Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DoooRa, Módosítva: 2015. október 27.

Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea szenzitív dezodor spray bőrbarát hatóanyagaival véd a kellemetlen testszag és izzadás ellen. Alkoholmentes formulája Aloe Verával megbízható védelmet nyújt az érzékeny bőr számára is. Nem hagy foltot sem a bőrön sem a ruhán. Kíméletességét bőrgyőgyászati tesztek igazolják. Nem tartalmaz színezéket és tartósítószert.

Kendralinx

2017. szeptember 4.

hasonlít a niveára és nem érzem annyira a bőrőmön kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

hasonlít a niveára és nem érzem annyira a bőrőmön kellemes illata van.

perectigris

2015. október 27.

UPDATE: megújult ez a dezodor, az új változat csomagolása majdnem ugyanígy néz ki, viszont az összetétel megváltozott: immár alumíniummentes (cserébe alkoholos) és büdös :( rá is van írva, hogy új receptúra, de sajnos csak otthon, az első használattal döbbentem rá, hogy ez már nem az, amit én szerettem.
Az új adatlapja: Balea deo zerstäuber sensitive

Nagyon szeretem, csodát ne várjatok tőle, de nyáron szuper frissítő hatása van, az illata kellemes, nem tolakodó, inkább üde, és nem nyomja el a parfümöm. Szerintem nem ragad. A barátom is szereti, néha kölcsön is kéri :DD
Mostanában alig néhány dm-ben van ez az aloe verás verzió (a sima kék bezzeg mindenhol), úgyhogy egyből kettőt szoktam venni, ha találok valahol.
5 csillagos dezodorral én még nem találkoztam (mármint olyannal, ami valóban meggátolná az izzadást), ezért kap ez is csak 4et, de egyébként meg vagyok elégedve vele, mindig nálam van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Az új adatlapja: Balea deo zerstäuber sensitive

Amphitrite

2015. július 23.

UP: pár használat után kialakult pattanás, ami nagyon kellemetlenül fájdalmas volt, és a helye sem halványult el még 3 hét után sem. Nyárra semmiképp nem állja meg a helyét, az pedig, hogy illata nincs, tovább fokozza a hatástalanságát. -2 csillag.

Nekem sem ragad, viszont tényleg folyik, ha nem megfelelő mennyiséget fújunk belőle. Nyárra nem épp megfelelő számomra, mert eléggé izzadok, emiatt is utálom ezt az időszakot. Az illata tényleg kellemes, nyugodtan használhatunk mellette parfümöt. Ha nem lesz már ilyen meleg, ősztől biztosan szeretni fogom, mert egyébként jók az összetevői, ráadásul alkoholmentes, ami nálam fő pozitívum. Tetszik az üvege is, ha kifogy, újra fel tudom használni. Azért a 4 csillag, mert számomra van jobb termék is (Nivea stift).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

samelike

2014. május 26.

Annyira akartam szeretni... Használatközben folyik le az oldalamon, egyszerűen nem tudom annyira messziről fújni, hogy ne csöpögjön. Utána kellemetlen ragacsos érzetű. Hatása pedig elég rövidke, pedig nem vagyok egy izzadós típus.
Az illata tökéletes és a csomagolás is jóra sikerült, viszont ez kevés az üdvösséghez..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Ophelia

2013. május 6.

Érdekes volt elsőre, irtó szokatlan, de cseppet sem rossz. Egész fura volt, hogy nem fuldokoltam, nem úgy, mint a sprayknél. Kicsit lassan szárad, ragacsos marad egy darabig, de hatásos. Strapás melóban teszteltem, és a nap végén csak az illatát éreztem, semmi egyéb kellemetlent. És még környezetkímélő is. Ahogy elnézem, jóval tovább fog tartani egy üveg, mint a golyós vagy fújós dezodorokból, de az ára nem több.

Update: Megvettem a második üveget is belőle, mert meglepő módon cseppet sem untam meg az illatát, jó, hogy ilyen semleges és friss. Sokkal tovább kitart, mint a spray-k, szerintem tökéletes továbbra is.

Update: A hőséget sajnos nem viseli túl jól, meg szerintem hozzá is szoktam, vagy nem tudom, úgyhogy egy időre félre kell, hogy tegyem. :/ Kár, hogy melegben kb. az összes dezodor feladja a küzdelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

Floraline

2013. április 5.

Hú, nekem nagyon nem jött be. Nálam már ott kezdődött a probléma, hogy nem tudtam olyan messziről fújni, hogy ne csorogjon le az oldalamon. És aztán jött a ragacsosság. A hatás sem tart túl sokáig, talán itthon bírja, de egy napos jövés-menést tuti nem. Az illata jó, de ez az egyetlen pozitívum, amit el tudok róla mondani,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

tátombák

2013. január 4.

valóban csíp szőrtelenítés után. Az illata nagyon szolid, alig érezhető. Azért szeretem, mert pumpás, és ha elfogy, beletölthetek valami mást az üvegbe :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

anabela

2012. december 4.

Meglepően jó dezodor, nem gondoltam volna, hogy egy kíméletes pumpás deo ilyen hatékony lesz, de meggyőzött az ára, illetve hogy nem olyan káros, mint a sprayk, amiktől néha köhögök és folyik az orrom. Nagyon enyhe, kellemes az illata, de alig érezni, egész hamar megszárad, nem hagy nyomot, abszolút hatékony, nap végére csak egy hajszállal leszek talán büdösebb, azért a mínusz csillag.

Update: le kell kicsit pontoznom, tartósabb használat után megmutatkozott az átlagos sprays dezodornál gyengébb hatása, illetve nagyon nagyon csípi a hónaljamat, ha szőrtelenítés után fújom be. egyébként elvileg nekem is ez a szenzitív van meg, viszont az enyém határozottan tartalmaz alkoholt, viszont alumíniumot nem. többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

momo

2012. november 22.

Az eddigi legjobb dezodorom. Szeretem a kellemes, kicsit Nivea-s illatát. Aluminiumos, de legalább használ. Jó nagy adag, minőségi csomagolás. Végre egy olyan izzadásgátló, aminek annyira diszkrét az illata, hogy nem interferál a parfümömmel. Szerintem maradandó kozmetikumom lesz.

Update: le kell szögeznem, nem bányában dolgozom, nem is aszfaltozóként. Nem tudom hogy is fogalmazzam meg, de felerősíti azokat a hatásokat,amelyeket semlegesíteni szertnék vele. Nagyon jól indult, amíg csak itthon voltam. De beindult a munka, a hév után rohanás, a határidők miatti pánik és ez kifogott rajta. Nem czifrázom: már szégyelltem magam fent említett hatás miatt. És mint írtam, nincsen szó extrém körülményekről. Váltottam Sanex-re, az drágább, de nem lesz tőle sajtaromám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

vegyesz001

2012. november 7.

Engem nem győzött meg nagyon, sajnos! Pozitívumok: elsősorban az ára (500 Ft-ért vásároltam), továbbá nagyon tetszik, h nincs benne alkohol, így nem irritálta borotválkozás után sem a bőrömet. Negatívuma számomra pedig maga a hatása. Lehet, h csak én vagyok túl izzadós, de nekem hosszabb távon nem használt. Hiába használtam, pár óra múlva már úgy érzetem, mintha be se fújtam volna vele magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.