Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Samponok

• Ápolja és regenerálja az igénybevett és károsodott hajat.
  • Vanília kivonatot, mandulaolajat, B3 vitamint és B5 provitamint tartalmaz.

d.anett89

2021. július 28.

Nem vált be. Szárász, nehezen kezelhető tőle a hajam. Teljesen össze áll. Hamarabb zsirosodik is a hajam tőle 🤢

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

b.Rose57

2021. június 9.

Ha nagyon nem lenne más kéznél, elhasználnám, de csakis akkor. Száraz, gubancos lett tőle a hajam, és az illata is elég tömény. Szappannak elment...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 9.

syandr

2021. május 15.

Ez a sampon életem talán legrosszabb samponja...Egyszer mostam vele hajat, de ilyen még sosem volt, tiszta gubanc lett, seprűs... A balzsam kicsit segített rajta, de nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 15.

Sarkanyka01

2021. február 24.

Szerettem, mindent tud amit egy samponnak tudnia kell, viszont nekem nem regenerálta/ápolta a hajamat, mint ahogy azt ígéri. DE szinten tartotta a töredezettséget és nem lett tőle rosszabb a hajam. Nagyon szeretem az illatát, de amióta festve van a hajam, mást használok. Most tervezem lenöveszteni a festést, szóval majd lehet visszatérek ehhez a termékhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Anita97

2020. október 25.

Ugyan úgy zsírosodik tőle a hajam, száraz.
Az illata nagyon tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Ugyan úgy zsírosodik tőle a hajam, száraz.
Az illata nagyon tetszik

Csutak

2020. október 12.

Nem tudom, hogy azóta mi lett ezzel a termékkel, de eléggé bevált. Selymes és puha a hajam tőle, kifésülhető. Csak azt sajnálom, hogy a vanília illata nem marad meg már hajmosás után sem. Majd egyszer lehet, hogy leváltom, de amíg ezt produkálja, marad kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Kacifantkisasszony

2020. április 25.

Az elején nagyon megörültem neki, egy barátnőm ajánlotta, akinek nehezen kezelhető haja van, hozzám hasonlóan érzékeny fejbőrrel. Az első mosásokkor nem is volt gond - nem csinált túl nagy csodát, hígabb állagú, jóval több kellett, mint az átlagos samponokból(ami az árát tekintve nem is zavart túlzottan), viszont az illata mindegyik Balea samponnak isteni! Egy hónap használat után elkezdett a fejbőröm iritálttá válni a sampontól és vedleni, mint Bodri kutya...Soha nem voltam korpásodásra hajlamos típus,így eléggé megijesztett a jelenség. Le is cseréltem azóta. Imádom a Balea termékeket,de nagyon érzékeny a bőröm, így soha többet Balea sampon...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

kisszandi

2020. április 23.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, bőven idő előtt. Az illata is elenyésző.
Akinek jó, annak totál megéri ár-érték arányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam, bőven idő előtt. Az illata is elenyésző.
Akinek jó, annak totál megéri ár-érték arányban.

kispajkos

2020. március 9.

Nagyon szeretem az illatát, vaníliás pudingra emlékeztet. Jól habzik, megfelelő a sűrűsége, nem szárítja a fejbőrt, gyakori használat ellenére sem. extra ápoló hatást nem vettem észre, de ár - érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Babika20

2020. február 23.

Mintha banán turmix illata lenne :D Jól habzik, kevés kell belőle. Nekem érzékeny a fejbőröm, csak a hajam száli részére használom. Ár-érték arányban, mint az összes Balea termék nagyon jó. Semmi extra, tisztít, nem lesz tőle kifejezetten kócolódó sem a hajam. Egynek jó, újra elfogyás után nem hiszem, hogy közvetlen veszek még egyet, mást is kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.