Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: ircsi, az összetevőket feltöltötte: rucskabeata, Módosítva: 2023. március 23.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea izzadásgátló kristálydezodor meggátolja a hónaljizzadást és a kellemetlen szagok kialakulását, bőrbarát ásványi anyagai gondoskodnak a selymesen puha bőrérzetről. Megbízhatóan véd az izzadtság ellen, emellett gyengéd a bőrhöz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NovErke

2023. október 18.

Régóta keresek olyan dezodort ami természetes és hatékony is, már kezdtem ott tartani hogy feladom és maradok a hintőpornál 😅 De ez tökéletes 😊 Észrevétlen, mintha nem is lenne rajtam semmi. Érzete is, meg illata sincs. Annyit venni észre, hogy nem izzadok, mást semmit. Egyetlen, természetes összetevő és egy kis víz által. Mostantól csak ez kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

DragonGirl2002

2023. július 8.

Évekig kerestem a megfelelő deót, sajnos sok póló hónaljrésze látta kárát a kísérletezéseimnek. Végső elkeseredésemben próbáltam ki ezt, hát a legjobb döntés volt! Teljesen szagtalanít, nem teszi tönkre a pólóimat és a bőrőmet sem irritálja. Ja, és rengeteg ideig elég. Bár én sikeresen leejtettem, de a darabjait is el lehet használni.:D Jobb hatást lehet elérni vele, ha bevizezed, felkened, hagyod, míg megszárad, aztán 1-2 plusz réteget kensz rá. Persze az izzadást kevésbé mérsékli, de szerintem nem is jó meggátolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 8.

Lilla9307

2023. május 17.

Nekem jobban bevált mint az ilyen-olyan illatosított cuccok, valóban kevésbé izzadok és nem is szagosodom. Foltot nem hagy. Bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 17.

Kole

2023. március 20.

Eddig csak télen használtam, de már egy izzadósabb túra során is teljesített. Kíváncsi vagyok nyáron hogyan teljesít. Szívesen elfelejteném a többit.
Néhány izzadás gátló csípni szokta a bőröm, ennél szerencsére nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 20.

harleymanci

2023. február 11.

Pár napja használom, eddig bevált, nincs szagom. Kíváncsi vagyok, hogy teljesít majd nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 11.

czegai.sara

2023. január 17.

Most már jó pár napja használom és nem akarom elkiabálni, de nekem úgy tűnik, hogy be fog vállni. Csökkenti az izzadást és abszolút semmi kellemetlen szag. Szóval ha így tartja magát, akkor valószínűleg maradni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 17.

U.Niki

2022. november 9.

Szívből ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 9.

U.Niki

2022. november 9.

pinkflamingo

2022. szeptember 6.

Már nagyon untam a mindenféle illatú dezodorokat, úgyhogy gondoltam teszek egy próbát ezzel. Néhány hete használom és azt kell mondjam ez egy csodaszer! Én elég erősen izzadós vagyok, és a nap végére a felsőm sem szokott túl illatos lenni, na de mióta ezt használom egyáltalán nem büdös a felsőm sem és én sem, szóval nekem bevált! Kipróbáltam mindkét itt említett módszert, hogy addig 'kenni' amíg megszárad, illetve, hogy egynéhányszor áthúzni, nálam mindkettő működik. Azt viszont nem teljesen értem, -valaki írta itt- hogy mégis milyen víznek kellene kifolynia alul a lyukon? Nem eláztatni kell a kristályt, hanem egy picit bevizezni a tetejét és annyi. Ár/érték arányban szerintem ez a termék kiváló, ezer évig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 6.

narancsdzsem

2022. augusztus 1.

Milyen jó, hogy volt róla szó a blogon, pont erre volt szükségem! Jelentősen mérsékli a szagokat hónaljon és a mellek környékén egyaránt. A ruhákon érzem nap vegen, hogy nem büdi.
Valaki írta alattam párral, hogy sokáig kell felkenni, nekem bevált így, Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Valaki írta alattam párral, hogy sokáig kell felkenni, nekem bevált így, Köszi!

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.