Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az olajmentes korong gyengéden és alaposan eltávolítja a szemfestéket. Ápoló hatóanyag kombinációja, az aloe vera kivonat és allantoin védi a bőrt.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

samunagyemese

2019. március 25.

Mióta újra kiadták, használhatatlan lett. Régen ez volt a legjobb szemfesték eltávolító. Évekig használtam, tehát tudom mi mindenre volt képes. Tavaly újra alkották. Azóta az egyik legrosszabb a piacon. Szétmaszatolja a szemfestéket. Nem értem miért változtatnak valamin, ami jó volt azelőtt?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Brndtt

2019. január 8.

Amióta műszempillám van ezt használom a szemsminkem eltávolítására. Tökéletesen megállja a helyét. Ha elfogy mindenképpen újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Mano1234

2019. január 4.

A nem vízálló szemsminket pikkpakk leszedi. Pont megfelelően nedves, nem folyik bele a szemembe a cucc es nem hagy fura réteget maga után. Utazáshoz praktikus, az ára is jó, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Kitsyke

2018. december 15.

egy euro sincs, olcso, es nem is rossz... Vizallo sminkkel nem banik el.....Hamar el kell hasznalni, mert kiszarad teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

Pocok1972

2018. december 5.

Nekem bevált. Kevés sminket használok, bb krém és szempillaspirál, az sem vízálló, így meg vagyok vele elégedve. Az olajos lemosó előtt áttörlöm vele az arcom és a szemem, a smink nagy részét leszedi, a maradékot pedig a többi lemosó (olajos majd habzó). Árban sem vészes, utazáshoz is praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 5.

Kinleyni

2018. szeptember 28.

Micellás arctisztító helyett használom sminkeltávolításra. Gondoltam kevésbé macerás. De nem tetszik annyira.
Durva az anyaga, erősebben kell dörzsölgetni a szemem, hogy leszedje az amúgy nem vízálló szempillaspirált. Kipróbáltam, nem rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

dynah13

2018. augusztus 26.

O volt a legjobb baratom, mindg itthoni sminklemosaskor, mind fellepeseken es fesztivalokon! Nekem nagyon bevalt, konnyen le tudtam mosni vele a sminkem, nemcsak a szememrol, hanem a ruzst is ezzel tavolitottam el (fellepeseken elofordult, hogy 2 szam kozott ruzst kellett cserelni, ilyenkor ezzel a termekkel pillanatok alatt leszedtem az elozot).
Nagyon sajnalom, hogy mar nem lehet kapni :( Remelem egyszer meg visszater! Ar-ertek aranyban szerintem verhetetlen, es meg hordozhato is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

UnicornTeardrop

2018. március 23.

Utazáshoz vettem, mert praktikusnak tűnik, de semmire se mentem vele. A nem vízálló sminkkel is alig boldogult, a szempillaspirált pedig meg sem mozdította. Ugyanennyire mentem volna, ha csak vízzel öblögetem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

selmeczireka

2017. november 28.

Nagyon szeretem, már többször újravásároltam. Praktikus a csomagolás is. Az utóbbi tégelyt több hónapja vásároltam meg és még mindig nedvesek a kis korongok benne, igaz már csak pár darab van. Mivel 3D-s épített szempillám van, így szuper, hogy olajmentes, bátran használhatom, sőt a pillákat is át szoktam vele finoman törölni. Könnyedén lehozza a szemhéjtust is, mivel azonban szempillaspirált nem használok, így abban nincsen tapasztalatom, hogy pl. a vízálló spirállal elbánik-e vagy sem. Szemhéjpúdert vagy fekete szemceruzát egy törléssel lehozza.
Ár-érték arányt tekintve igazán jó terméknek tartom, igaz csodaterméknek azért nem nevezném, de megérdemli tőlem az 5 *-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

tina30

2017. augusztus 16.

Már az első használat után csípte a szememet,s a szem alatti bőröm vörös lett égő érzést hagyva maga után.:-(Irány a kuka(köztisztasági,nem az egyik törpe:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol