Balenciaga

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1979

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: aldehydek, zöld jegyek, őszibarack, kókusz, gardénia

Szívjegyek: szegfű, tubarózsa, írisz, orchidea, jázmin, ylang-ylang, rózsa

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, benzoin, tölgymoha, vanília, vetiver

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Erina

2018. május 2.

Kis mintám van belőle.
Mivel virágos, gondoltam így tavasszal és nyáron jó választás. Érdekes, de rajtam szinte csak méz illata van, de az az igazi házi méz. Ennyi szép jegy, és semmit nem érzek belőle 🙁 A tartóssága sem jó, egy óra múlva nyoma sincs a bőrömön. Pedig az összetevők alapján tetszenie kellett volna. Nagyon sajnálom 😢

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

Kis mintám van belőle.