Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lunalys, Módosítva: 2018. május 16.

Kategória:   Hajápolók

Erősíti és ápolja a rendkívül igénybevett és száraz hajat. Még jobb kifésülhetőség, töredezett hajvégek esetén is, és 80%-kal kevesebb töredezett haj. Gyengéd, fejbőrt kímélő, ápoló hatóanyagokkal (keratin és argánolaj). Eredmény: intenzíven ápolt, rugalmas és ragyogó haj.

bmerci

2019. május 29.

Eddigi legjobb balzsam amit vettem! Bármilyen viszonylag drága "csodatévő" balzsamot vettem eddig, semmi változást nem tapasztaltam a hajamon, de viszont ez egy csoda :') puha, finom illatú, jól kifésülhető lesz a hajam tőle, illetve természetes ragyogást is ad a hajamnak, ami még egy plusz pont :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Lichike

2019. május 26.

Ár/ Érték arányban talán az egyik legjobb. A samponjával együtt használtam, és nagyon puha lett tőle a hajam. Az illata se olyan rossz, bár talán egy kicsit túl édes nekem, találhattak volna kicsit semlegesebb illatot is, de elmegy. Hígabb, így gyorsan fogy. Nem csodaszer, ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

darbarad

2019. április 27.

Az ára miatt akadt meg rajta a szemem, aztán a pozitív vélemények miatt alig vártam, hogy kipróbáljam. Összességében tényleg puha, könnyen fésülhető, szép hajat eredményez, de elájulva nem vagyok. Se az Yves Rocher regeneráló balzsamát, se a Lush Retread kondicionálóját nem übereli, de adok neki még egy esélyt, tervezem beszerezni a sampon verzióját is, hátha a kettő együtt az igazi. Az illata amúgy finom, az állaga nem olyan sűrű, mint az előbb felsorolt másik két terméknek, és viszonylag gyorsan is fogy, viszont olcsó és a hatása sem elhanyagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

pdorka13

2019. április 15.

Kedvenc balzsamom! Olcsó, teszi a dolgát, pihe-puha a hajam tőle. Tuti újravevős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Helene

2019. április 15.

Ez eddig a legjobb hajbalzsam amit valaha is vásároltam. Amiatt vettem meg, mert van benne keratin és az ugye erősítő hatása van a hajra. Bár ez igaz az argánolajra is. Használata után, könnyű kifésülni a hajat, selymes tapintású válik, és remekül hidratálja a fejbőrömet. Az biztos hogy ha elfogy, akkor újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Tilly

2018. október 11.

Nemrég akadt a kezembe, amikor a Balea barnítós balzsamát készültem újra megvenni hosszú barna, vékony szálú hajamra. Végül ez is a kosárban landolt. Nem bántam meg. A végeim még szőke melírosak, de ez a balzsam valami csoda. A barnítós Baleát mindig első balzsamnak használom a megszokott előtt, de ez annyira puháva varázsolta a hajam azonnal, hogy szinte felesleges a másik fajtát is utána használnom. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

fannib1

2018. július 16.

Sok balzsamot próbáltam már, mégis mindig visszatérek a Balea Oil repair balzsamához, szerintem ő is tudja azt, amit a többiek. Legutóbb nem találtam a DM-ben a sötétbarna színűt, úgyhogy ezt vettem meg, és ezzel is meg vagyok elégedve teljes mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Lunalys

2018. június 23.

Az alacsony ára és az összetevők listája nagy pozitívum. Puha tapintású, selymes lesz tőle a haj. Lehetne belőle nagyobb kiszerelés is, de így is maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

zskrisztina

2018. május 31.

Nagyon szeretem, fényessé és puhává teszi a fenékig érő, igénybevett hajam. 400 Ft-ért bőven megéri beruházni rá, nem mellesleg nagyon finom az illata!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin