Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2021. június 2.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyümölcsös kivonatokkal, hidratáló hialuronnal és vitaminkomplexszel intenzíven hidratálja az arcbőrt - az eredmény: ragyogóbb kinézetű bőr. Lágy géltextúrája finoman simul a bőrre, így értékes összetevői könnyen be tudnak szívódni. A két részből álló maszk bármilyen arcformára illik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lina14

2021. május 26.

A 2 rész nekem nem vált be, nagyon nem az én pici fejemre áll, túl széles de nem elég hosszú. A szérum maga nem rossz, szépen beszívódik és nem irritál, de nem nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.