Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Szilvyke, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mindennapos testápolás érzéki illatjegyekkel. Az értékes argánolajat tartalmazó sheavajas testápoló krém kényezteti és ápolja a bőrt.

• a természetes sheavaj, valamint az E-vitamin védi a bőrt a kiszáradástól
  • hidratál és javitja a bőr rugalmasságát

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

messin

2022. augusztus 4.

Vannak olyan termékek amiket azert kell megvenni mert az ember tartozik az ördögnek valamiért. Na ez egy olyan. Annyira gagyi, szint alatti ócska parfüm szaga van, hogy elviselhetetlen, és ezt több órán át képes megtartani.
Felkenés után azt gondolnám beszívta a bőröm de ez csak a látszat mert valójában órák múlva is ragadok.
Viszont, hogy valami jó is legyen, valamiért az enyémben nincsenek csillámok (legalábbis a tégely tetején ahonnan használtam).
Nekem ez teljes pénzkidobás volt. Átadom Anyukámnak, hátha neki tetszeni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 4.

Nekem ez teljes pénzkidobás volt. Átadom Anyukámnak, hátha neki tetszeni fog.

Monicapandaa

2022. május 11.

Meglepődtem, hogy ennyire le van pontozva ez a testápoló. Én ajándékba kaptam az első dobozt, és nagyon bevált! Az illata nem rossz, a bőrömet jól táplálja és most mikor újra vettem pár napja láttam, hogy nagyon olcsó! Azt leszögezném, hogy nem vagyok éppen oda a balea termékekért ahogy a sheavajért sem. De ez a testápoló nekem bejött!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

sajtosszenya

2022. április 27.

Egy szóban összefoglalva: borzasztó. Olyan, mintha egy nagy vödör csiganyálat öntenének rám - felvitel után hosszú percekig megül a bőrön és próbálja az ember bemasszírozni, de csak csúszkál egyik helyről a másikra. Elég visszataszító, mert fehér csíkokban áll a bőrfelületen. Valószínűleg ilyen a vizes glicerin, ami a két legfőbb összetevő. Igyekeztem poénosan felfogni, hogy könnyebb így a slim fit nadrágba belebújni....lehet a skinnybe is sikerülne:) Azt már nem is mondom, hogy elég erősen parfümös és állagra sem túl bizalomgerjesztő termék, a kb. 1-1%-os argánolaj és sheavaj-tartalmat meg inkább hagyjuk is. Szóval részemről biztos, hogy felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 27.

Fairy0124

2022. január 8.

Kellemes édes illata van, engem nem zavar, este használom. Jól hidratál, azonban most vettem észre, hogy csillámos. Ez nekem éjszakára nem kellett volna bele, ha tudom, hogy ilyen, nem veszem meg, de mivel már megvan, elhasználom. Újra nem veszem, mert mély nyomot nem hagyott bennem, a csillámokat meg inkább kihagynám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

b.Rose57

2021. november 13.

Én nem vagyok hű de elájulva ettől a terméktől...szeretem a shea vajat tartalmazó kozmetikumokat, illetve szerettem volna beszerezni egy nagyobb kiszerelésű testápolót, hogy ne kelljen havi szinten újat venni. Az illata egyszerre jó és fullasztó, tömény, addig kellemes, amíg magamra nem kenem, utána felfordul a gyomrom tőle...a másik problémám vele, hogy bár iszonyú száraz a bőröm, a krém nagyon nehezen akar beszívódni, sokáig ragadok, de az sem mellékes számomra, hogy felvitel közben össze-vissza fehér csíkokat hagy, mintha valami nem is testápolásra alkalmas terméket próbálnék használni. Plusz tele van indokolatlanul csillámokkal amik bár nem feltűnőek, ellenben irritációt váltanak ki nálam, és még vakarózok is a krém használata után. Az már biztos, hogy az életbe nem fog elfogyni ez a nagy tégely (főleg, hogy csak problémát okoz a termék),de akinek beválik az örülhet, sokáig használhatja. Annyi vigasztal, hogy legalább egy olcsóbb árkategóriás termékről van szó, ettől függetlenül elkeserít. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Regi1

2021. szeptember 17.

Szinte véletlenül vettem meg, a shea vaj volt az, ami megfogott. A krém egyszerűen szuper, úgy, ahogy van. Jó az illata. Az állaga krémes, könnyen kenhető, egy picit sem ragad. És a lényeg jól hidratál. Használtam testre, arcra és kézre is. Ha nem túl száraz a kezeim ott is jól teljesít. Néha az illata picit sok, de ennyit örömnel elviselek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Betti1113

2021. szeptember 17.

Egyenesen imádom. Ez lett a kedvencem az összes kencém közül. Imádom az illatát, a textúráját, és igazi csodát tesz a bőrömmel. Nagyon könnyen száradó és borzasztóan érzékeny bőröm van, de amióta ezt használom semmi ilyen problémám nincsen. Nem tudom melyik összetevőjének köszönhető, de igazi csodaszer számomra. Már hónapok óta használom rendszeresen, de még mindig nem fogyott ki pedig nem sajnálom. Az ára nagyon nagyon kedvező, pláne ha azt nézem hogy milyen sokáig elég és mennyire hatásos.
Most vettem meg a rózsás tesóját, hogyha ez elfogy, legyen utánpótlás. Nagy reményeket fűzök ahhoz is, remélem nem fogok csalódni és lesz legalább ennyire jó.
(plusz pont hogy ez a termék szerettette meg velem a mandulát)
Csak ismételni tudom magam, nagyon könnyen beszívödik, nem hagy ragacsos érzést, hihetetlenül puhává és hamvassá teszi a bőrömet. Le a kalappal 😊 bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

(plusz pont hogy ez a termék szerettette meg velem a mandulát)

Sunicole

2021. szeptember 15.

Szerintem ár-értékben egy nagyon jó termék. Jól hidratál és én az illatát is nagyon szeretem. De pl páromnak az nem tetszik. Kicsit nehezen szívódik be. Viszont rengeteg, ami a dobozban van, sokáig elég :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

sarah0425

2021. július 18.

Picit nehezebben szívódik be, de az eredmény annál jobb. Szép selymes lesz utána a bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

kaukari

2021. július 17.

Az én bőrömbe nehezen szívódik be, ezért csak zuhanyzás után este szoktam használni, viszont reggelre nagyon puha leszek tőle.
Epilálás után is szoktam használni és ettől a kis pöttyök el is múlnak a lábamról másnapra,míg pl. a baba testápolóktól nem.
Ár /érték arányban összeségében jó, viszont azért vonok le egy csillagot mert nehezen szivódik be és sokáig fehér csíkos vagyok tőle amit nem szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.