Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Dezodorok

48 órán át véd az izzadástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Hihetetlen ez az illat:D Nagyon kellemes , édeskés de nem az fullasztó. A hidratálása is pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Nyulomán

2015. december 10.

Sajnos akkor szerettem bele ebbe az illatba, amikor már csak az utolsó pár darab volt a testvajból a DM-ekben. Így, amikor újra megláttam a dezodort a polcokon, boldogan vettem is belőle rögtön. Az illatát i-má-dom. Dezodoráló hatása sem rossz és alumínium mentes. A nap végére sem megy át a szaga valami furcsán kellemetlenbe, mint sok más dezodornál. Mivel sajnos most is limitált, tegnap vettem belőle még 6-ot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

szivecske

2015. november 26.

Ismét visszatért, a KÖKIben találtam belőle! A hatása nem valami kiemelkedő, de legalább alu mentes viszont ennyi pénzért és ezért az isteni túrótora illatért mindent megér. Nyammmmmmmmm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

citronella

2015. augusztus 20.

Használtam ezt anno és meglepő módon nagyon bevált. Kellemes volt az illata és az izzadást is gátolta. sajnálom,hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

nyappyberii

2012. november 22.

nem vártam tőle semmi,csak imádtam a tusfürdőjének az illatát. Kizárólag egyetlen deo képes megfékezni az izzadásomat, így tényleg semmit nemvártam tőle. És mégis..túléltünk együtt egy nyarat és tette a dolgát. Nekem ár\érték arányban meglepően jó volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Macska

2012. szeptember 22.

Nekem valahogy nem jött be...(a vaníliásat imádom, a limitált szériás hawaii-ossal együtt) de ez nagy mellényúlás volt. Valahogy nem kompatibilis az én bőrkémiámmal...olyan savanykás, műanyag illattá alakul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Jelizz

2012. július 16.

Jó illata van és olcsó sőt izzatság gátlónak is elmegy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

Jó illata van és olcsó sőt izzatság gátlónak is elmegy!

Dorcsa

2012. június 4.

Először a tusit vettem meg, aztán a testápolót, végül ő is a kosárba került. Hát biztos velem van a baj, de az én bőrömön fújás után "savanyú" szaga van. Lehet az én bőrömmel nem kompatibilis minden esetre kellemetlen, zavaró. A dezodoráló hatása is gyenge, mondjuk én nagyon izzadós vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Biu

2012. május 22.

Őszintén szólva kb semmit nem vártam tőle, azért vettem, mert akartam táskába egy kis dezodort, de amikor megláttam, hogy azok drágábbak, mint ez, inkább mellette döntöttem. Azóta mindennapi deónak használom, nekem nagyon bejött. Az illata viszonylag hamar elillan, de használ, kibírok vele egy egész napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.