Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Samponok

• Ápolja és regenerálja az igénybevett és károsodott hajat.
  • Vanília kivonatot, mandulaolajat, B3 vitamint és B5 provitamint tartalmaz.

Kacifantkisasszony

2020. április 25.

Az elején nagyon megörültem neki, egy barátnőm ajánlotta, akinek nehezen kezelhető haja van, hozzám hasonlóan érzékeny fejbőrrel. Az első mosásokkor nem is volt gond - nem csinált túl nagy csodát, hígabb állagú, jóval több kellett, mint az átlagos samponokból(ami az árát tekintve nem is zavart túlzottan), viszont az illata mindegyik Balea samponnak isteni! Egy hónap használat után elkezdett a fejbőröm iritálttá válni a sampontól és vedleni, mint Bodri kutya...Soha nem voltam korpásodásra hajlamos típus,így eléggé megijesztett a jelenség. Le is cseréltem azóta. Imádom a Balea termékeket,de nagyon érzékeny a bőröm, így soha többet Balea sampon...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

kisszandi

2020. április 23.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, bőven idő előtt. Az illata is elenyésző.
Akinek jó, annak totál megéri ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, bőven idő előtt. Az illata is elenyésző.
Akinek jó, annak totál megéri ár-érték arányban.

kispajkos

2020. március 9.

Nagyon szeretem az illatát, vaníliás pudingra emlékeztet. Jól habzik, megfelelő a sűrűsége, nem szárítja a fejbőrt, gyakori használat ellenére sem. extra ápoló hatást nem vettem észre, de ár - érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Babika20

2020. február 23.

Mintha banán turmix illata lenne :D Jól habzik, kevés kell belőle. Nekem érzékeny a fejbőröm, csak a hajam száli részére használom. Ár-érték arányban, mint az összes Balea termék nagyon jó. Semmi extra, tisztít, nem lesz tőle kifejezetten kócolódó sem a hajam. Egynek jó, újra elfogyás után nem hiszem, hogy közvetlen veszek még egyet, mást is kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Csutak

2020. január 23.

Update: Le kellett vonjak két csillagot. Folyamatos használat mellett két nap alatt korpásodik, zsírosodik a hajam. :( Úgyhogy visszatérek szépen a L'Orealhoz, ezt pedig odaadom anyukámnak...
Finom illata van, jól habzik és tisztít, nem is kell belőle túl sok. :) Tegnap mostam vele hajat másodjára, majdnem egy hét telt el a két hajmosás között. Nekem eddig bejön nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Snowflake96

2019. december 1.

Az itteni jó vélemények miatt vettem, ilyen árért ki kellett próbálni. Másfél hónapig használtam, szóval tényleg megkapott minden esélyt. Az illata tetszik, de szerencsére nem sokáig lehet érezni, mert úgy már túl sok lenne. Hajmosás közben viszont ad egy pluszt. 2 problémám volt vele, az egyik, hogy bár nem zsírosodott tőle hamarabb a hajam, viszont mégis nagyon gyorsan lelapult, pedig ezzel nem szokott problémám lenni. A másik, hogy hiába egy regeneráló sampon, aminek ápolnia kéne, ez borzasztóan szárította a hajam és dupla adag balzsam kellett mellette, hogy ki tudjam fésülni rendesen a hajam és tapintásra is jó legyen. Használtam már szilikonmentes sampont és azzal nem volt ilyen baj, úgyhogy ezt nem tudom ezzel se magyarázni.
Szerintem ecsetmosásra fogom elhasználni a maradékot, mert hiába ilyen kedvező az ára, nekem nem érte meg és inkább megveszem a szokásos drágább sampont. Egy próbát azért megér, mert akinek meg bejön, az tényleg jól jár vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

picisuti

2019. szeptember 20.

Nem szeretem :( az illara miatt egyből 3 flakonnal vettem, de iszonyúan zsírosodik tőle a hajam. Nekem nem.vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Andi07

2019. augusztus 30.

Az illata miatt vettem meg, nagyon finom Danone vaníliás puding illata van :D Az egyébként gyorsan zsírosodó hajam nem zsírosodik tőle jobban, de nem is szárítja ki nagyon a hajvégem, igaz a balzsamát is használom+ hajolajat. Az illata nekem nem érződik sokáig, inkább csak amíg vizes a hajam. Csodát nem művel, de ennyi pénzért nem is vártam tőle többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

magyaredina

2019. április 17.

Szeretem! Jó az ára, jó az illata, habzik rendesen és nem lesz tőle szárazabb a hajam.
Vannak jobb samponok is ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Vannak jobb samponok is ezért 4 csillag.

02Antonia09

2019. április 7.

Az ára miatt vettem ezt és nem csalódtam. Az illata csodálatos, a hajam puha és fényes. Már többször is visszatértem ehhez a samponhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.