Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciáliasan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Speciális hatóanyag kombinációja segít megőrizni a bőr természetes védőrendszerét. Kíméletesen és alaposan eltávolítja a sminket és a bőrön képződött szennyeződéseket.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajat, glutént és parabéneket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

matanee

2020. június 9.

A Body Shop aloés habzó arclemosóját használtam kb. 2 hétig az igencsak zsíros, pattanásos bőrömre, viszont engem túlságosan kiszárított, csípett, utána húzódott a bőröm rendesen. Ennek a helyére kerestem egy gyengédebb - és olcsóbb - alternatívát, így akadtam erre az arctisztítóra. Egyből megfogott, hogy milyen csodálatos az összetevő-listája, az áráról nem is beszélve, úgyhogy rohantam a DM-be beszerezni. Nem csalódtam. Ég és föld a különbség, sokkal gyengédebb és kímélőbb, az arcomon nem úgy megy át, mint egy buldózer, nem száraznak érzem utána a bőrömet, hanem üdének és hidratáltnak. Csillagos ötös, amiért nincsen benne illatanyag, és habár a lista végén, de még niacinamide is van benne, ennek külön örültem. :) Kellemes az állaga, nagyon szépen el lehet dolgozni az arcomon, nem csípi a szemem és a pattanásaimat sem, azt a szempillaspirál maradványt is lehozza, ami az olajos sminklemosó után esetleg maradtt. Érdemes előtte sminklemosót használni és utána a dupla tisztítási rendszert követve rámenni egy tisztítóval, ez az arctisztító tej második lépésként tökéletes. Remélem hosszú távon is ilyen jó élményeim lesznek vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Esther09

2020. április 30.

Update: visszanéztem a véleményeim, és adok ennek még egy csillagot, ugyanis sminkeltávolításra nem jó, de egyébként nagyon szépek az összetevői és hosszútávon használva biztos, hogy jó hatással van az ember lányának a bőrére, így megérdemli a négyet minimum. 2020. április

Az tényleg igaz, hogy nem irritál, de tisztítani nem nagyon tisztít, kell hozzá micellás víz. 2018. július

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 30.

mancs1

2020. március 11.

Eltávolítja a sminket és ápol is. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Eltávolítja a sminket és ápol is. Nagyon szeretem.

seasalt

2020. február 21.

Nekem eddig jobban tetszik mint a gél párja, könnyű lemosni, és nem érzem, hogy szárítana. Folyós (bár én pont ma megpróbáltam áttölteni egy kicsit egy úti csomagolásba, és nem volt hajlandó szépen lecsöpögni), könnyű felvinni, egyáltalán nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

bazsalikom

2019. november 17.

A sminket nem tudja eltávolítani teljesen, ezért én inkább reggel használom, ezzel mosok arcot, bekenem, mintha beszappanoznám, majd lemosom.Nekem pihe-puha lesz tőle a bőröm, erre bevált, nincs benne illatanyag, amit nem bánok, az ára elfogadható, pláne, hogy nekem sokáig elég.Azért kap 4*-ot, mert a sminklemosással akadnak gondjai.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

mlexa

2019. augusztus 22.

Hát egyáltalán nem vagyok vele elégedett! Az van ráírva, hogy eltávolítja a sminket. Hát nagyon nem. Vagy csak valamennyit... A szememet csípi. Az illata jobb, mint a niveás tejnek, de ennyi. Utána még kell a kétfázisú lemosóval átmennem az arcomon. Ebben a formában ez nekem egy felesleges termék. Nem volt drága, valamire elhasználom, de nem veszem meg többet és ajánlani sem tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Mia0602

2019. augusztus 19.

2019 június
Én második lépésként használom a nedves kezemre nyomok egy borsónyit így viszem fel a száraz arcomra. Bedörzsölöm, langyos vízzel leöblítem. Ha csukva tartom a szemem nem csíp. Jó az INCI, jó az ár. Használat után puha a bőröm.
2019 augusztus
Május óta az esti rutinom 2. lépése, néha reggel is használom. Még mindíg az első flakont, nagyon gazdaságos. Jól tisztít (nem sminket) a bőröm nagyon szereti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

2019 június
2019 augusztus

D22

2019. augusztus 2.

Általában este használom, miután lemostam a sminket. Nem irritál, nem szárít, sokáig elég. Nagy pozitívum, hogy illatanyag és parabenmentes. Tényleg érzékeny bőrűeknek való, többször újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

summerrain

2019. július 11.

Este használom első lépésként. Nem sminkelek, csak fényvédőt+ színtelen púdert kell lehoznia. Papír kozmetikai kendővel törlöm le, a maradékot minimális mennyiségű kímélő habzó lemosóval szedem le. Nem irritál, bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

kittihnl

2019. április 13.

Szemfesték lemosót kerestem, de a csupa zöld inci elcsábított, viszont borzasztó módon csípte a szememet, így váltanom kellett. Azóta nem nagyon tudom mit kezdjek vele, de ez sajnos nem az ő hibája, mert tulajdonképpen nem szemre lett kitalálva.. a kommentek alapján megpróbálkozom a reggeli arcápolási rutinba beépíteni, mert hát na, a csupa zöld inci, az csupa zöld inci. Addig is 3 csillagot előlegezek meg neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.