Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

mlexa

2019. augusztus 22.

Hát egyáltalán nem vagyok vele elégedett! Az van ráírva, hogy eltávolítja a sminket. Hát nagyon nem. Vagy csak valamennyit... A szememet csípi. Az illata jobb, mint a niveás tejnek, de ennyi. Utána még kell a kétfázisú lemosóval átmennem az arcomon. Ebben a formában ez nekem egy felesleges termék. Nem volt drága, valamire elhasználom, de nem veszem meg többet és ajánlani sem tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Mia0602

2019. augusztus 19.

2019 június
Én második lépésként használom a nedves kezemre nyomok egy borsónyit így viszem fel a száraz arcomra. Bedörzsölöm, langyos vízzel leöblítem. Ha csukva tartom a szemem nem csíp. Jó az INCI, jó az ár. Használat után puha a bőröm.
2019 augusztus
Május óta az esti rutinom 2. lépése, néha reggel is használom. Még mindíg az első flakont, nagyon gazdaságos. Jól tisztít (nem sminket) a bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

2019 június
2019 augusztus

D22

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 2.

Általában este használom, miután lemostam a sminket. Nem irritál, nem szárít, sokáig elég. Nagy pozitívum, hogy illatanyag és parabenmentes. Tényleg érzékeny bőrűeknek való, többször újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

summerrain

2019. július 11.

Este használom első lépésként. Nem sminkelek, csak fényvédőt+ színtelen púdert kell lehoznia. Papír kozmetikai kendővel törlöm le, a maradékot minimális mennyiségű kímélő habzó lemosóval szedem le. Nem irritál, bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

kittihnl

2019. április 13.

Szemfesték lemosót kerestem, de a csupa zöld inci elcsábított, viszont borzasztó módon csípte a szememet, így váltanom kellett. Azóta nem nagyon tudom mit kezdjek vele, de ez sajnos nem az ő hibája, mert tulajdonképpen nem szemre lett kitalálva.. a kommentek alapján megpróbálkozom a reggeli arcápolási rutinba beépíteni, mert hát na, a csupa zöld inci, az csupa zöld inci. Addig is 3 csillagot előlegezek meg neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

samunagyemese

2019. március 25.

Nekem nagyon nem jött be. A sminket nem szedi le. A szememet csípi. Nem igazán tudom mire használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Cipur

2019. február 13.

Állandó tagja a kencéimnek. Imádom. Könnyed, lágy, alapos, nem szárít és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Állandó tagja a kencéimnek. Imádom. Könnyed, lágy, alapos, nem szárít és olcsó.

pamacska6

2019. február 5.

Tökéletes arctisztító tej a reggeli arcmosáshoz! Senki se várja tőle, hogy leszedi a vakolatot,mert nem arra való...szerintem. Reggelente ébredés után szoktam átmosni vele az arcom, hogy előkészítsem a szérumok és hidratáló előtt, erre tökéletes. Nyomok egy kicsit a tenyerembe, felviszem az arcomra körkörös mozdulatokkal,majd langyos vízzel leöblítem. Puha, hidratált érzetet nyújt mosakodás után, ennyi pénzért ajándék. Tényleg nincs semmilyen illata/szaga. Az én bőrömet nem csípte. Egyelőre irritációt nem okozott, majd jövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Mitsuko

2019. január 30.

Érzékeny, vízhiányos arcbőrel kerestem télire arclemosót, ami nem habzó, kíméletes, nem szárít. Az ára miatt bátran vettem meg. Nekem bevált, nagy hátránya, hogy szembe kerülve csíp, elhomályosítja a látást, s mivel bő vízzel mosom le, nehéz elkerülni a szembe kerülését. Nem sminkelek, azzal nem kell, hogy megbirkózzon, viszont dupla lemosásos a rutinom, második körnek télen nagyon megfelel ez a termék. És tényleg világbajnok az ára, csak mivel csíp...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

b_dorka

2019. január 18.

Nehezen indult a kapcsolatunk. Nagyon akartam szeretni, de valahogy nem tetszett. Aztán minél többször használtam, annál jobban megszerettem. Nem sminklemosásra való, azt hiszem, az elején ezt szúrtam el. Nekem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.