Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   14 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: spari193, Módosítva: 2021. július 19.

Kiszerelés:   14 db
Kategória:   Egyéb

Véd az izzadság és dezodor foltoktól. Diszkrét és biztonságos. A ruhára ragaszható, jól illeszkedik.

Diszkrét és gyengéd védelem az izzadtságtólfoltoktól és a szagoktól. A Balea hónaljtapasz a ruhára ragasztva magába szívja a frissen képződött izzadtságot és magában tartja azt. Az eredmény: nincs folt és hosszantartóan friss lesz a hónalj és a ruha is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

tátombák

2022. március 26.

A legalsó, vízhatlanná tevő rétege durva anyagból készült, ami miatt merev, és kényelmetlen a viselete. Használat után óvatosan kell leszedni az anyagról, mert túlzóan is ragad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

vvv

2021. november 20.

Eléggé kis elvárásokkal álltam neki a tesztelésnek.
Kellemesen csalódtam.
Elég jól felragadt a termék a ruhámra, nem mozgott el, nem jött le.
Napközben néha lecsekkoltam, hogy ugyanúgy nedves lett-e a hónaljamon a ruha, de szerencsére nem lett; így mintha kevésbé lettek volna szagok is.
Elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Eléggé kis elvárásokkal álltam neki a tesztelésnek.
Kellemesen csalódtam.
Elég jól felragadt a termék a ruhámra, nem mozgott el, nem jött le.
Elégedett vagyok.

RitaKovacs1995

2021. április 1.

Ma teszteltem, elég meleg volt, és beragasztottam egy tunikámba, ami krém színű, szóval eléggé látszik ha beleizzadok. Nem mozdul el, jól ragad, puha. Viszont nagyon szűk, így mellette sajnos látszik a folt ugyanúgy, pedig a többi helyen tényleg jól felfogja. Legközelebb kipróbálom úgy, hogy másfelet ragasztok mindkét ujjba, de nem is értem hogy lehet ennyire szűkre tervezni :/ ennek ellenére az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

KuliKali

2018. március 19.

Nekem teljesen bevált. Mostanában ritkábban használom,de ez felváltotta a mydry-t ami nagyon borsos volt. Ugyanazt tudom elmondani: véd,néha el-elcsúszik,de összességében azt hozza amire kell. Csak még az ára sem vész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Ба́ба-Яга́

2017. február 24.

Egyszer vettem. Az utolsó előtti pár viszont tönkretette a sima pamut pólót. Más tapaszoknál is előfordult, hogy a ragasztó réteg a textilen maradt, de azt le lehetett hártyaszerűen húzni. Ennél a ragasztó nem így tett. Olyan, mintha tényleg vmi ragasztó ráömlött volna. Nem is tudtam vele mit kezdeni, a ruha hordhatatlan lett. A haragom pontokban nem fejezhető ki. Senki ne vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.