Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2015. május 29.

Kategória:   Hajformázók

owllo

2016. november 10.

Eddig a balea göndör hajra való habját használtam, amit imádtam, de ez olyan cuki nézett ki, meg elvileg az illata is jó, úgyhogy kipróbáltam. Alig várom, hogy elfogyjon. Az illata nekem túl tömény, egy süteménynek érzem magam, és a hatása a közelébe sem ér a másiknak, pedig elvileg az is göndör hajra való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

Melpomene21

2016. augusztus 20.

Nekem bevált, de érdemes pár tippet betartani ahhoz, hogy működjön szerintem. Én dauerolt hajamra használom, mindig bevizezem előtte a hajamat vagy hajmosás után és mindig diffúzoros hajszárítóval szárítok hajat, addig amíg teljesen száraz nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

liv17

2016. április 21.

Megvettem, nem tetszett hogy ragacsos. Vettem egy nivea hajhabot az meg még ragacsosabb :D. Összességében jó hab ez, az áráért mindenképp. Azért valamennyit segít a lapos hajamon és jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

LolaDobrev

2016. január 26.

volt szerencsém leemelni a polcról...hát hiba volt...:( illatra elmegy, viszont ha nem rakok eleget belőle akkor semmi hatás, ha meg teszek akkor meg ragad,összeáll a hajam :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Vitaminok: Panthenol