Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2021. április 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

JVica98

2021. május 27.

Reggel és este is használom, bár este használok más tisztítót is. (sminket nem viszi le, bár nem is ez a fő feladata) Nagyon szépen, szárítás nélkül letisztítja a bőrömet. Miután lemosom, megmarad a bőröm természetes fénye, puha lesz, nem tisztít nagyon csillogósra, nem húzódik tőle az arcom, tényleg gyengéd. Újravevős👍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 27.

Viky0123

2021. április 12.

Ezt a terméket én nem tudom hova rakni... Szerettem volna szeretni, de olyan réteget hagyott a bőrömön, amit szó szerint sikálni kellett utána másik lemosóval.. El nem tudom képzelni, másnak hogy vált be, vagy csak az én termékem hibás, nem tudom. Azóta is a fiókban van, nem tudom mire használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

Perugia

2021. április 6.

Nagyon szerettem ezt a terméket, kár, hogy már nem lehet kapni. :( Több mint egy éve használom esti arctisztításhoz, reggel csak langyos vízzel mosok arcot. Sminklemosásra nem ezt használom, azt micellással törlöm le, de nagyon ritkán sminkelek. De a napi szennyeződéseket ez is szépen leviszi. Nem szárít, nem irritál, sőt még a pirosságomat is nyugtatja, arcmosás után egységesebb a bőröm színe, kevésbé piros. Pár hete akartam venni a DM-ben újra, de már sehol nem lehet kapni. Végre volt egy arctisztító, ami jó volt az érzékeny, rosaceás bőrömnek, és még elérhető áron is volt, erre kilistázzák... Elég csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

audrina22

2021. február 8.

Imádom! Örülök, hogy megvettem, mert nem szárítja a bőröm lemosás után, valamint nem okoz pattanásokat sem. Még nem volt ilyen jó lemosóm jóval drágább, agyonhypolt termékek (PC, Bioderma..stb.) között sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

rouge23

2021. január 26.

Oké, bocsi mindenkinek, de most egy kicsit lefogom húzni. Amit szeretek benne az a jó összetevői. Viszont nekem egyáltalán nem vált be, nagyon szenvedősen használom el a végét. Egy nehéz, már-már krémszerű állagról van szó, amivel szerintem nehéz normálisan lemosni az arcot. Nálam szinte mindig csak úgy működött, ha kicsit "agresszívabb" voltam, különben aligha tudtam eltávolítani az arcomról, és végül a törölközőn landolt az arcom szárazra törlése közben. Ezenkívül még az is roppant zavaró, hogy egyszerűen nem mossa le maradéktalanul a sminkmaradványokat(!). Pedig előtte micellás vízzel távolítom el a sminkem, és miután lemostam ezzel a micellás vizet és a maradványokat, mindig ellenőrzésképpen átmegyek az arcomon egy betonikozott vattakoronggal. Rendesen beszíneződik. Így nálam egyértelműen nem jó a termék használatossága. Nem mellesleg ha véletlenül belemegy a szemembe (ez ritka, mert igyekezni szoktam) úgy csíp, mint még soha semmi. Ezen nem is akadnék ki annyira, de sajnos amikor a bőröm az érzékenyebb fázisában van, akkor akár bárhol is csípni szokta. :( Amit a javára tudok írni, az tényleg csak a szép INCI.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 26.

nittamano

2021. január 4.

Keresem az igazit a babylove washlotion után. Először a schauma baby sampont kerestem de azt se kaptam. Igy esett rá a valasztásom. Szépen tisztit de borzasztóan csípi a szemem. Pedig nem vagyok nagyon érzékeny. Plusz hagy egy kis olajos erzetet eleinte de ez elmúlik. Nem szárit.
Bár szép az inci a szemcsípes miatt nem újra vevős nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Bár szép az inci a szemcsípes miatt nem újra vevős nekem.

gbrrll

2020. december 21.

imadom, nagyon szepen tisztit, szuper aron van, es az osszetevoi is rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Mimo99

2020. december 20.

Nagyon szeretem, szépen tisztít, nem szárít nem irritál.
Teszi a dolgát, ennyi pénzért ajándék. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Nagyon szeretem, szépen tisztít, nem szárít nem irritál.
Teszi a dolgát, ennyi pénzért ajándék. Újravevős!

Zsuzsi70

2020. december 10.

Árban és minőségben verhetetlen, szép összetevők, gyengéden ápol, mi kell több!?
Megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

Megy az 5 csillag!

gedozs

2020. november 26.

Meg vagyok elégedve a termékkel. Nem szárítja a bőrömet, kellemes, puha tapintású lesz az arcom a használat után. Egy hibáját tapasztaltam, csípi a szemem, ezért szemfesték lemosására nem alkalmazom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.