Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. július 17.

Kategória:   Tusfürdők

"Élvezze New york város illatát."

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

yvie

2013. május 14.

Ejj ez egy régi kiadás, ha jól emlékszem 3 fajta volt belőle. Ennek volt a legjobb illata. Nem volt csodaszer, olyan semmilyen. Kicsit nekem olyan kólás - édeskés illat rémlik. Amúgy semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.