Balenciaga

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 2013 március

Fejjegy: feketeszeder

Szívjegyek: viola, rózsa, pacsuli

Alapjegyek: ciprusfa, cédrus, pézsma

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Angel13

2017. március 31.

Sajnos rajtam nagyon gyengének bizonyult, de egy üdítően szép rózsaszín illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

Sajnos rajtam nagyon gyengének bizonyult, de egy üdítően szép rózsaszín illat.

szucsnecsilla

2016. június 23.

Köszönöm Zsaninak a parfümöt, itt ismerkedtem meg vele. Eddig nem volt dolgom Balenciaga parfümmel, de most egyszerre kettőt is megillatolhattam
a pozitív vélemények után. Hát nem csalódtam. A testvérei is isteni illatok, de a Rose-nak sincs szégyellni valója.
Nem tudom, talán ahhoz hasonlít, amikor a sárga és narancssárga cirmos tearózsa illatát érzem, mintha kicsit még gyümölcsös is lenne, de nem
zavaróan. Komolyan fontolgatom nagyobb kiszerelés beszerzését, mert az 5 ml-t nagyon hamar elhasználom majd.
Ja, és ami fontos, most 30 fokban is gyönyörűen muzsikálnak a bőrömön a Balenciágák!

Megint csak 10 csillagot adnék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.

Megint csak 10 csillagot adnék!

aidanne

2016. március 24.

" oh, ha rozsa bimbo lehetneeek, ram szallnanak szepen a lepkek" 😀 Enekelte Susu akkor... Ez a parfum egy rozsabimbo..-val nyit, mint halottnak a csok, oly gyenge nyitassal jon az orrunk fele, de varunk fel orat, es az a bimbo egy gyonyoru rozsava, egy zoldes rozsava nyilik, valami meseszeru illattal. A ferjem azt mondja, nem erzi ki a rozsat, feltetelezi azert, mert mar a zold resznel tartottam epp. Ha valaki szereti Balenciagaektol a Rosabotanicat, azert fogja szeretni, aki nem szereti, az meg azert. Nagyon gyonyoru, rajtam eleg tartos volt, 6-8 oran at tudtam intenziven erezni. Azt hittem, ez egy linearis illat lesz, de Balenciaga mindig meglep. Vagy epp nem, hiszen a Spanyol ruhagyaros valoban tudja mit jelent valodi minoseget gyartani parfumok teren(is). ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 24.