Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajmentes korong gyengéden és alaposan eltávolítja a szemfestéket. Ápoló hatóanyag kombinációja, az aloe vera kivonat és allantoin védi a bőrt.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Vivien77

2020. szeptember 3.

Praktikussága miatt vettem meg, viszont egyáltalán nem az. Nem elég egy korong és nem távolítja el teljesen a sminket, durvának érzem és nem elég nedves. Nem veszem újra az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

kisstundi99

2019. november 14.

Nekem ez nem nagyon jött be. Irritálja az anyag amivel át van áztatva a korong a szemem körüli részt és a sminket se szedi le rendesen, mellesleg a szaga se tetszik. Kár érte, pedig mikor megvettem nagy reményeket fűztem, hozzá, mert érdekesnek és könnyen használhatónak tartottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Liia

2019. szeptember 24.

Nekem nagyon bevált. Könnyen leszedi a sminkemet. Az illata kellemes, nem szárítja ki a bőröm. Egy-egy korong elég a két szememre. (Azt hozzátenném, hogy szempillaspirált és szemceruzát használok csak.)
Számomra nincs durva/szúrós jellege a korongnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Számomra nincs durva/szúrós jellege a korongnak.

barnajudit87

2019. július 7.

Szertem a DM saját márkás termékeit, de ez nagyon nem jött be. Pedig a praktikussága miatt vettem, hogy utazásokhoz elegendő legyen egy ilyen. Nem tudom hogy a többi smink eltávoltitó korong mennyire hatásos de ez semennyire. Csak szempillaspirált használok (nem vízállót) és alig akarta leszedni. Ráadásul durva és szúrós a vattakorong. Többé nem veszek, az is lehet hogy ezt sem használom el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

vkata96

2019. június 30.

Izgatottan vettem meg nyaralásra, gondoltam végre nem kell külön micellás vizet és vatta korongot is csomagolnom, de óriási csalódás lett. Mindig két lépésben tisztítom meg az arcom, először micellás vízzel a sminket, majd a maradék szennyeződéseket egy géles lemosóval. Hát ez a sminknek csak minimális részét képes leszedni, azt is úgy, hogy dörzsölni kell. A vatta anyaga kemény, szúrós, viszont nagyon vékony. Ugyan megfelelően át van itatva, de egyszerűen nem működik. Az alapozót még nagy nehezen lekapartam vele, de a szempillaspirállal semmit se tud kezdeni. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

Kingus23

2019. június 6.

Ár érték arányban teljesen jó. Szeretem a Dm saját márkás termékeit. Jól záródó csomagolás, nem kell attól tartani, hogy a korongok kiszáradnak. Utazásokra szoktam magammal vinni, mivel praktikus(nem kell külön nagy üveg micellás víz+korong) Kicsit lehetne hatékonyabb, ezért a 4* , de összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Szandika12

2019. június 3.

Még kislány koromban használtam a régi változatát, nagyon megvoltam vele elégedve, azóta kerestem az új változatát, nem volt. Most hogy újra lett, kipróbáltam és nagyon megvagyok vele elégedve. Teljesen leviszi a sminket és sokkal hatásosabb leginkább szemre, mint a garnier micellás víz, jobban leviszi, nem kell dörzsölni. A bőrömet nem iritálja, nem szárítja ki. Valamint a korongok nedvesek maradnak, sok van egyben, és az ára is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

samunagyemese

2019. március 25.

Mióta újra kiadták, használhatatlan lett. Régen ez volt a legjobb szemfesték eltávolító. Évekig használtam, tehát tudom mi mindenre volt képes. Tavaly újra alkották. Azóta az egyik legrosszabb a piacon. Szétmaszatolja a szemfestéket. Nem értem miért változtatnak valamin, ami jó volt azelőtt?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Brndtt

2019. január 8.

Amióta műszempillám van ezt használom a szemsminkem eltávolítására. Tökéletesen megállja a helyét. Ha elfogy mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Mano1234

2019. január 4.

A nem vízálló szemsminket pikkpakk leszedi. Pont megfelelően nedves, nem folyik bele a szemembe a cucc es nem hagy fura réteget maga után. Utazáshoz praktikus, az ára is jó, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol