Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Felfrissíti az arcot és a testet. A speciálisan tisztított víz vitalizálja és ápolja a bőrt.

eduscho

2020. október 16.

Talán az egyik leghaszontalanabb termék, amihez eddig közöm volt. Vizes permet ez tulajdonképpen, kb, mint egy arcmosás, de annak is gyenge, inkább maradok a klasszikus hákettőónál :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

sziromniki

2020. május 12.

Nagyon kellemes a fújófeje, hihetelenül finoman fújja ki a terméket. Én nyárra vettem meg még tavaly frissítőnek illetve smink fölé, hogy a por állagú termékek "egybeolvadjanak". Erre a célra tökéletesen megfelelt, de nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem, végülis csak víz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

arcoiris

2020. május 4.

Tavaly nyáron vettem és használtam, a porlasztása lehetne jobb, (néha "köpköd") de ár-érték arányban megéri. Kategóriájában azért vannak minőségibb termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

livia0

2019. augusztus 27.

A szórófeje nagyon durván jól porlaszt, sokáig elég, viszont ahhoz képest hogy csak víz, drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Doridia

2019. augusztus 1.

Igaz, hogy csak víz (túlárazva), de a rekkenő hőségben nagyon életmentő tud lenni! Szuper a porlasztója és mindent tud amit a drágább társai ezért jár neki az 5 csillag. És bár drága, elég sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Szandika12

2019. július 16.

Igazán kellemes volt a rekkenő hőségben, itthon dolgoztunk kint a kertben, kellemes volt befújkálni magunkat, igaz hogy csak víz, de testnek, arcnak is nagyon jól esik, porlasztása ia nagyon jó. Kellemesebb használni ha berakjuk a hűtőbe. Persze drága 450 ft sima vízért, de marad az 5 csillag.

Update: Párom is megszerette, jól hűsítette :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Update: Párom is megszerette, jól hűsítette :).

Banszky

2019. július 16.

Azonnali hűsítő érzés a nagy melegben. Én a kis kiszerelést vettem meg utazáshoz,amikor nem tudok máshogy felfrissülni. Jó érzés,hasznos amikor szenvedsz a 40 fokban de amúgy egy pár ml vízről beszélünk amit fújós üvegbe is rakhatunk ha van otthon...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Lina14

2019. június 19.

Nyáron igazi must have. Felfrissít, ápolás terén mondjuk annyira nagyon sokat nem használom, de mindenképpen kellemes és üdítő. Smink felvitele utrán is használtam már extra hidratálásra és arra is bevált, a smink felvitelét sem zavarja. Elég sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 19.

Babooca

2019. június 14.

Kedvenc azóta mióta először találkoztam vele 4 éve. Amikor találok mindig újraveszem. Tökéletes kis termék, imádnivaló. Sokoldalúan használható, hűsítő sprayként, arcpermetként, testfrissítőként. Nagyon szeretem és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

angie91

2018. december 10.

Azt hiszem, pont erre a termékre illik a következő mondás: Egyszerű, de nagyszerű!
Tényleg csak víz, semmi más, viszont nagyon praktikus a szórófej és nyáron iszonyú jól esik. Mi frissíthetne jobban a víznél? Sokáig elég és kedvező az ára is. A mindenféle illatos, csillámos és egyéb testpermeteket nem szeretem, mert nem szeretek semmi felesleges dolgot a bőrömre juttatni.
OIvastam,hogy sokan smink fixáláshoz használják, ők bizony csalódni fognak, mert ez csak víz és hajtógáz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.