktikusan van becsomagolva.Nagyon egyszerű volt a használata és eredményes is.Nekem rendesen kiszedte a szőrt.És ráadásul 1000ft lehet hogy át térek erre a verzióra még olcsóbb is.Biztos újra veszem 5*****.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 17.

Kira279

2020. április 16.

Mivel korlátozás van, ezért egy olyan megoldásra volt szükségem, aminek a segítségével itthon is csinosnak érzem magam. Egy ősrégi epilátorom van, amivel a lábszáram, karom és hónaljam le tudom szedni, azonban bajuszra, combra és fazonra megoldást kerestem.
Ismerősi körben ajánlották, nem bántam meg, hogy beszereztem :). Bajuszkát szedtem le. Kis csíkot vágtam. Arctisztítás és hintőporozás után hősugárzó segítségével (kb 20-25 mp) melegítettem fel, kb 2 mozdulattal sikerült mindent leszednem. :)
A fazonhoz nem tudtam használni, vagy csak a technika nem volt jó. Bár nem is ajánlják. Ezért egyenlőre csak 4 csillag. Adok egy esélyt a bikinivonalas változatnak is !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

Sziszkacsiga

2019. június 17.

30 mp nagyon kevés, hogy rendesen felmelegedjen a gyanta. Már félbevágtam, több percig dörzsöltem, de még mindig nem volt eléggé ragadós. Ahogy széthúztam, a két lehúzó csík közepén szinte nem is volt gyanta.
Nekem a használat során csak a fele szőrt tépte ki, másodszorra még annyit se.
A kezdeti lelkesedésem elszállt, nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Nekem a használat során csak a fele szőrt tépte ki, másodszorra még annyit se.
A kezdeti lelkesedésem elszállt, nagy csalódás volt.

Aprilla

2019. június 16.

Több szőrt szedett ki, mint a Veet hideggyanta, de ez is kárt tett a bőrömben (leégéshez hasonlót). Próbáltam megolvasztani hajszárítóval, hogy többször felhasználható legyen, de nem nagyon működött (ebben talán én bénáztam,mert esetleg nem melegítettem elég ideig).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 16.

Vattacukor1990

2018. december 11.

Miután feladtam az X-epil hideggyantájával való próbálkozást, tettem egy próbát ezzel is. Egy fokkal eredményesebb volt a gyantázás, ám ez is hagyott maga után némi kívánnivalót. Több szőrt távolított el, de ezzel sem volt teljes a siker, több csíkot tartalmaz a doboz, de ez is elég gyorsan fogyott és sok kellett belőle. Ezzel is elég pepecselős volt dolgozni, mert másodjára már nehezebben ragadtak a csíkok, sok időt vett igénybe, amíg próbáltam rámelengetni a bőrömre, közben csupa ragacs lettem mindenhol. A bőrömet viszont sosem tépte meg olyan csúnyán, ahogy az X-epil. A kendő szépen feloldotta a gyantamaradványokat.
Sokáig rendszeresen újravettem, mert szeretem a kihívásokat és akkoriban még valamiért tartottam a meleggyantától és az epilátortól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Jenna0412

2018. december 10.

Számomra teljesen bevált. Szinte az összes szőrt sikerült kiszednie, pár szál maradt csak. Lemosása könnyű. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

MormiOrsi

2018. október 22.

Azért ezt vettem meg, mert a többi márkának elég pocsék értékelése volt, így összehasonlítási alapom nincsen. Viszont egész szépen tudtam használni a lábamon, illetve megvettem ennek a bikinivonal verzióját is, az is teljesen rendben volt. Egy dolog: én úgy gondoltam egy csíkot többször is lehet használ, hát nemigazán, max 2x, de annál többször nem, mert elveszti a ragadósságát, így nem is húz ki több szőrt. Nyilván ez így nem annyira gazdaságos, de még így is maradt annyi csíkom, hogy egy következő alkalomra is elég lesz (sőt, összességében talán 3-ra is), de emellett az ár mellett még ha csak egy alkalomra is lenne elég, akkor is megérné, összehasonlítva egy kozmetikus árával (BTW én pont azért próbáltam ki, mert nem akartam többé 7000-et otthagyni nála, és ez meg is erősített, hogy meg tudom én is oldani a dolgot töredékéből + nem akartam gyantamelegítéssel bajlódni). Szóval én ajánlanám bárkinek, mert egyszerű és viszonylag tiszta használni, a kis olajos törlőkendőkkel (amit adnak hozzá) pedig szépen el lehet az esetleges maradék gyantát távolítani. Igazából áldom annak a fejét, aki kitalálta! :D

Update: le kell húznom a csillagokat, mert múltkor kíváncsiságból a Veet hideggyanta csíkjait vettem le a polcról és hát lehet, hogy kicsit drágább, de azért zongorázható a különbség. Jobban kitépi a szőrszálakat és egy csíkot többször is fel tudok használni. Szóval igazságtalannak tartom, hogy ez a termék 4 csillagon ücsörög itt a krémmánián, míg szegény Veet csak 3-on, pont fordítva kellene lennie...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

tyukanyo

2018. október 5.

Ha ügyesen használom és nem bénázok akkor azonnal leszedi a szőrt, de sokszor ügyetlen vagyok vele :/
Az viszont elég nagy mínusz pont, hogy az olajos kendő irritálta a bőröm. Az egész kezem pirosan égett tőle és viszketett miután áttörölgettem vele.
A gyanta magában jó, legközelebb babaolajjal törölgetem meg magam.
Ha nem bénázok akkor egy karomra három teljes és egy fél csík elég. (Ollóval el szoktam vágni párat :D)
Ha bénázok akkor öt teljes csík is lazán elmegy rá :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

A gyanta magában jó, legközelebb babaolajjal törölgetem meg magam.
Ha bénázok akkor öt teljes csík is lazán elmegy rá :(

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate