Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2016. november 11.

Kategória:   Szappanok

Tejfehérjét és lipideket tartalmaz.

Melina93

2019. december 1.

Juj, hogy én ezt mennyire szeretem :) az illata szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Juj, hogy én ezt mennyire szeretem :) az illata szuper!

Isabell

2019. október 27.

Nagyon szeretem a Baleas termékeket, ennek a szappannak is nagyon finom az illata. Nem szárít, 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

GrabdeBelvedere

2019. október 24.

Abszolút kedvenc folyékony szappan, szeretem az állagát, az illatát. Alaposan le kell mosni, különben ragadós érzést hagy maga után. Ezt a tulajdonságát is elnézem neki, mert jól jött, amikor a kisfiamat tanítottam kezet mosni. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Pajzs

2019. október 18.

Az illata kellemes, mézes-tejes, kézmosás után is érződik. Rendesen tisztít, az állaga gélszerű, de sűrűbb. Sajnos borzasztóan szárít, nem győzöm krémezni a kezem, sőt, estére még sheavajjal is bekenem a kacsóimat, mert annyira kiszárította a bőrömet. Azt hiszem, oda kell készítenem a szappan mellé egy kézkrémet, hogy kézmosás után rögtön jöjjön a krémezés...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Timi2424

2019. október 9.

Határozottan ő a kedvenc. Illata, állaga, nem szárít és szuper az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Határozottan ő a kedvenc. Illata, állaga, nem szárít és szuper az ára.

Dhewilgirl

2019. július 24.

Kellemes, bár kicsit gejl illatú, nem szárító, jól habzó szappan. Az illatát leszámítva szerintem az összes Balea szappan ugyanolyan, nagyon jó minőséget hoznak az árukhoz viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Bettiiyy

2019. július 16.

Nagyon szeretem az illatát, így mindig megy a háború a férjemmel, hogy most Babát vegyünk-e kézmosónak vagy ezt. :) Sokáig megmarad az illata, kellemes az állaga, jól tisztít, nem szárít. Ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Candy21

2019. június 7.

Finom visszafogott illata van jól tisztít nem szárít. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Finom visszafogott illata van jól tisztít nem szárít. Meg vagyok vele elégedve.

KAdrienn88

2019. május 25.

Ez a kedvenc kezmosóm, jó állag, szuper illat !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Ez a kedvenc kezmosóm, jó állag, szuper illat !

Sophia00

2019. május 19.

Szeretem az illatát, elég sűrű az állaga is. Az árát megéri, de semmi extra. Munkahelyre szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Hidratálók: Honey, Lactose

Színezék. Barnás sárga.