Balea

Ár:   1899 Ft (szettben)   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: KisHeni, Módosítva: 2019. november 29.

Ár:   1899 Ft (szettben)
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás Balea Japanese Blossom Ajakápoló Csomag része

Az ajakradír hatékonyan mégis kímélően távolítja el az ajkakról az elhalt hámsejteket, és segít megszűntetni a cserepes ajkakat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KisHeni

2019. június 6.

Minden várakozásomat alulmúlta, sok szempontból. Kezdve ott, hogy 5 euro helyett majdnem 2000ft- ért tudtam megvenni. Mind3 termék avas büdi szagú, és nagyon folyik, bár azt betudom annak, hogy a kókuszolaj szobahőmérsékleten olvad, ha hűtőbe teszem akkor megfelelő lesz az állaga.
Az ajakradírban nagyon aprók a szemcsék, alig radíroznak.
A CSILLOGÓ ajakbalzsamot inkább nevezzük csak fénylő ajakbalzsamnak.
Az ajakmousse nekem bejött állagra, inkább ez a termék az ajakbalzsam a 3 közül.
Viszont mindezek ellenére nagyon szépen ápolják az ajkaimat, tehát a funkcióját ellátja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Az ajakradírban nagyon aprók a szemcsék, alig radíroznak.
A CSILLOGÓ ajakbalzsamot inkább nevezzük csak fénylő ajakbalzsamnak.

KrdsDina66628

2019. június 5.

Mindenképpen szerettem volna beszerezni , és akciósan , 1000 ft-ért jutottam hozzá. Egyenlőre meg vagyok vele elégedve , hidratálta az ajkamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.