Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gwendolen, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajformázók

vevibabindahaus

2014. április 20.

nekem valamiért sajnos borzalmasan kiszárítja a hajamat, így már nem merem rákenni mivel jobb hatást érek el, ha inkább begöndörítem a hajam és lakkal rögzítem a kis fürtöket, de lakk nélkül, ha rákenem a habot és hagyom megszáradni, olyan kis lágy hullámos, tengerparti hajam lesz ami úgy tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

somodiedo

2013. január 26.

Használtam régebben, sokáig elég volt egy flakon, de igazából a tincseket nem tette tartóssá, és nem is frissítette fel, szóval hatása nem nagyon volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

angii

2013. január 8.

kár, hogy nem lehet Magyarországon kapni pedig az új verziója nagyon jó. :) Bécsben vettem már jó előre kinéztem a német honlapról és reméltem, hogy lesz. Jó lenne ha lehetne kapni itthon is de mint sok más terméket ezt sem lehet már és gondolom nem is lehet majd már. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

Adelaida

2012. június 9.

Én kiprobáltam de nekem inkább kocos lett a hajam mint göndör!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Én kiprobáltam de nekem inkább kocos lett a hajam mint göndör!

Macska

2012. május 8.

Én sajnos sehol nem találtam ezt a hajhabot :-((
Nekem meg pont az a problémám, hogy a legtöbb hajhab olyan, mint ha nem is használtam volna, kb 2-3 óra után már borzas lesz a hajam tőlük. Éppen ezért én szeretem ha szépen tincsekbe rendezi a fürtjeimet a hajhab és nem kell naponta használnom, hanem elég csak mosás után és a többi napokon csak nedves kézzel felfrissítem a fürtöket. Azért is jó, mert kevés is elég belőle, így gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

Én sajnos sehol nem találtam ezt a hajhabot :-((

Vikeee

2012. április 19.

Tényleg működik, de nagyon összeállt a hajam tőle..1-2 nap után a kifésülés, az kész procedúra..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

jujo

2012. január 22.

nekem nagyon bevált, olcsó és az illata is jó. engem nem zavart h kemény lett tőle a hajam, sőt tetszett nagyon, legalább úgy maradt ahogy én akartam :) nagyon jól göndörít... sajnálattal olvasom h már nem gyártják... gondolom csak a külső lesz más

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 22.

Roni27

2012. január 8.

Nem jött be nekem... Persze nem vártam tőle túl sokat, de nekem is kemény lett tőle a hajam, pedig nem raktam belőle sokat. Látom, hogy már nem gyártják, ezek szerint másnak sem volt hasznára..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

sebidori91

2012. január 8.

Nekem alapvetően egyenes a hajam, gondoltam kipróbálom ezt a göndörítő habot. Az illatát nagyon szeretem, és ha kicsit nedves hajamra teszem, és úgy szárítom meg, akkor tényleg göndörít, bár nem lesznek tőle valódi göndör tincseim, de nem is voltak ilyen elvárásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.

Linda83

2011. december 24.

Nekem nem jött be, alapvetően hullámos a hajam, szóval csak olyan "állagmegőrzésre" vettem volna, de nekem ragacsos volt és kemény a hajam, pedig nem raktam sokat rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 24.

Vitaminok: Panthenol