Balenciaga

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 1996

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: licsi, frézia, ylang-ylang, osmanthus

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Myrtle

2020. augusztus 13.

Nagyon különleges, régivágású parfüm ez, a vintage illatok testessége nélkül. Én leginkább az ylang-ylangot érzem ki belőle, és egy kis licsit, citrusos jegyekkel fűszerezve. Kortalan nyári szépség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.