Balenciaga

Ár:   21 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Ár:   21 990 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Verona5

2020. január 25.

Zöld a zöldborsótól, lágy az ibolyától, és érzéki a kasmírtól és a cédrustól. A puha nőies, kissé bőrös alapokat végig kíséri a felszínén a nem túl erős de határozottan érezhető frissesség. Nagyon szépen összerakott illat, kár hogy csak mintám van belőle. Az üveg márványos színe tökéletes találat a illat jelleméhez - pasztell puha, nem túláradó, inkább bőr-közeli, de a modern határozott nő minden lágyságával ott van benne. Hűvös tavaszra kitűnő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 25.

mariann33

2019. március 17.

Talán az egyetlen parfümöm,ami első szaglásra ejtett rabul!Általában többszöri tesztelés előzi meg egy teljes üveg beszerzését,de nála egy szippantásból tudtam hogy "én illat".Ez nagyon ritka,nem így veszek parfümöt.A leírás/összetevők alapján kizárt hogy kellene,viszont amint megéreztem,átjárt a döbbenet,hogy még ilyen szokatlan,(mégis az enyém,mintha ismerném)és kellemes,modern illatot...hm..micsoda felüdülés egyben megkönnyebbülés:mégiscsak tudnak még ezen a vonalon "MÁST"csinálni!
Nekem ez az ideális zöld illat,ami nem attól zöld mert fű illatú vagy füge vagy ez esetben borsó..összességében zöld.Nem is tudnám jegyeire szedni,annyira egyben van!
Azt szoktam mondani,Balenciaga nem áll be a trend vonalba,minden illatuk valahogy nyers,mégis kifinomult és sikkesen elegáns!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

GNóri

2017. április 12.

Nem egy egyszerű kis könnyed virágos illat, hanem rafinált, különleges. Zöld is, bőrös is, virágos is (leginkább az ibolyát és íriszt érzem), ugyanakkor egyszerre puha, krémes, selymes. Leszáradás után kicsit savanykássá válik, de nem annyira, mint a Skin. Az én bőrömön csodálatosan működik, egyszerűen isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Nimrod

2016. október 28.

Nagyon tiszta, nagyon zöld. Tiszta termeszet: egy frissen eltorott faág illata es a napsütés egy nagy eső után. Lágy, sós, zöld, füves, de egyben édes is. Azonban semmi hatósugara nincs es a tartóssága kritikán aluli. Bőrön kb. 10 perc, de akkor sokat mondtam. Finom, finom, de szamomra túl semleges. Szivesen birtokolnam ettol fuggetlenul is, de kb 2 het alatt elfogyna szerintem...Ha Balenciaga, akkor inkabb Paris vagy L'essence, de azok nagyon! :)))

UPDATE: Most, hogy beköszöntött az ősz (vagy inkább tél), már teljesen más. Sokkal tartósabb és más érzést kell bennem a viselése. Nagyon kifinomult és különleges. Sokan hasonlitjak a Light Blue-hoz. Van benne valami, de nem citrusos, viszont valóban érezhető némi hasonlóság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

Lyah

2016. július 24.

Update: Hát, leszerepelt :( Nagyon nagyon szeretem továbbra is, de sajnos annyira sem tartós, míg azt mondom "húúúú". Nagyon sajnálom, mert nagyon szeretném, de ahhoz azért drága, hogy ennyire illékony legyen. Elhasználom, de lekerült a listáról. Eddig 5* volt most elveszek kettőt, mert az ár-érték arányt jelentősen rontja ez a dolog.

Van egy parfüm, amire azt gondolom, a signature illatom, és menthetetlenül szerelmes vagyok belé. Sajnos kivonták, így nagyon spórolok vele. Itt van viszont ez, ami nem tudom, hogy mennyire vagyok én külső szemlélőnek, de abszolút nem is érdekel, mert nekem ez az illat olyan, mint egy kód...mindenre, amit valaha jót átéltem, hívásként működik, és amíg érzem, az az első perctől a legutolsóig a tiszta boldogság. Homokozó, balatoni kertmozi, napfény sütötte bőr, levegő, kirándulások, Tata, Olaszország, tenger, a kert tavasszal, késő nyári éjszaka a teraszon tücsökzenével, a kislányom napsütötte hajának illata...Tartóssága annyira nem kiemelkedő, de mivel ez nem egy mély és erős illat, szerintem ezt nem is lehet várni tőle, és egyelőre egy mintám van csak sajnos, így nem is tudom igazán mérni órákban. Talán nem is érdekel, pedig drága... Az elmúlt időszakban kicsit túlzásba vittem a parfüm vásárlást, ha végül ők maradnak ketten, én akkor is boldog leszek velük. Őszintén remélem, hogy ezt sosem szüntetik meg. A hónapban túl leszek egy nagy munkán, és ha vége, ez lesz a jutalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Cintia04

2016. július 7.

Ez egy csodálatos illat. Virágos-fás tiszta illat. Mintha egy virágos réten a fák között sétálnék. Nagyon finom különleges lágy illat mégis van benne egy csavar ami eszméletlenül elegánssá és különlegessé teszi mintha egy puha bársony simulna a bőrömhöz. Leírhatatlan ezt érezni kell. Eszméletlen tartós is. 5 csillagot kap de ennél jóval többet érdemelne. Egy igazi kincs.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. július 5.

Nagyon jó,szépen megkomponált illat! Örültem a fufunak,amit ajándékba kaptam! Jellegzetesen,összetéveszthetetlenül viseli magán a ház jegyeit.
Gyönyörű az üveg is!
Nos rajtam ez a Balenciaga is szörnyű, idegesítő,savanykássá váló és zavaró.
Nem tudunk egymással harmonizálni - de ezt nem kell erőltetni!
A parfüm nagyon jó,de nem rajtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 5.

