Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: netti1990, az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2015. február 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Aloe vera-t, avokádó- és mandulaolajat tartalmaz.

lilyrosedepp

2019. június 1.

Mikor elfogyott a kedvenc ajakbalzsamom, sajnos a boltban épp nem volt, ezért ezt próbáltam ki. Tetszett hogy kettes csomagban volt, szépek az összetevői, jól hidratál és kedvező ára van. Egyetlen negatívuma hogy kb. 2-3x míg használtam egy kis pattanás szerűség jött ki a szám szélén, ami szerintem ettől volt. Amikor elfogyott és váltottam megszűnt ez a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

angie91

2018. december 10.

Annak ellenére,hogy nem natúr kozmetikum, gyönyörű összetevői vannak (szemben az Alverdés ajakápolóval, ami natúr kozmetikum, drágább és bőrirritáló anyag is van benne!). Borzasztó olcsó és ugyanolyan jó, mint bármelyik másik ajakápoló. Rúzs alá is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

herczegno33

2018. október 18.

A shea vajas változat van meg. Nagyon jó termèk. Illata is kellemes, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Piedra

2017. szeptember 5.

Ár-érték arányban szerintem teljesen rendben van. Kellemes az illata, könnyű felkenni, nem túl zsíros. Ilyenkor még jó, télre lehet kevés lesz. És igen, sajna, ami miatt nekem -1 csillag, hogy elég sűrűn újra kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

jnka

2017. július 27.

Kellemes, de nem túl tartós hatású ajakápoló. Sokszor utána kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Kellemes, de nem túl tartós hatású ajakápoló. Sokszor utána kell kenni.

missorsi

2017. július 26.

Nekem ez a kedvencem, nagyon jó az illata és jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet mint pl a Labellok nekem.. Ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

kubigyi

2017. március 10.

A téli hidegben jó használatot tett, bár elég sokszor és gyakran újra kellett kennem. Nem rossz vétel, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

hedgehog

2016. november 13.

Nem tudom mi a különbség e között, meg a másik Balea sensitive ajakápoló között, de nekem ez a csomagolású van meg. Tavaly tél végén vettem és abból kiindulva, hogy még mindig megvan több mint a fele, nem értékelhetem jóra. Én nyáron is napi rendszerességgel használok ajakápolót, mert szükséges, de télen egyenesen lehetetlen számomra a cserepes ajkakat megelőzni vagy kezelni. Megszámlálhatatlan fajtát használtam már a márkán belül a kókuszos tubosost meg a lila shea vajas változat is volt már nálam. E mellé vettem a kókuszt és egyszerre hordom a táskámban. Valahogy ezt nem esik jól használni a másikkal szemben. Közepesen kemény, tűrhetően kenhető volt már ennél lágyabb, de keményebb darabom is. Engem a szaga zavar, olyan tipikus "natúr testápoló" szaga van, más örül ennek én nem. Hamar beszívódik és utána, semmit nem segít, csak addig használ valamit, amíg az ajkakon van.
Nekem a fentiek miatt nem vált be. De akinek alig van gondja az ajkai kiszáradásával és nem akar csillogó, vagy illatos variációt próbálja ki, nem egy nagy érvágás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

jzsofi

2016. február 1.

Szuper ajakapolo, es ez tenyleg beszivodik es ugy hidratal, nem ul ki az ajkakra. Megszerettem, arban is teljesen jo, es tok jok az osszetevoi is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Lisana

2015. december 1.

Okés összetevők, finom illat. Egyszerű, mindennapi használatra elegendő, szeles időben is megállja a helyét, ha közvetlen indulás előtt használom. Megelőzésre jó, helyrehozásra már kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0