Balzsam Labor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Zsanett72, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A készítmény olyan, speciálisan kiválasztott hatóanyagokat tartalmaz, amelyek együttes hatása biztosítja az olajos, aknés bőr táplálását, regenerálását.

Zsanett72

2012. június 9.

Kimondottan zsíros bőrre való. Teafaolajat és grapefruit olajat is tartalmaz, mindkettő jól fertőtlenít és csökkenti a gyulladásokat. Nem szárít, magas az olajtartalma. Ha kijön egy pattanás, napközben többször szoktam vékonyan bekenni vele illetve kozmetikai kezelés után krémként bemasszírozni estére. Jól lehúzza a gyulladt pattanást, nem engedi elfertőződni. A Tama-ban vettem, kis 30 ml-es kiszerelésben, kb.1500 Ft. Sokáig elég. Hatásos, természetes alapanyagú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 9.