Gyönyörű az üveg is!
Nos rajtam ez a Balenciaga is szörnyű, idegesítő,savanykássá váló és zavaró.
Nem tudunk egymással harmonizálni - de ezt nem kell erőltetni!
A parfüm nagyon jó,de nem rajtam!

dobolank

Korcsoport: >54
2016. június 23.

Update 2
Bocsi a még egy update-ért! Annyit nyafogtam az üvegről, hogy úgy gondolom, tartozom ezzel a vallomással, illetve szerintem jó tudni, amire ma rájöttem.
Ebben a 30+ melegben teljesen intenzív és friss, uniszex szappanillatú lesz, abszolúte különbözik a normál illatától (komolyan el kellett gondolkodnom, hogy mit érzek, honnan kerül ez ide stb), és most már megértem és helyeslem a leszbilányos üveget is! Ez is kellemes és tartós illat, bár azért én a magam részéről el fogom tenni ennél hűvösebb napokra. Az nagyon gáláns dolog a Balenciagától, hogy nem szétesik a parfüm vagy a végjáték lesz az előjáték, hanem más karakterű lesz. Tetszik! Egyre jobban becsülöm ezt a parfümházat, ami úgy tud modern parfümöt gyártani, hogy az nem egykomponensű, viszont nullkalóriás és nem félórás tartósságú.

Update 1
Ezt az illatot közben nagyon megszerettem, olyannyira, hogy megvettem nagy kiszerelésben, mert úgy érzem, épp eléggé unikális az üdeség-tartósság kombó amit képvisel.
Itt állok most épp az üveg felett egyébként - és ilyen ronda parfümösüveget, ilyen diszfunkcionális tetőt még életemben nem láttam (kupaknak nem is nevezném). Márványmintás üveg... agyrém. És a Balenciaga felirat egy ilyen kis műanyag lopásgátlószerűségen van. Ki a célcsoport? Sportos leszbi lányok:? Annyira távol áll az üvegdizájntól a feminin vonalvezetés, hogy még erre tudnék gondolni... nem szűk az egy kicsit? Ha nem lenne jó nehéz, jól el tudnám képzelni bármilyen kínai bolt hamis parfümjei közt. Nem a csomagolás számít egy parfümben nekem, mégis sajnálom, hogy nem a szokásos egyszerű Balenciaga üvegbe tették.
Az illatot magát gyönyörűnek érzem, megvan benne az a minőség, erő és disztingváltság, ami így együtt a csak a legnagyobbak sajátja, és ami miatt szeretem a B. parfümjeit. Mostanában több 1 funkciós parfümöt vettem, úgyhogy most az is kellemesen érint, mennyire könnyen viselhető. Tavaszias, sőt nyárias karaktere ellenére tartós is - rajtam simán kibír 8 órát.

Kellemes, szolíd, inkább friss illat. Uborkás kezdés - valószínűleg az lehet a borsó, valami kellemes zöld mindenesetre. Később virágosabb lesz, megint később elfásul. Végig elég üde marad, és nálam nagyon bőrközeli. Offiszparfümöt szerettem volna, és azt is kaptam:)
Bár kisebb részem a leírás/jegyek alapján vágyott volna valami hatalmas telitalálatra, de az elmaradt. Mindenesetre egyedi illat, zöld és édeskés egyszerre, és kiválóan hordható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 23.

Update 2

Update 1

Diana82

2016. március 12.

Mintha a természet esszenciájával burkoltam volna körbe magam. Ez egy igazi tavaszi illat: friss, üde, zöld és jókedvre derít. A fügefa leveléből kicsorgó édes tejnedv jutott legelőször az eszembe róla. Majd megjelent a frissen vágott fű, a tavaszi virágok kíséretében. Nagyon szép és nőies! Nem csalódtam még egyetlen Balenciaga parfümben sem, a magas minőség jellemző rájuk. A páromnak is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

2015. szeptember 4.

Tegnap kaptam 10 ml-t ebből a csodálatos illatból. Nem is tudom, hogy maradhatott ki eddig, és hogy nem írt még senki róla véleményt. Ez az illat tökéletes friss nyári illat, unalmas konvenciók nélkül. Kifújáskor nagyon Light Blue-feeling, de aztán elkanyarodik (az összetevők nem igazán egyeznek a két illatban, szóval ez várható). Ettől függetlenül jellegében továbbra is hasonlít a LB-ra. Nekem a gyöngyvirág eléggé mumus, de ebben a parfümben nem zavar, ennek olyan ropogós zöld jelleget ad. Szóval képzeljetek el az LB illatát bergamott nélkül, ropogós zöld jeggyel megbolondítva, pikáns fűszeres zöngével, minimál krémességgel az alapban, és akkor nagyjából eljutunk eddig az illatig. Nagyon örülök, hogy megismerhettem, mert már vágytam valami új nyári illatra, szeretem én az LB-t is, de már kicsit unalmas volt, idén nem is fújtam csak a flankereit. Jövő nyárra előjegyeztem beszerzésre egy nagy üveges kiszerelést ebből az illatból. Szerelem első fújásra, tartósságáról egyelőre annyit tudok mondani, hogy 5 órája van rajtam és még abszolút működik.

A leírásban hiányos az illatjegyek felsorolása, a teljesség kedvéért:

Fejjegyek: gyöngyvirág, ibolyalevél, borsó
Szívjegyek: cédrus, nőszirom
Alapjegyek: ambrette, kasmírfa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

A leírásban hiányos az illatjegyek felsorolása, a teljesség kedvéért:

Fejjegyek: gyöngyvirág, ibolyalevél, borsó