Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: levendulalány, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Ajakolaj kókusz illattal, száraz ajkakra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Queen16

2020. június 3.

Ennél vannak százszor jobb hidratálok, ragacsos érzetet ad mint egy szájfény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Ennél vannak százszor jobb hidratálok, ragacsos érzetet ad mint egy szájfény.

Guppi

2019. július 24.

Az illata finom kókuszos, a kiszerelèse praktikus, de ennèl több jót nem tudok róla mondani.
Nem hidratál, felvitel után sokáig ragacsos, nem szívódik be rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Nem hidratál, felvitel után sokáig ragacsos, nem szívódik be rendesen.

katalinmester13

2018. január 3.
Kókusz illat? Nagyon sokszor kell megszagolnom, és erősen koncentrálnom, ahhoz hogy valami kókuszságot felfedezzek benne. Olajnak nem nevezném, inkább ragacsnak. Nem jó érzés viselni. Vastag, fényes bevonatot képez. Csak otthoni használatra ajánlom. A roll-on-os megoldás tetszik. Jól működik. Néhány használat után úgy gondoltam, elhasználom, de nem kell több belőle. De kb. egy hét használat után azt vettem észre, hogy sokkal jobb állapotban vannak az ajkaim. Más terméknél ( Labello és társai) nem tapasztaltam ilyet. Az eddig használt ajakápolók közül ez vált be legjobban.

2019. június 22.
Másfél év alatt fogyott el napi kétszeri használat mellett. Ez idő alatt egyetlen egyszer repedt ki a szám sarka. De soha nem száradt ki, nem foszlott le kisebb darabokban, mint annak előtte. A kis golyó végig kitartott, jól működött. Nagyon megszerettem. Ajánlom: csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

2018. január 3.

b_dorka

2019. január 18.

Tavaly használtam, újravettem. Az illata picit furcsa, meg lehet szokni, viszont jó a kence. Jól adagolható, könnyen kenhető, de nem folyik mindenfelé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

HBrigi

2018. december 15.

Szerencsére nem olvastam a véleményeket, mielőtt megvettem. :-) Már napok óta kínlódtam a számmal, nagyon fájt, kiszáradt, semmi sem használt (Biobaza, Labello, Eos, Himalaya). Pont elfelejtettem magammal vinni ajakápolót, muszáj volt gyorsan vennem valamit. Teljesen el vagyok ájulva tőle! Szinte óráról órára jött rendbe a szám. Az illata, állaga fura egy kicsit, de a hatása kárpótol. Tetszik a golyós adagolás, pont annyi jön, amennyi kell. CSODASZER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

off06

2018. december 11.

Sajnálom, hogy eddig nem ismertem, mert nekem nagyon bejön. A görgős kiszerelése egyenesen isteni! Én érzem, hogy jön belőle a termék, engem nem zavar, hogy ragacsos, a kókuszos illata tetszik, és miután beszívódik, hidratáltnak érzem az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

junglequeen

2018. október 15.

Kicsit valóban kókuszos az illata, de kb ennyi a poziítvum.
Azt vettem észre, hogy az ajkaim hidratáltságán inkább ront, mint javít.
Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Kicsit valóban kókuszos az illata, de kb ennyi a poziítvum.
Azt vettem észre, hogy az ajkaim hidratáltságán inkább ront, mint javít.
Pénzkidobás.

Banszky

2018. április 24.

Se nem kókuszos,se nem ápoló,se nem olaj. Ez egy büdös,ragacsos csillogást adó szájravaló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Gabica28

2017. december 11.

Ez kb. arra jo, ha egy kis kókuszra vágysz, akkor rákened a szádra hogy érezd. Azert vettem, mert ilyenkor télen extra extra száraz a szám, locsolom a képemre de semmit sem hasznal. Annyira ragacsos, nagyon zavaró ha a számon van. Semmit nem hidratál. Sajnálom, mert az illata isteni, de kukába vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

messalinam

2017. december 9.

Borzasztóan nehéz kinyerni a terméket a tubusból,de amikor sikerül,akkor megfelelően hidratál,nem a legjobb,de elfogadható. Szerettem,hogy semleges az íze és jó az állaga,de sajnos elpártoltam tőle mert borzasztóan zavart hogy a termék felét ki kellett dobnom,mivel nem tudtam kinyerni a tubusból,ezért a csillaglevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Tocopherol