Balzsam Labor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsanett72, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Természetes hatóanyagaival több funkciót is ellát. •Elsősorban gondoskodik a kezelt bőr mikrobiológiai tisztaságáról. Ezt a feladatot egy széles spektrumban védő lipacid aluminiumot tartalmazó változata és a zöld agyag látja el. A lipacid helyreállítja a bőr savköpenyét, segít a bőr egészséges állapotának megőrzésében, pórusösszehúzó hatású. A zöld agyag pórusösszehúzó hatása mellett fontos ásványi anyagokkal látja el a kezelt bőrt. Az Összehúzó pakolásban lévő Centella Asiatica kivonata és a speciális olajkomplex (mandula- és olívaolaj) gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, bőrtápláló hatása teszi még hatásosabbá a készítményt. A kezelt bőr 10-15 perc hatóidő után megnyugszik, az esetleg fellépő irritációs tünetek enyhülnek, illetve eltűnnek.

Roni27

2014. december 28.

Ez is megújult.
Szinte teljesen felszívódik a bőrbe, nem nehéz lemosni. Viszont nincs is olyan szép hatása. Szeretem, mert natúrkozmetikum, de használtam már ennél jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Ez is megújult.

Zsanett72

2012. június 9.

Zsíros bőrre ajánlott pakolás. Nem szárít, és krémként is be lehet masszírozni a bőrbe. Az olajtartama szerintem elég magas, ezért inkább este érdemes használni. Az erősen zsíros, pattanásos bőrre inkább csak kiegészítő krémként, pakolásként tudnám ajánlani. Én szeretem, nagyon kellemes állagú, illatú termék. Szép lesz tőle a bőr. Ráadásul természetes összetevőjű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 9.