Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Lábápolók

Sarokbőrrepedés elleni ápoló stift 25% ureával, panthenollal és allantoinnal. Zsírmentes formula.

Maniac

2021. január 23.

Önmagában nagyon tömény, de vele kezdtem vékonyan, utána lábápoló krémmel kentem be a lábam, így szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Azura

2015. augusztus 18.

Nálam elég közepesen teljesít. Tetszik a kiszerelése, anélkül tudom használni hogy a kezemen is vastagon állna a lábkrém, de nem valami jól szívódik be, reggel még érezni szoktam a bőrömön. Nem azt mondom h csúszkálok vele a parkettán, inkább olyan mintha valami furcsa védőréteget képezne a sarkamon. Nagyjából hidratál, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

2015. július 14.

Nagyon jó termék, jobb mint az elődje volt. Nem csak sarokra, hanem könyökre, térdre is kenem (mindkettő eléggé száraz). Jól ápol, mérsékli a szárazságot (nekem nincs berepedve a bőr a sarkamon, de nagyon száraz, és nem csak a sarkamon, hanem a lábujjaim alsó részén is). Nem tudom, mennyi idő alatt szívódik be mert elalvás előtt kenem be, az biztos, hogy reggelre nincs nyoma. A hatása mellett szeretem a stiftes kiszerelést, este az ágyban be tudom kenni vele a lábamat anélkül, hogy utána ki kellene menni kezet kellene mosni, ami bekent lábbal nehézkes, vagy kell készíteni nedves törlőt és azzal megtörölni a kezemet krémezés után ha tubusos krémet használok, de az meg macera, szóval egy szó mint száz, imádom ezt a stiftes kiszerelést, ezután nem vagyok hajlandó kézzel kenegetős lábkrémmel bajlódni. Az ára is nagyon kedvező, az összetevői is szépek, és a 25% urea benne nagyon jó arány. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea, Glycerin