Balmi

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2016. május 12.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Tápláló ajakbalzsam imádni való csomagolásban! A formula E vitaminnal táplálja az ajkakat és SPF 15-el védi a bőrt a káros sugaraktól.

Cathi

2019. november 26.

Update: belül eltört a csomagolás, ahol tekerni kell, pedig nem durván tekertem vissza, ezért jár a mínusz 1 pont....

szeretem az ajakbalzsamokat, mert igazából egyik sem használt. Megvettem ezt a fajtát ami a képen. Annyira de annyira jó. Szép a csomagolása, jó az illata, és azért tènyleg használ is valamit száraz ajkak ellen. Messze ez a legjobb, amit valaha használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

ZemanTimi

2019. július 16.

Nagyon jól hidratált.Az ára sem volt horror.De a csomagolása nem a legjobb.Hamar tönkre ment.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

nyuszita

2016. október 27.

Itteni vélemények alapján konkrétan vadásztam rá. Végre találtam egy Douglast, ahol még lehetett kapni pár darabot 990,- Ft-ért. Tényleg szuper, az illata/ íze, hatása is remek. Egyetlen gondom vele a kialakítása: sajnos a kocka pár hét után megadta magát és nem lehet rendesen rázárni/ tekerni a kupakot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Skylar19

2016. szeptember 6.

Olyan két hete használom, de nem minden nap, csak amikor eszembe jut. Szerintem nagyon jó termék: hidratál, fényt ad, és persze nagyon finom az íze/illata. *_* Eredetileg nem ilyet akartam venni, de a csomagolása, és az hogy 1999Ft-ról le volt árazva 999Ft-ra elgondolkodtatott, és végül őt vettem meg. Volt több fajta is, viszont nem mindegyikből volt teszter. Amelyikből volt teszter azok közül egyiknek sem tetszett igazán az illata, úgyhogy ezt a fajtát vettem meg zsákbamacska módra, bár ötletem se volt hogy mi az a roseberry pontosan..xd De kár volt aggódni, mivel ennek isteni az illata! Nagyon emlékeztet egy régi nyalókáéra, ami ilyen fehér piros spirálos mintájú volt, és cukormentes azt hiszem...de azt mostanság már nem láttam egy boltba sem.:(
Hozzáteszem, hogy én inkább csak megelőzés céljából használok ajakápolót, azt nem tudom hogy már eleve száraz ajkakkal mit tud kezdeni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

dorab

2016. július 18.

Aki gondolkozik a megvásárlásán az ár miatt, rohanjon mert most csak 990 a Douglasben.
Maximálisan meg vagyok elégedve vele, sokan megszólták hogy Eos koppintás, de megkockáztatom hogy ez egy fokkal rajtam jobban segített, iszonyat puha lesz tőle az ajak, plusz picike, de nagyon lassan fogy.
Mindenképpen ajánlom és én be fogok szerezni amíg akciós minimum még 2 ízben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

Mindenképpen ajánlom és én be fogok szerezni amíg akciós minimum még 2 ízben.

Ragdoll

2016. június 28.

Ennek pont ugyanolyan illata van mint az epres változatának, csak sokkal szebb csomagolásban.
Ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve.

KisHeni

2016. június 15.

Akciósan 1000ft-ért vettem a Douglas parfümériában és a valóságban sokkal nagyobb mint képen, nagyon szép arany a csomagolása, az illata semleges viszont a hidratása 5* puhává teszi az ajkaimat és hosszan tart a hatása. Kár, hogy a nagy kocka viszonylag pici ajakápolót rejt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Cassie25

2016. április 2.

Pár hónapja már meg van és nagyon nagy kedvenc nálam :) Jól hidratál, puha lesz tőle a szám :) Volt EOS-om, de azt nem szívesen használtam, számomra ez sokkal, de sokkal hasznosabb :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

Black Fairy

2016. január 5.

Talán 1990 Ft-ba kerül, de nem vagyok benne biztos, szóval ezt nem adom meg hozzá...(én ajándékba kaptam, de egy kosárkában találkoztam vele ennyiért, de nem tudom, hogy az az akciós ára volt-e vagy a teljes)

Nekem a Roseberry bling árnyalat van - képen látható - és imádom minden szempontból...
A külseje: csodálatos...ha elfogy biztosan megtartom díszként, ugyanis nagyon hangulatos kis dobozka, Karácsonykor kifejezetten csodálatos dísz volt...Ezenkívül masszívan zár, és nagyon igényes a kialakítása (szerintem)...
A benne lévő anyag formája nagyon fura, viszont hihetetlenül kényelmesen lehet vele felvinni az ajkakra! Színe semmi nincs, viszont nagyon szép fényt ad, és az illata, valamint az íze is nagyon finom...
Remekül hidratál, kicsit olyan vizesebb állagú termék (nem nehezíti el az ajkakat, szépen beszívódik), és igazából...nagyon megkedveltem!

Szerintem minden szempontból kiváló kis termék, én bátran javaslom bárkinek...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.