Bali Soap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Összetevők: pálmaolaj, kókuszolaj, alkália, víz, jázmin olaj, szárított jázmin virágszirom

Matilda

2015. szeptember 15.

Ajándékba kaptam, az illata igazából nem éppen az én ízlésemnek megfelelő, de nem rossz. Nagyon jó tapintású, krémes habot csinál, egyáltalán nem szárít és szépek az összetevői. Kipróbálnám több illatban is, hátha van ami jobban elnyeri a tetszésem. Annyi negatívumot hozzátennék zárójelben, hogy a szappan alakja cseppet sem kényelmes, nem jó kézben fogni és vágja a kezet főleg az elején.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

prehalekjudit

2015. május 15.

Nagyon imádom, kellemes az illata, nem ázik szét,istenien ápolja a bőrömet.
Az ára is teljesen reális,rendszeresen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 15.

Nagyon imádom, kellemes az illata, nem ázik szét,istenien ápolja a bőrömet.
Az ára is teljesen reális,rendszeresen használom.

falsestuff

2015. február 1.

Kedvenc Bali szappanom! Ebben a jázmin darabkák egyáltalán nem dörzsölősek, így még érzékeny bőrre is oké ez a meglehetősen olcsó natúrszappan. Nálam hajra is bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Macsek23

2014. június 29.

Ez lett a kedvenc Bali szappanom, nekem az ő illata jön be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 29.

Ez lett a kedvenc Bali szappanom, nekem az ő illata jön be a legjobban.

solyacska

2013. november 6.

Most vettem a szuper összetevői miatt! Az ára nagyon jó bár picike...58g. Most fogok belőle tusfürdőt készíteni és kimondottan örülök neki hogy ennyire jó illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 6.

kalmaniki

2013. augusztus 4.

A kis szögletes kiszerelésűt próbáltam belőle, szerintem igazán megérdemli az 5 csillagot, mivel az illata mesés, apró jázminszirom darabkákat tartalmaz, amik testradírozáshoz is használhatóak és nem szárítja ki a bőrt, nagyon megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Alafaya

2013. június 8.

Nagyon finom, kellemes szappan, erőteljes illatokkal. Próbáltam már jázmin, csampaka, ylang-ylang és golgotavirág illatban, mindegyik varázslatos. Nekem nagyon glicerinesnek tűnik, de érdekes módon ez az alapanyag nem szerepel az összetevők között.. Emiatt viszonylag gyorsan is fogy. Bár nagyon tetszenek az illatok, gyorsan elegem lesz belőlük, ezért mindig valamilyen más szappannal (valamelyik imádott nesti dante-val) felváltva használom. A mérete aprócska (én szögleteseket szoktam venni, de abban is kb. ugyanennyi anyag van), a puhasága miatt gyorsan fogy és a vége használhatatlan puha massza, ehhez képest pedig elég drága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

senskin

2013. február 23.

Az illata valóban nem a jázminra emlékeztet. Nem rossz szappan, de nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

Doma

2013. január 26.

Én nagyon szerettem, egyátalán nem szárított, sőt visszazsírozó hatása volt, szóval még ápolt is. A jázminos volt meg: én imádtam az illatát, bár alapból is szeretem a jázmin illatot. Tényleg kicsit drága a méretéhez képest és viszonylag hamar elfogyott, de így is olyan elégedett voltam vele, hogy többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. december 28.

Jól habzik, de engem szárít, az állaga viszont tetszik, jó hogy érdes a felülete. A jázmin illatát én nem tudom ebben felfedezni, szerintem simán szappanillatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Hidratálók: Jasminum Officinale (Jasmine) Oil

Jázmin. Paula Begoun szerint a jázminnak nincsen különösebb hatása a bőrre, viszont a benne lévő illatanyagok irritációt okozhatnak az arra érzékenyeknek.