Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Felfrissíti az arcot és a testet. A speciálisan tisztított víz vitalizálja és ápolja a bőrt.

angie91

2018. december 10.

Azt hiszem, pont erre a termékre illik a következő mondás: Egyszerű, de nagyszerű!
Tényleg csak víz, semmi más, viszont nagyon praktikus a szórófej és nyáron iszonyú jól esik. Mi frissíthetne jobban a víznél? Sokáig elég és kedvező az ára is. A mindenféle illatos, csillámos és egyéb testpermeteket nem szeretem, mert nem szeretek semmi felesleges dolgot a bőrömre juttatni.
OIvastam,hogy sokan smink fixáláshoz használják, ők bizony csalódni fognak, mert ez csak víz és hajtógáz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Nindzsuuu

2018. július 19.

A nyár alapkelléke. Kellemes hűsítő hatása miatt szinte állandóan fújkáltam magamra. Aki egyszer kipróbálja az utána nem bír betelni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Mano1234

2018. május 13.

Tavaly nyáron használtam arcra és testre is frissítőként, arra tökéletes.Nyaralás alatt városnézés közben életmentő volt. Kellemesen hűsít, a szórófej jól porlaszt, könnyű eloszlatni. Már van belőle illatos változat is, de én ezt szeretem, hogy illatmentes. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Blackxentric

2018. április 20.

Krémezés előtt szoktam az arcomra fújni. Hatása nem tudom van-e, nem vettem észre semmit. Egy kellemes plusz a rutinomba. Egynek jó volt, újra nem fogom venni, inkább kipróbálom a La Roche Posay sprayit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

anetta.filip

2017. szeptember 18.

Ez a spray egész nyáron jó barátom volt. A nagy melegekben arcra/karra egyaránt fújtam, kiválóan hűsített. Jó a porlasztása, egyenletesen szétterül a bőrön, smink fölé is használható.
Azt nem mondom, hogy sohasem fogok másikat is kipróbálni. Érdekelne, van-e különbség az ilyen spray-k között, de ár-érték arányban tökéletes, meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

zsizska

2017. július 29.

Szuper termèk, szuper áron. Frissít, jó érzès a bőrnek. Sminkre is lehet fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

Szuper termèk, szuper áron. Frissít, jó érzès a bőrnek. Sminkre is lehet fújni.

csakaaa

2017. február 22.

Ősszel találtam rá, arckrém felvitele előtt kicsit átfújom az arcom, meg néha sminkelés végén. Nekem bevált, remélem, hogy nyáron is lesz, és nem lesz folyamatosan kifosztva, ezért a pénzért szerintem megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

petrucsita

2016. november 10.

Kifejezetten jó érzés a bőrömnek ha befújom vele az arcom.Múltkor szoliban kicsit megpirultam és párszor befújtam az arcom totál megnyugtatta.Többször fogom most használni mert mikor fűtésszezon van akkor száraz a levegő a lakásban,és sajna ezt a bőröm is megsínyli,biztos jót fog tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Aprile

2016. szeptember 25.

Nyáron sokat használtam a felfrissülés érdekében, és most ősszel is gyakran nyúlok érte, amikor a rétegzős bőrápolási rutinom végzem esténként. A vastagabb textúrájú krémek felkenése közben mindig kicsit megfújkálom vele az arcom, és úgy érzem, a következő réteget csak úgy cuppantja befelé a bőröm. Szeretem használni, mert ad egy kis plusz kényeztetést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

borb.biaa

2016. szeptember 1.

A nyári melegben tényleg nagyon jól tud jönni egy arcpermet, úgyhogy megvettem a Baleának a változatát. A LRP termálvizes spray-t használtam előtte, ez annál jóval kevesebbe kerül, és tulajdonképpen ugyanúgy felfrissít, viszont a LRP változata mintha jobban megnyugtatná a bőrömet, plusz annak a fújókája kellemesebben oszlatja el a vizet. Ennek ellenére valószínű, hogy ezt fogom újravásárolni jövőre, ha elfogy, hiszen annyival nem nyújt többet számomra a LRP, mint amennyivel többe kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.