Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2014. november 3.

Kategória:   Ajakápolók

Védi az ajakakat, és szép csillogóan hidratálja azokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Banszky

2017. április 15.

Ezer éve volt ilyen ajakápolóm,ma már szerintem nem gyártják. Nem volt rossz,finom illata van viszont egy zsíros réteget hagyott a számon ami nem ápolt "csak ott volt" és kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Birkin22

2016. április 29.

Az illata nagyon jó, de más pozitívumot nem tudnék róla mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Az illata nagyon jó, de más pozitívumot nem tudnék róla mondani.

K.Klaudia

2014. október 1.

Egyszer mentem haza gimiből, volt nálam 2 euró talán, gondolkodom mit vegyek rajta. Kaját vagy valami lélekmelengetőt a DM-ben. Ő rá esett a választásom. Nem volt nagy cucc, de a nosztalgia miatt újravenném, ha látnám még valahol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Moonlight

2014. február 12.

Kókusz-korszakomban muszáj volt megvenni. Talán ezt használtam a legtovább. Bár nem kellett túl gyakran. Kellemes illata volt,és szerencsére íze semmi. Hidratált amennyire kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

SuicideCandy

2013. november 8.

Jajj ezt imádtam. Imádom a kókusz illatot, és ennek nagyon jó illata volt, és imádtam hogy a színe sem volt hivalkodó csak szimplán fényes.. kár h rég nem lehet kapni... legalábbis én évekkel ezelőtt láttam utoljára a polcokon.... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

liljaa

2013. június 16.

Néhány éve kaptam egy ilyet, a célnak megfelelt, de az illatát kissé untam már a vége felé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Ewyca

2013. június 15.

Egy nap otthon hagytam az ajakápolóm,és őt kaptam le a polcról.Nincs okom a panaszra,egész jó illata van,tényleg érezni benne a kókusz..:)Hidratálni egész szépen hidratált,nem volt vele probléma.Ő is tipikus esete a volt jobb is,rosszabb is kategóriának.A kellemes illat és jó hidratálás miatt teljes joggal jár neki egy erős négyes.Egy pont levonás,hogy közepe felé járva már kezd elromlani a kis kitekerője..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.