Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2016. november 11.

Kategória:   Szappanok

Tejfehérjét és lipideket tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kingaisa

2021. március 11.

Szuper ára van, jó az illata és állaga. Puhábbak lesznek tőle a kezeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Szuper ára van, jó az illata és állaga. Puhábbak lesznek tőle a kezeim.

Dyana91

2021. február 23.

Teljesen korrekt ez a folyékony szappan, az ára is nagyon baráti és az illata is kellemes. Sajnos engem egy kicsit szárít az SLS miatt,ezért nem adok 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Mercury91

2021. február 21.

Egyik kedvencem kézmosó fronton. Nem szárít, jól tisztít, finom az illata, ettől többet nem is várok egy kézmosótól. Ja és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

Andrea456

2020. augusztus 12.

Jól tisztít és nekem az illata is tetszik. Pár napja észrevettem egy kis karcolást a kezemen, amit mindig be akartam kenni a pelenkakiütés elleni krémmel, de valahogy mindig elmaradt. Ma reggel vettem észre, hogy a seb teljesen összehúzódott, már szinte nem is látszik, úgyhogy a manuka méz megtette a hatását, úgyhogy újra állandó lakója lesz a fürdőszobának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Stenico

2020. július 31.

Nálunk az örök dilemma: férjem szerint a folyékony szappan legyen ócó, szerintem meg legyen szép és masszív a flakonja (hogy az 5 év alattiak is tudjanak bánni vele minimális károkozás mellett). Ő jár dm-be, így gyakran találkozom eme termékkel, legtöbbször utántöltő formájában. Nem vagyok oda a mézes illatokért, de ez még elmegy. Ha panzióm lenne, tuti ezt venném a vendégeknek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Bradshaw

2020. július 6.

Szuper hosszan tartó illata van. Jó a pumpája. Megfelelő mennyiségű szappant adagol. Nem okoz bőrirritációt az ekcémás kezemre. Már többször vettem. Jó árban van, és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

EvandEra

2020. július 1.

Ár-érték arányban szuper. Az illatát nagyon szeretem, bár egy flakon után már unalmas. Nem szárította bőröm és sokáig megmaradt a finom illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

nadalandy

2020. július 1.

Illata alig van, viszont jól tisztít. Semmi extra, de nekem ennyi a fürdőszobába elég.

Update 2020: Nagyon szeretem. Ebben a kategóriában a top termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Update 2020: Nagyon szeretem. Ebben a kategóriában a top termék.

bibike2000

2020. május 2.

300 forintot tökre megér, jó az illata. Teszi amire hivatott,jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

300 forintot tökre megér, jó az illata. Teszi amire hivatott,jól habzik.

Pecci

2020. május 1.

Az antibakteriális szappanokra ráunva, főként azok szárító hatása és nagyon nem jó illata miatt, kipróbáltuk egy hónapja a párommal ezt a szappant úgy, hogy kapásból két utántöltőt vettünk impulzusvásárlással. Nem bántuk meg, mert eszméletlen finom illata van, jól tisztít, de bőrroncsolás nélkül, nem szárítja a kezet, és ezen felül jó árfekvése is van. Megszerettük, azóta már újra is vásároltuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Hidratálók: Honey, Lactose

Színezék. Barnás sárga.