Banana Republic

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. március 5.

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: lótusz, rózsa, pézsma

malvada

2017. november 6.

Valamelyik '80-as évekbeli Fa dezodor illatára emlékeztet, azt hiszem a rózsaszínre. Rövid nosztalgiázásra jó, megmosolyogtat, de viselni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

rdm

2015. szeptember 14.

Mintát rendeltem, de ezt nem bántam meg. Nagyon finom, tiszta illat. Kicsit gyenge, tartóssága is közepes, de az illat nagyon kellemes, könnyű lótuszos. 4*, de csak a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.