Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: netti1990, az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2015. február 26.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Aloe vera-t, avokádó- és mandulaolajat tartalmaz.

MasterKitana

2021. április 27.

Nagyon kellemes az illata,nem vagyok nagyon ajakápolós, de jó használni, és jó árban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

sebojana

2021. április 11.

Sokszor újravevős termék már ez: az ára nagyon jó, hidratál, úgy is sokáig tart, hogy napjában többször átkenem a számat, most már a család többi tagja is ezt használja. Semmi extra, egy sima ajakbalzsam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

Enn320

2021. március 2.

Nekem bevált, megfelően hidrátalja az ajakaim. Rúzs alá is szoktam tenni. (Maybelline superstay ajakrúzst is szépen eltávolítja,ha a tetejére felviszem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Dyana91

2021. február 23.

Olyan táskába dobós ajalbalzsam. Könnyen kenhető és enyhe illatú.
Az összetevői nem rosszak,de nem sokat hidratál. Szeles időben semmiképpen sem elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Olyan táskába dobós ajalbalzsam. Könnyen kenhető és enyhe illatú.

feketeagnes

2021. február 15.

szeretem, de nekem nem elég zsíros, a nagyon cserepes ajkakkal nem bír el. „szinten tartáshoz” jó, éjszakára szeretem felkenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 15.

dzsoff

2020. november 12.

Egészen szépek az összetevői és kedvező árú. Nekem az illata különösen tetszik, viszont szerintem sem tartós, hamar beszívódik és olyan mintha nem is kentem volna fel semmit. Nem hidratál eléggé, ha valakinek ki van repedezve az ajka, annak ez szerintem nem lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

nora09

2020. augusztus 5.

Sajnos elég gyakran újra kell kenni (kb. két- vagy háromóránként) de ezt kompenzálja azzal hogy nem annyira drága és mégis nagyrészt természetes összetevőkből áll és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Queen16

2020. június 11.

Minimákisan hidratál de nem vetekszik egy jó ajakálolóval.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Minimákisan hidratál de nem vetekszik egy jó ajakálolóval.

angie91

2018. december 10.

Annak ellenére,hogy nem natúr kozmetikum, gyönyörű összetevői vannak (szemben az Alverdés ajakápolóval, ami natúr kozmetikum, drágább és bőrirritáló anyag is van benne!). Borzasztó olcsó és ugyanolyan jó, mint bármelyik másik ajakápoló. Rúzs alá is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

herczegno33

2018. október 18.

A shea vajas változat van meg. Nagyon jó termèk. Illata is kellemes, mindig újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0