Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Szilvyke, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Mindennapos testápolás érzéki illatjegyekkel. Az értékes argánolajat tartalmazó sheavajas testápoló krém kényezteti és ápolja a bőrt.

• a természetes sheavaj, valamint az E-vitamin védi a bőrt a kiszáradástól
  • hidratál és javitja a bőr rugalmasságát

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Miruska

2020. október 7.

Kemény 300 ft.-ért vettem, le volt akciózva. Amúgy az itteni vélemények alapján célom is volt venni, az akció pont kapóra jött. Az illata a tégelyben borzasztó. Nem vagyok finnyás, sok fajta illat tetszik, de ez nem. A bőrre kenve már egész tűrhető. A hatása megfelelő, a mennyiség meg soha el nem fogyó. Elhasználom, de ezt biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

SzLD99

2020. október 1.

Imádom! 500 ft körül vettem a Dm-ben, hatalmas kiszerelés szerintem egy életre elég. Párommal közösen használjuk ő is szereti.
Nekem az állaga tökéletes, nem túl zsíros, nem túl vizes, pont jó. Az illata kellemes, nem tolakodó és nem unom meg. Este fürdés után szoktam használni, imádom ezt a kis rituálét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 1.

EniMore

2020. augusztus 20.

Az elején nem voltam teljesen oda ezért a testápolóért. Túlságosan ragacsos állagúnak gondoltam, így nappali használatra egyáltalán nem ajánlom. Viszont estére tökéletes. Olyan jól beszívja a bőröm, hogy másnapra már teljesen hidratált és puha is. Bár én újra nem venném, azért mégis ajánlom. Jó az ára és a kiszerelésnek köszönhetően sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Cicamancs

2020. július 9.

Elsőre még tetszett is az illata, de miután előszőr hasznàltam már egyre inkább egy olcsó tolakodó pacsulihoz tudnám hasonlítani az "illatát". Rögtön elment tőle a kedvem, úgyhogy inkább elajándékozom, hátha az illetőnek tetszeni fog. Azért adok két csilagot, mert ugyan 1x használtam de akkor beszívódott es nem volt utána ragacsos érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

alka003

2020. június 26.

NAgyon jó ár/érték arányú! 2 terhességnél ezzel kentem az egész testem, nem volt száraz, nem lettek striáim (tudom, alkat kérdése is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

viktoria37

2019. október 13.

Nagyon bőséges kiszerelés, igazán kellemes egzotikus illat. Hidratál, könnyen beszívódik, pár órán át hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 13.

honey88

2018. október 7.

Nekem nagyon bevált, mindig megnyugtatja a borotválkozás után kipirosodott, pöttyös bőrömet, amire korábban csak a körömvirág krém volt képes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

spacemonkey

2018. augusztus 15.

híg krém, a hidratálása elég felszínes, és nem tartós. a nap folyamán többször is kenegetni kell hogy valami hatása legyen, de ezért az árért ennyit tud. ekcémás bőrre használtam, azon semmit sem segített, de legalább nem csípte, irritálta. az illata tényleg isteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Eperhercegno

2018. március 7.

Azt hittem, már sosem fog elfogyni, 400 Ft-ért majdnem egy életen át tartott

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Azt hittem, már sosem fog elfogyni, 400 Ft-ért majdnem egy életen át tartott

pinkprincess112

2018. február 23.

Nagyon nagy kiszerelés, finom illat, krémes állag, de gyorsan beszívódó krém, és hidratál is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak