Balmain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. november 28.

Illatjegyek: galbanum, ibolyalevél, írisz, rózsa, ylang, vetiver, pacsuli

KERESEM: Pierre Balmain Ivoire de Balmain EDP
Ár: Megegyezés , Eladó: Piscinke
Állapot: Bármennyi, Helyszín: Bárhol, fizetés: Posta, Foxi, MPL

Lgina

2021. május 12.

Évekkel ezelőtt volt egy bontott 30 ml-esem belőle, azóta is nagyon sokat gondolok rá. A galbanum keltette fel a figyelmem, vakvásárlás volt, és tökéletes nyári szerelem. Finoman, ropogósan friss és decens. Úgy képzeltem, mint egy bőrbe simuló, your skin but better illatot, azonban ez sem bőrközeli nem volt, sem fuvallat. Egy szaktársam megérezte rajtam, és ennyit kérdezett: "ez nem valami olcsó, igaz?"
Maga a tisztaság és elegancia, függetlenség volt rajtam, és semmilyen öltözethez, semmilyen alkalomra nem éreztem se soknak, se kevésnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

Magdibaba84

2020. október 12.

Finom, nyári, tisztaság illat. Tusfürdős tisztaság, nekem nem deo-s. Mindenkin más, ki kell próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Feketebarbi

2020. június 11.

Olyan sokat gondolkoztam milyen deo illat ez, mivel a dove nekem nem ilyen. Azt sem kedvelem, de valahogy más. És igen, arra a ronda kék dobozos Secret stiftre hasonlít. Aki a pézsmás tisztaság illatokat szereti, vagy a hűs, friss, zöld esetleg teás, mentás vonalat azonosítja az ápoltsággal, annak felejtős az Ivoire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

TallodiZsofi

2020. június 8.

Dove illat, szappanos, krémes, tisztaságillat. Office illat. Nem tolakodó, száraz és nem savas bőrön biztos, hogy sikert akart a clean illatok kedvelőinél. A galbanum miatt azt hittem kicsit kaprosabb, zöldebb illat lesz, nem ezt kaptam :( De a Dove illat miatt 4☆.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Verona5

2019. augusztus 10.

Hála égnek, egy mintácska megmentett egy vakvásárlástól. Ő volt az ominózus darab. Mindenki tisztaság illatról beszél, meg a Dove deokról, nekem meg egy szörnyű szag, már megint, csakúgy, mint a Byredo Blanche. Pedig szeretem a galbanumot - de ez a kombó szörnyű, nagyon távol áll a tisztaságtól, a luxustól meg pláne! A szag egy olcsó kék deo a 80's évek végéről. Le kellett mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Shelly

2019. július 4.

Balzsamos, elegáns, kicsit hűvös, kellemes és kifinomult. Nagyon finom, luxus szappanos, isteni ahogy van, tisztaságillat-kedvelőknek kötelezően ajánlott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Yeticica

2019. február 17.

Tobbszori nekifutasra is ugyanazt a vegeredmenyt tapasztaltam: Dova honaljstift. Aminek orulnom kellene, hiszen nagyjabol ezt kerestem : valami finom tisztasagillatot, tartos kivitelben. Ezt tudja is az Ivoire. De sajnos engem ugy 2-3 ora utan elkezdett fojtogatni. Beutal tartossaga van, ez elony, de ugyanazt ereztem, mint nehany mas illatnal, amelyekben tolgymoha van. Hogy megfulladok tole. Nem tudom itt melyik illetjegy lehet a ludas .
Atadtam valakinek, aki igazan szereti.
(Nekem pedig jott az Izia es vegre azt hozta, amit kerestem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Atadtam valakinek, aki igazan szereti.
(Nekem pedig jott az Izia es vegre azt hozta, amit kerestem).

Vaslady

2017. október 6.

Ma a kipróbált escada illatok,nem arattak nálam nagy sikert,igy váltottam és őt próbáltam,bőrön.
Galbanum a nyitás meg is ijedtem,hogy egy zöld-gyógynövényes illatot fogok kapni.
De még mielőtt a szivemhez kaptam volna,szépen lecsendesedett.
Egy kellemes,szappanos beütésű illattá változott,aki magára pakolt egy adag tusfürdőt,majd hemperegve befújta magát a kék-fehér dove dezodorral.
Nagyjából ennyi történt vele,és most itt illatozik a csuklómon,töményen biztatva,hogy vegyél meg! :-D
Az illat,iroda,gyermek,illetve emberbarát.
A buszon,metrón,vagy a kollegák a munkahelyen nem fognak tőlünk fulladozni,kondenzcsik sem fog utánnunk 5 méterre felvonulni :-D.
Ő az a tipusú illat,amit mi viselünk,nem Ő minket.
Diszkréten,de velünk van,és ápolt hatást kelt,egyszóval igazán szerethető.
Külön szót kell ejtenem az üvegéről,ami szinre formára is nagyon tetszik.
Jól eltalált,már előre biztatja a leendő gazdit,hogy a belcsinben is megtalálja a számitását,mert végülis azt adja,amit első ránézésre igért.:)
Leszáradva,krémes illattá alakul,nálam nincs púderesség.
Jó baráti áron beszerezhető internetes parfümériákban.
Részemről sok szeretettel megy az 5 csillag :)....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

De még mielőtt a szivemhez kaptam volna,szépen lecsendesedett.
Az illat,iroda,gyermek,illetve emberbarát.
Ő az a tipusú illat,amit mi viselünk,nem Ő minket.
Diszkréten,de velünk van,és ápolt hatást kelt,egyszóval igazán szerethető.
Külön szót kell ejtenem az üvegéről,ami szinre formára is nagyon tetszik.
Leszáradva,krémes illattá alakul,nálam nincs púderesség.
Jó baráti áron beszerezhető internetes parfümériákban.
Részemről sok szeretettel megy az 5 csillag :)....

agica721

Korcsoport: >54
2017. szeptember 20.

Milyen kar lett volna kihagyni ezt a remek illatot.Nekem kilóg a mai divatos kolnik világából.Valoban dezodoros ,tusfurdos illata van frissen fürdés utáni pillanatokra emlékeztető.De ez egész napra megmarad és órák múlva egy édeskés , megnyugtató szép harmónia leng körül.Csuda jó volt ma viselnem!koszonom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

HDR

2017. március 7.

Akar a Bvlgari Green Jade helyettesitoje is lehet, ha valaki nagyon-nagyon szappan illatu parfumot szeretne. Valoban kicsit Dove illatu, de egy kicsit dezodor jellegu is es azt parfumben ki nem allhatom, ettol nekem kicsit szuros. Ha ajandekba kapnam, tok boldog lennek, de egyelore eleg lesz a fujosom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.