Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SuicideCandy, az összetevőket feltöltötte: Luca33, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 58 g (kör alakú) vagy 64 g (téglatömb alakú)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tara95

2014. június 16.

Eszméletlen jóóóó. Nagy szappanmániás vagyok, ezt anyumtól kaptam. Imádom a mandulát, de ennek nem ilyen az illata, inkább virágosnak mondanám, nagyon kellemes. Amin nagyon meglepődtem, hogy nem szárít! De tényleg nem. Az olajosabb arcbőrömre még sok is volt, hidratáló se kellett utána. Úgyhogy jelenleg testre használom és imádat. Tényleg ez az első ami ennyire krémes és tápláló a normál-szárazabb lábamra is oké, nem baj ha kimarad a testápoló. Pedig azért használtam már jó néhány szappant(rengeteget). Szóval ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

adry1992

2014. április 2.

Nagyon szeretem, sokkal jobb, mint a drágább natúr szappanok és a kicsi kiszerelés közel ugyanaddig jó, mint más szappanból a 90-100 grammos. Amikor a drágábakkal fürdök (pl. Manna) mindig kipattog a hátam, ez viszont mindig leviszi a pattanásokat. Az arcomat talán kicsit szárítja, viszont ott is jól tisztít. A párom is ezt használja egy ideje, ő is szereti, zsíros bőrre kiváló. :)

Upd.: észrevettem, hogy az arcomon a mitesszerek ugyanúgy előjönnek ez a szappan mellett is, mint a Manna mellett, ezért arcra abbahagytam a használatát, csak testre használom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Macsek23

Korcsoport: >54
2014. március 10.

Nagyon szeretem. Arcra is OK, nem szárít, nem málik szét. Mindig van otthon.
Az egész család szereti. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 10.

Nagyon szeretem. Arcra is OK, nem szárít, nem málik szét. Mindig van otthon.
Az egész család szereti. :-)

bodroska

2014. február 28.

Gazdagon habzik, jól tisztít ("nyikorgós" a bőr tőle fürdés után), szuper az ára, könnyen megvásárolható (pl. DM-ben is), de az illata engem nem emlékeztet mandulára, inkább propoliszos-mézes, számora egy picit művi. Nekem az illata nem az igazi, így valószínűleg nem fogom újravenni. Miután az illat nálam eléggé meghatározó, azért levonok 2 pontot és 3 csillagot kap (a többi nagyon előnyös tulajdonságáért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 28.

Tavasz tündér

2014. február 23.

Ajándékba kaptam úgy 2 éve. A fene se tudja miért, de ez idáig nem került sorra, illatosítóként díszelgett a szobámban. Gyakran mosok kezet, ez amolyan tisztaságmániás dolog, és mivel hamar kiszáradhat a kezem, a kézmosó szappanomnak is natúr, kifejezetten táplálónak kell lennie. Erre a célra megfelel ez a szappanka is, igaz a minőségét korlátlan ideig megőrzi, fürdeni nem mernék vele, mégis csak sok ideig állt a szobámban, gondoltam kezdetben. Aztán kicsomagoltam és az első használat után ellenállhatatlan vágyat éreztem arra, hogy próbára tegyem. Semmi baja nincs, mintha új lenne, az illata pedig valami fantasztikus. A kezemet nem szárítja, fürdeni is egy élmény vele. A benne lévő szárított szirom darabkák sem zavaróak, nem karcolnak. Testápolóra sincs szükségem utána. Mivel krémes és nagy habja van hajmosóként is kipróbáltam, pedig akármit nem használok ám a hajamra. A kifejezetten hajmosó natúr termékek némelyikét simán lepipálja. Viszonylag könnyen kimosható, jó tartása és finom mandula illata van a hajamnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Samybubu

2014. február 14.

Hirtelen fellángolásból vettem, mert nagyon olcsó volt, arcra és testre is használom és nagyon tetszik. Kellemes illata van, jól kézre áll (a téglatest alakút vettem) és még csak testápolót sem nagyon kíván utána a bőröm. Az arcom pedig szerintem láthatóan egységesebb színű lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Emolliensek: Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil