Balea

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Barbi123, Módosítva: 2016. március 12.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Göndör hajra. Eper illattal a tökéletes fürtökért.Volument és természetes fényt ad neki. Könnyíti a haj kifésülését. UV filterrel és B5 provitaminnal. Alkohol nélkül.

riaraven

2018. január 19.

Jó illata volt, de más nagyon nem maradt meg róla. Legjobb emlékeim szerint nem vettem észre göndörítő hatást a használatakor, viszont cserébe nem állt tőle össze a hajam egy tömbbe és nem volt ragacsos sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

paranoidcat

2016. november 6.

Szépen egybentartja a fürtöket, nem irritálja a fejbőröm sem. Viszont óvatosan kell bánni az adagolással, mert ha túl sok kerül a hajra, vagy nem elég nedves a hajam, mikor ráteszem, akkor ragacsos, zsíros hatást kelt. Emiatt picit macerás a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

petra9229

2016. június 7.

Nekem nem a Lovely Berries változat van meg, hanem a fehér-piros csomagolású Trend It Up mousse, ami a képen is látható. (Egyszer megvettem a Lovely Berries-t, de nem bírtam elviselni az illatát.)
Igaz, hogy göndörítő hajhabról van szó, de én csak a hajtövekre használom, így az egyenes hajamon is jól működik. Valamiért nagyon lassan fogy el, pedig minden hajmosásnál használom. Nekem simán lekörözi a Wella hajhabokat is (talán csak illatban nem), sokkal jobb tartása lesz a hajamnak tőle. Ha találok olyat ami jobban beválik, akkor lehet váltok, de egyelőre még ezt találom a legjobbnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Melpomene21

2016. február 19.

Én kb 2 hónapja használom dauerolt hajra, nagyon szép csigás göndör tincseket ad. Tartást ad a hajamnak, 2-3 napig meg is marad a tartás, egyetlen hibája hogy felvitel után keménnyé teszi a tincseket.
tipp: ahhoz hogy szép tincseket adjon, mindenképp vizes hajra vagy kézzel megnedvesített hajra kell felvinni ( ha nem hajmosás után viszed fel). És érdemes diffúzoros hajszárítóval megszárítani utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 19.

wifey

2015. november 29.

én őszintén szólva nem tudom, mi történik. úgy vettem meg, mint GÖNDÖRÍTŐ habot, ez volt ráírva, ez volt kiírva a polcra a drogériában. nahát. ez szerintem nem is hajhab, hanem valami undorító ragacsos f*s. az már nyilván nem is meglepetés, hogy nem göndörít, de hogy mire jó, azt se tudom. az egyetlen, ami miatt nem egy csillagot kap, hogy tök jó az illata. hát nem véletlenül nem veszek sosem olcsó, gagyi terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Panda

2015. május 27.

Nagyon sűrű testes- szinte már krémes az állaga- ára nagyon jó de használtam már ennél jobb hajhabot is, igaz több mint duplája volt az ára.
Nehéz eltalálni a hab arányát, hogy ne legyen kevés de ne nehezítse el a hajat+ mennyire legyen nedves a haj felvitelkor.
Eddig egyszer sikerült vele olyan nagyon szépre a frizura máskor meg mintha bolyhos lenne a hajtövem tőle- egyébként alapból hosszú göndör hajam van.
A tartása nem az igazi és mintha szárítaná a hajamat. Az illata persze nagyon jó- mindenki a hajamat szaglássza :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

szepjulia

2014. november 21.

Először kicsit megijedtem, mikor megláttam a polcon ezt a hajhabot és nem a régi változatot, mivel évek óta csak azt használtam göndör hajamra és nagyon bevált. Az újításoknál sokszor van, hogy megváltoztatnak valamilyen összetevőt és nem ugyanazt a minőséget kapjunk, amit már korábban megszoktunk. Viszont azt kell, hogy mondjam, nagy szerencsére méltó utódja a korábbinak, szóval ezentúl is ezt fogom vásárolni.
Az elődhöz írt korábbi véleményem, ami erről a termékről is elmondható:
Már nagyon sok hajhabot kipróbáltam göndör hajra, de számomra ez a legjobb, mert nem nehezíti el és valóban kiemeli a göndör tincseket. Nem gondoltam volna, hogy egy Baleás termékben fogom megtalálni azt, amire nekem szükségem van. A sok téves vásárlás után igazából csak az ára miatt vettem meg, mondván, ha nem lesz jó, legalább nem nagy pénzkidobás. Végülis oda jutottam, hogy évek óta (kb. 6-7 éve) csak ezt használom és még mindig ugyanolyan a hatása, mint amikor először próbáltam ki. Az illata nagyon kellemes, az ára is nagyon kedvező. Abszolút kedvenc :)
Remélem, sokáig kapható lesz és nem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Az elődhöz írt korábbi véleményem, ami erről a termékről is elmondható:
Remélem, sokáig kapható lesz és nem vonják ki a forgalomból.

Barbi123

2014. november 20.

Az eddigi legjobb hajhab göndör hajra.Nem ragad, szép puha lesz tőle a hajam és szépen megformázza a fürtöket :) 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 20.

Vitaminok: Panthenol