Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 95 g

encimokus

2014. augusztus 3.

Régóta nézegettem már a DM-ben, de sokalltam az árát. Pár hete féláron adták, gondolom nem lesz többet, el is hoztam az utolsó darabot. Az illata egyáltalán nem gyömbéres, de sok, krémes habja van. Remek cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Macsek23

2014. április 4.

Ez a másik kedvenc Bali szappanom. Sokáig elég, nem málik szét. Illatát szeretem. És ha nem a 2 betűs drogériában veszed 700Ft alatt van. Bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 4.