Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2016. november 11.

Kategória:   Szappanok

Tejfehérjét és lipideket tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Santorinilover

2024. február 12.

Nagyon szeretem évek óta ezt használom..tudja amit a nagyok..ár érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 12.

duchess_g

2024. február 12.

Termeszetesen ki kellett probalnom a jo velemenyek miatt. Nem lenne rossz az illata, de a tusihoz kepest nekem kicsit tul mezes. Viszont iszonyat modon szarit es irritalja a kezemet, annyira, hogy fajdalmas veresre szaradt tole es voros foltos lett az egesz kezfejem apro piros pottyokkel, igy nem tudom elhasznalni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 12.

elizafanni

2023. december 31.

Tudom, hogy ez nagyon szubjektív, de nagyon utálom az illatát, soha többé nem veszem újra, és talán kicsit szárítja is a bőröm, de ezt lehet, hogy már csak beképzeltem. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 31.

Buzzcut

2023. október 17.

Isteni illata van, nem tud se kevesebbet sem tobbet a dragabb tarsaitol :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 17.

Isteni illata van, nem tud se kevesebbet sem tobbet a dragabb tarsaitol :)

Brigg77

2023. augusztus 8.

Nagyon szeretem az illatát, olcsó, jól tisztít, sokszor újraveszem🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 8.

Nagyon szeretem az illatát, olcsó, jól tisztít, sokszor újraveszem🙂

BerryLoo

2023. június 25.

Olcsó, jó az illata, és kezet lehet vele mosni :D Szappannak mást nem nagyon kell tudnia. Én gyakran tusfürdőnek is használom, mert egyáltalán nem szárítja a bőröm (kivéve az arcomra, arra nem szoktam szappant / tusfürdőt tenni, csak kifejezetten arcra készült termékeket)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 25.

blue1024

2023. június 21.

Ennél jobb áru folyékony szappant aligha találni a piacon. Mindig veszek egyet, ha a dm-ben járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 21.

fdorottya

2023. május 30.

Néha szoktam venni belőle. Nekem olyan téli illat. Semmi extrát nem nyújt. Sok kell belőle, hogy rendes habot képezzen. Sajnos kicsit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 30.

Gica81

2023. április 22.

Az egyik legjobb folyékonyszappan a DM-ben. Már sokszor újra vásároltam. Kiváló az ár-érték aránya. Kellemes illatú, jól tisztító szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 22.

Szofi1294

2022. december 24.

Kellemes illat,jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 24.

Kellemes illat,jól tisztít.

Hidratálók: Honey, Lactose

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Színezék. Barnás sárga.